هوشمند سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

دسته بندی
هوشمند سازی ساختمان
تعداد ارائه دهنده ها
۶ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۵۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
هزینه هوشمند سازی ویلا متناسب با بخش های مختلف و کاربرد آن ها از قبیل فضای سبز، روشنایی، استخر و... متغیر است. به طوری که تعداد و نوع وسایل بر اساس متراژ ویلای هوشمند و همچنین قابلیت های مورد نظر کارفرما تعیین می شود که در تعیین هزینه هوشمند سازی ویلا نقش مهمی دارد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

هوشمند سازی ویلا

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

مشهد

******۰۵۱۳۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۸

۳

location

رشت

******۰۹۲۱۶

۳

location

اصفهان

******۰۹۱۳۳

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

هوشمند سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا به عنوان یکی از راهکارهای لوکس و مدرن در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر از روش های مختلفی برای افزایش امکانات رفاهی و قابلیت های یک ویلا مورد استفاده قرار می گیرد که هوشمند سازی در میان همه آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در یک ویلای هوشمند امکان کنترل از راه دور تجهیزات، آبیاری هوشمند باغ ، استخر سونا و جکوزی وجود دارد. سطح هوشمند سازی یک ویلا وابسته به قابلیت های مورد نظر کارفرما و امکانات موجود در ویلا بوده که در تعیین قیمت نهایی آن نیز تأثیر دارد.

 

هوشمند سازی ویلا
هوشمند سازی انواع ویلا 

 

هزینه هوشمند سازی ویلا

هوشمند سازی ساختمان های مختلف متناسب با کاربری آن ها و سطح رفاه مورد نیاز ساکنین انجام می شود. هوشمند سازی ویلا در بخش های مختلف آن از قبیل باغ، باغچه ها، سیستم روشنایی، استخر، سونا و جکوزی صورت می گیرد. داشتن هر یک از این امکانات و در نظر گرفتن آن ها در سیستم کنترل هوشمند متمرکز وابسته به پرداخت هزینه و خرید تجهیزات مربوط است. به همین دلیل هزینه ویلای هوشمند وابسته به عوامل متعددی بوده که باید به صورت دقیق مشخص شوند.

ویلای هوشمند

در یک ویلای هوشمند اجزای مختلفی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. عملکرد هر یک از این اجزا به صورت مستقل و هماهنگ با سایر تجهیزات می باشد. آن چه که موجب محبوبیت هوشمند سازی ویلا در بین سازندگان شده، امکان پیاده سازی قابلیت هایی است که در فضای آپارتمان نبوده و باعث لوکس تر شدن فضا می شود. کنترل هوشمند ورودی هوشمند، سیستم سرمایش و گرمایش، آبیاری، نورپردازی و غیره از قابلیت های ویلای هوشمند هستند که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

ویلای هوشمند
کنترل از راه دور تجهیزات با هوشمند سازی ویلا

 

ویلای هوشمند و درب ورودی

از مشکلاتی که صاحب اکثر ویلا ها با آن مواجه هستند، قرار دادن کلید ویلا در اختیار مهمانان و اطمینان خاطر از امنیت آن است. در یک ویلای هوشمند نگرانی ناشی از این موارد به حداقل می رسد. چرا که با نصب قفل های دیجیتال هوشمند اجازه تردد تنها توسط صاحب ویلا به مهمان مورد نظر در زمان مشخص داده می شود. در چنین حالتی رمز یک بار مصرف تعریف شده بعد از زمان مورد نظر منقضی می شود و مهمان دیگر اجازه استفاده از ویلا را ندارد. از طرفی در بسیاری از موارد بزرگی درب ورودی پارکینگ ویلا رفت و آمد را سخت می کند که با هوشمند سازی درب ورودی ویلا قابل حل خواهد بود.

هوشمند سازی ویلا و کنترل دما

ویلاهای مختلف معمولا در خارج از شهر و مناطق خوش آب و هوا ساخته می شوند. با این حال کنترل دما و آماده کردن ویلا پیش از رسیدن یکی دیگر از دغدغه های صاحبان است. به طوری که در ویلاهای کوهستانی همواره صاحبان از بابت سرمای ساختمان در زمان ورود شکایت دارند. در یک ویلای هوشمند ، کنترل دما از راه دور و پیش از رسیدن انجام می شود. به طوری که سیستم های سرمایش و گرمایش از طریق نرم افزارهای هوشمند سازی ویلا روشن و تنظیمات دمای مطلوب صورت می گیرد.

 

کنترل از راه دور ویلا
تنظیم دما در هوشمند سازی ویلا

 

آبیاری هوشمند باغ ویلا

آبیاری موقع و ناسب باغچه ها و گیاهان یکی دیگر از دغدغه صاحبان ویلا است. چرا که در بازه های زمانی که ویلا خالی از سکنه بوده لازم است تا بازدیدهای مرتب برای آبیاری باغ ها صورت گیرد. با هوشمند سازی سیستم آبیاری باغ ویلا ها نگرانی ناشی از سلامت آن ها از میان برداشته می شود. به طوری که بدون نیاز به حضور صاحب باغ در محل، آبیاری گیاهان در زمان مشخص و به اندازه صورت می گیرد. علاوه بر آن با نصب سنسورهای مخصوص سنجش رطوبت و دمای خاک، سلامت گیاهان در ویلای هوشمند قابل پایش است. سیستم آبیاری هوشمند تنها محدود به باغ و باغچه نبوده و برای گیاهان موجود در داخل ویلای هوشمند نیز کاربرد دارد.

 

آبیاری ویلای هوشمند
آبیاری ویلای هوشمند

 

هوشمند سازی استخر ویلا

تصفیه آب استخر و همچنین عملکرد سیستم گرمایش آن در فصل سرما از قابلیت هایی است با هوشمند سازی ویلا فراهم می شود. بنابراین وضعیت آب، دما و شرایط استفاده از استخر در هر کجای دنیا از طریق نرم افزار ویلای هوشمند قابل تنظیم خواهد بود.

 

هوشمند سازی ویلا
کنترل هوشمند استخر ویلا

 

نورپردازی ویلای هوشمند

نورپردازی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در هوشمند سازی ویلا است. چرا که نه تنها فضاهای داخلی بلکه تمامی محوطه بیرونی از قبیل باغ، استخر و ورودی ها را شامل می شود. با نورپردازی هوشمند ویلا می توان پیش از حضور در هر قسمت آن، تنظیمات لازم برای نور را انجام داد. به عنوان مثال با حرکت در داخل باغ، چراغ های مسیر با تشخیص حرکت به صورت خودکار روشن و خاموش می شوند.

 

هزینه هوشمند سازی ویلا
کنترل هوشمند سیستم روشنایی ویلا

 

هوشمند سازی سیستم امینت ویلا

در ساختمان های ویلایی تأمین امنیت همواره یکی از مشکلات ساکنین است. چرا که امکان تعرض به این ساختمان نسبت به بقیه بیشتر است. در یک ویلای هوشمند با استفاده از دوربین های مدار بسته بخش های مختلف، امنیت ساختمان در هر لحظه به راحتی قابل پایش است. علاوه بر آن با نصب سیستم دزدگیر هوشمند به محض شناسایی مورد مشکوک، هشدار مربوط از طریق اس ام اس و یا زنگ به صاحب ویلا و یا سرایدار ارسال می شود. 

قیمت ویلای هوشمند
سیستم امنیتی ویلای هوشمند

کنترل هوشمند موتورخانه

سیستم صوتی هوشمند خانگی

کنترل از راه دور وسایل برقی

سیستم روشنایی هوشمند

سیستم آبیاری هوشمند

هوشمند سازی گلخانه

هوشمند سازی پارکینگ

هوشمند سازی بیمارستان

هوشمند سازی هتل

هوشمند سازی خانه

هوشمند سازی بیسیم

هوشمند سازی آپارتمان

طراحی خانه هوشمند

 

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما