هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی

هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی

دسته بندی
هوشمند سازی ساختمان
تعداد ارائه دهنده ها
۱۴ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
با توجه به تنوع بالای تجهیزات و همچنین نیازهای یک کلاس درس مدرسه ، تعیین هزینه هوشمند سازی مدارس بسیار متغیر خواهد بود. بنابراین متناسب با ترجیح مسئولین، نیاز مدرسه ، متراژ و تعداد کلاس ها و آزمایشگاه ها هوشمند سازی بخش های مختلف یک مدرسه انجام می شود.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

مشهد

******۰۵۱۳۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

اصفهان

******۰۹۳۸۵

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۵

location

شیراز

******۰۷۱۳۶

۵

location

مشهد

******۰۹۱۲۰

۳

location

اصفهان

******۰۳۱۳۷

۴

location

تبریز

******۰۴۱۳۳

۵

location

تبریز

******۰۹۱۴۹

۵

location

شیراز

******۰۹۱۷۱

۳

location

رشت

******۰۹۲۱۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین آموزشی هوشمند سازی مدارس می تواند بسیار کارآمد باشد. در واقع با هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی فرآیند یادگیری با استفاده از به روز ترین تجهیزات بسیار با کیفیت خواهد بود. چرا که در این حالت نه تنها می توان از بهترین روش عملی و نظری برای آموزش بهره برد، بلکه جدیدترین تجهیزات را نیز می توان برای فهم بهتر در زمینه های مختلف به کار برد. علاوه بر هوشمند سازی بخش های عمومی ساختمان مدرسه یعنی سیستم روشنایی، سرمایش و گرمایش لازم است تا این کار به صورت تخصصی در بخش های مختلف آن انجام شود که در ادامه فواید آن بررسی می شود. هزینه هوشمند سازی یک کلاس درس به عوامل مختلفی از قبیل تجهیزات مورد استفاده متراژ کلاس و غیره بستگی دارد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 

 

مدرسه هوشمند

کلاس درس در مدرسه هوشمند

 هزینه هوشمند سازی مدارس

همان طور که گفته شد هوشمند سازی مدارس به واسطه به کارگیری به روزترین تجهیزات دیجیتال در فرایند آموزشی می تواند تأثیر به سزایی در ارتقا کیفیت آموزشی داشته باشد. با توجه به تنوع بالای تجهیزات و همچنین نیازهای یک کلاس درس مدرسه ، تعیین هزینه هوشمند سازی مدارس بسیار متغیر خواهد بود. بنابراین متناسب با ترجیح مسئولین و نیاز مدرسه برای هوشمند شدن در بخش های مختلف لازم است تا است کار توسط افراد مجرب و متخصص انجام شود.

هوشمند سازی بخش های مختلف مدرسه

از آن جا که مدارس و مراکز آموزشی از بخش های مختلفی تشکیل شده اند بنابراین هوشمند سازی مدارس در ابعاد مختلف انجام می شود که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است.

هزینه هوشمند سازی یک کلاس درس مدرسه

هوشمند سازی یک کلاس درس یکی از مهم ترین ارکان تعیین هزینه هوشمند سازی مدرسه است. استفاده از انواع بردهای، سیستم های صوتی و تصویری هوشمند، پروژکتور، لپ تاپ و غیره بسیار می تواند در ارتقای کیفیت آموزش، با استفاده از جلوه های بصری، تاثیرگذار باشد. در یک مدرسه هوشمند وظایف معلمان و مدیران تا حدودی تغییر کرده و لازم است تا تمامی افراد با جدیدترین تکنولوژی های آموزشی موجود سازگاری لازم را داشته باشند. علاوه بر آن با پرداخت حداقل خزینه برای هوشمند سازی یک کلاس درس امکان کنترل و نظارت بر فرآیند آموزشی، ارزشیابی و حضور و غیاب کلاس ها توسط مسئولین مدرسه نیز راحت تر خواهد بود.

 

هوشمند سازی مدارس

مشارکت دانش آموزان و معلم در مدرسه هوشمند

هوشمند سازی مدارس و لابراتوار زبان

از آن جا که یادگیری سایر زبان ها نیازمند دقت و زمان بیشتری نسبت به زبان مادری است؛ وجود لابراتوار زبان در فرآیند اتوماسیون هوشمند مدرسه بسیار می تواند در ارتقا کیفیت یادگیری موثر باشد. از تجهیزات لابراتوار زبان برای هوشمند سازی کلاس درس یک مدرسه می توان به میکروفون، هدفون، لپ تاپ، برد هوشمند، نرم افزارهای مدیریتی لابراتوار و غیره در مدل ها و هزینه های مختلف اشاره کرد. علاوه بر تجهیزات باید توجه داشت که محل انتخابی برای لابراتوار زبان باید از نظر انتقال صدا و نور در حد قابل قبولی عایق باشد.

 

هوشمندسازی مدارس

لابراتوار در مدرسه هوشمند

 

هوشمندسازی مدارس و آزمایشگاه و کارگاه های هوشمند

در هوشمند سازی کلاس درس یک مدرسه و مرکز آموزشی می توان با بهره گیری از جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای دیجیتالی با پرداخت حداقل هزینه ، کیفیت آموزش و یادگیری را ارتقا داد. از تجهیزات آزمایشگاه هوشمند می توان به میکروسکوپ های دیجیتال مجهز به دوربین اشاره کرد که قابلیت اتصال به برد هوشمند را دارند. در این حالت توجه به زیرساخت های ارتباطی اتوماسیون هوشمند مدرسه مانند اینترنت، خطوط تلفن و غیره بسیار اهمیت دارد.  کارگاه های کامپیوتر هوشمند معمولاً شامل تعداد زیادی لپ تاپ و سرورهای به هم پیوسته می باشد که همه آن ها به یک سرور مرکزی برای اتوماسیون متصل هستند.

هوشمند سازی مدارس و اتاق کنفرانس  

اتاق کنفرانس معمولاً شامل مجموعه ای از سیستم های صوتی و تصویری است که برای برگزاری جلسات حضوری و یا مجازی بسیار کارآمد است. در یک مدرسه هوشمند ، اتاق هوشمند شامل سیستم های صوتی مانند بلندگو، میکروفون، پروژکتور، سرورهای کنترلی و غیره است. توجه به عایق صدا بودن محل سالن در ساخت و یا انتخاب محل مورد نظر نیز در هوشمندسازی مدارس حائز اهمیت است.

 

 

 

هوشمند سازی مدرسه
اتاق کنفرانس در مدارس و مراکز آموزشی هوشمند

فواید مدرسه هوشمند

هوشمند سازی یک کلاس درس مدارس جدا از هزینه دارای فواید زیادی در جنبه های مختلف اجتماعی، محیطی و غیره است که عبارتند از:

·       ایجاد فضای تعاملی برای معلمان و دانش آموزان.

·       ارتقای کیفیت آموزش به واسطه مشارکت تمامی افراد در فرایند آموزش.

·       کاهش هزینه و مدت زمان آموزش با اتوماسیون هوشمند مدرسه.

·       محافظت از محیط زیست در نتیجه کاهش نیاز به کاغذ.

·       داشتن برنامه رسی منظم و منسجم به واسطه سیستم مدیریت هوشمند مدارس.

·       ارزیابی و مدیریت کارآمد مدرسه.

 

کنترل هوشمند موتورخانه

سیستم صوتی هوشمند خانگی

کنترل از راه دور وسایل برقی

سیستم روشنایی هوشمند

سیستم آبیاری هوشمند

هوشمند سازی گلخانه

هوشمند سازی پارکینگ

هوشمند سازی بیمارستان

هوشمند سازی هتل

هوشمند سازی خانه

هوشمند سازی بیسیم

هوشمند سازی آپارتمان

هوشمند سازی ویلا

طراحی خانه هوشمند

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

همایون کیا

سلام برای هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی به چه شرکت هایی باید مراجعه کنیم که ارائه دهنده ی این محصول و خدمت هستند و لطفا چند شرکت معتبر در این زمینه در شهر تهران معرفی بفرمایید!

عمران مدرن

سلام برای آشنایی با شرکت های فعال در این زمینه به قیمت هوشمند سازی سایت مراجعه کنید.

سیداری

در هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی هزینه خرید تخته هوشمند چقدر است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما