هوشمند سازی آپارتمان

هوشمند سازی آپارتمان

دسته بندی
هوشمند سازی ساختمان
تعداد ارائه دهنده ها
۶ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
هزینه هوشمند سازی آپارتمان متناسب با اجزای مختلف از قبیل تاسیسات سرمایش و گرمایش هوشمند، سیستم صوتی هوشمند، سیستم روشنایی هوشمند، کنترل تردد و وسایل برقی هوشمند متغیر است. همچنین برند، تعداد و قیمت تجهیزات و متراژ آپارتمان هوشمند از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت آن است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

هوشمند سازی آپارتمان

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

مشهد

phone

******۰۵۱۳۶

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۸

۳

location

رشت

phone

******۰۹۲۱۶

۳

location

اصفهان

phone

******۰۹۱۳۳

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

هوشمند سازی آپارتمان

هوشمند سازی آپارتمان به عنوان یکی از راهکارهای کاربردی امروزه بسیار مورد توجه خریداران و سازندگان قرار گرفته است. در یک آپارتمان هوشمند تجهیزات مختلف با برندها و قابلیت های متنوع قابل استفاده هستند. به طوری که می توان تمام یا بخشی از آپارتمان را هوشمند سازی کرد. آشنایی با هر یک از این تجهیزات و همچنین کاربرد دقیق آن ها بسیار در انتخاب صحیح آن ها تأثیرگذار است که در ادامه مطلب به آن پرداخته می شود.

هزینه هوشمند سازی آپارتمان 

هوشمند سازی آپارتمان با استفاده از تجهیزات مختلف انجام می گیرد. انتخاب و به کارگیری هر یک از این تجهیزات در آپارتمان هوشمند به نیاز کاربر و همچنین کاربرد آن وابسته است. با توجه به قیمت بالای تجهیزات هوشمند سازی ، لازم است تا انتخاب و نصب این وسایل توسط افراد مجرب و متخصص صورت گیرد. 

 

هوشمند سازی آپارتمان
هوشمند سازی انواع آپارتمان

 

امکانات آپارتمان هوشمند

یک آپارتمان هوشمند از اجزای مختلفی از قبیل تاسیسات سرمایش و گرمایش هوشمند ، سیستم صوتی هوشمند ، سیستم روشنایی هوشمند، کنترل تردد و وسایل برقی هوشمند تشکیل شده است. انتخاب و خریداری هر یک از این موارد وابسته به قابلیت های مورد نیاز کارفرما در فضای مربوط است. به همین دلیل در ادامه قابلیت های هر یک از این سیستم ها به صورت مجزا بررسی شده است.

سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند

کنترل دمای محیط یکی از مهم ترین دغدغه های ساکنین است که با استفاده از وسایل مختلفی قابل پیاده سازی است. سیستم های سرمایش و گرمایش مورد استفاده در انواع آپارتمان عبارتند از فن کویل ها ، کولرهای گازی و آبی ، موتورخانه ها، رادیاتور و پکیج. کنترل هر یک از این وسایل با استفاده از تجهیزات مخصوص هوشمند سازی در آپارتمان انجام می شود. بهترین انتخاب برای سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند آپارتمان فن کویل است. چرا که قابلیت تولید هوای سرد و گرم را به صورت همزمان دارد. علاوه بر آن با کنترلرهای تابلویی فن کویل، تنظیم دما با استفاده از سنسورهای مختلف موجود در فضای ساختمان ممکن است. 

 

آپارتمان هوشمند
سیستم سرمایش و گرمایش آپارتمان هوشمند

 

کنترل هوشمند موتورخانه یکی دیگر از راهکارهای هوشمند سازی آپارتمان می باشد. به ویژه در ساختمان های قدیمی که عملکرد ثابت و غیر قابل تغییر موتورخانه موجب سلب آسایش ساکنین می شود. علاوه بر آن استفاده از سامانه های هوشمند مصرف موتورخانه نیز از نشت گاز و پرداخت جریمه به شرکت گاز جلوگیری می کند. در این بین سایر تأسیسات نیز در هوشمند سازی آپارتمان کاربرد دارند که با استفاده از نصب کلیدهای هوشمند کولر و رادیاتور قابل استفاده هستند.

سیستم صوتی آپارتمان هوشمند

سیستم صوتی هوشمند یکی از تجهیزاتی است که امروزه در آپارتمان های هوشمند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به طوری که با استفاده از این سیستم کنترل موسیقی در هر بخش از ساختمان با استفاده از پنل های موسیقی و گوشی های همراه امکان پذیر است. کیفیت صدا به تعداد باندهای مورد استفاده در هوشمند سازی ساختمان وابسته بوده که این خود بر اساس متراژ و کاربرد ساختمان تعیین می شود. تنوع محصولات و همچنین قابلیت های مورد نیاز کاربران موجب شده تا هوشمند سازی سیستم صوتی آپارتمان های مختلف بسیار متفاوت باشد.

 

اپارتمان هوشمند
سیستم صوتی هوشمند آپارتمان

 

هوشمند سازی کنترل تردد آپارتمان

در یک آپارتمان هوشمند استفاده از قفل های دیجیتال بسیار برای کنترل تردد ساختمان مفید است. با استفاده از انواع قفل های دیجیتال نگرانی ناشی از امنیت آپارتمان ، جا گذاشتن کلیدهای مکانیکی و همچنین تردد مهمان به ساختمان در زمان عدم حضور حداقل می شود. به طوری که با تعریف اثر انگشت، چهره و یا رمز، اجازه تردد افراد مختلف به ساختمان صادر می شود.

هوشمند سازی وسایل برقی آپارتمان

کنترل هوشمند وسایل ساختمان با استفاده از انواع پریزهای هوشمند و یا ماژول های تابلویی صورت می گیرد. به عنوان مثال با هوشمند سازی آپارتمان وسایل مختلف از قبیل پرده ها، تجهیزات آشپزخانه و غیره وجود قابل کنترل هستند. 

 

هوشمند سازي آپارتمان
کنترل هوشمند وسایل برقی آپارتمان

 

هوشمند سازی روشنایی آپارتمان

سیستم روشنایی جزء جدایی ناپذیر هوشمند سازی آپارتمان بوده که با نصب کلیدهای هوشمند لمسی همراه است. چرا که در حال حاضر در میان خریداران بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. با هوشمند سازی سیستم روشنایی آپارتمان امکان کنترل شدت و رنگ نور از هر کجای ساختمان با استفاده از پنل ها و یا گوشی های همراه فراهم می شود. با نصب ماژول های دیمر نیز امکان کنترل نور با استفاده از هماهنگی چراغ ها و پرده های هوشمند وجود دارد؛ به طوری که نور فضا متناسب با شرایط جوی تنظیم می شود.

قیمت آپارتمان هوشمند
هوشمند سازی سیستم روشنایی آپارتمان

کنترل هوشمند موتورخانه

سیستم صوتی هوشمند خانگی

کنترل از راه دور وسایل برقی

سیستم روشنایی هوشمند

سیستم آبیاری هوشمند

هوشمند سازی گلخانه

هوشمند سازی پارکینگ

هوشمند سازی بیمارستان

هوشمند سازی هتل

هوشمند سازی خانه

هوشمند سازی بیسیم

هوشمند سازی آپارتمان

هوشمند سازی ویلا

طراحی خانه هوشمند

هوشمند سازی آپارتمان در تهران

هوشمند سازی آپارتمان در تهران، هوشمند سازی آپارتمان در تهران - آفتاب، هوشمند سازی آپارتمان در تهران - بومهن، هوشمند سازی آپارتمان در تهران - پردیس، هوشمند سازی آپارتمان در تهران - کن، هوشمند سازی آپارتمان در اسلام شهر، هوشمند سازی آپارتمان در اسلام شهر - چهاردانگه، هوشمند سازی آپارتمان در پاکدشت، هوشمند سازی آپارتمان در پاکدشت - شریف آباد، هوشمند سازی آپارتمان در دماوند، هوشمند سازی آپارتمان در دماوند - رودهن، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم - بوستان، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم - پرند، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم - صالح آباد، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم - گلستان، هوشمند سازی آپارتمان در رباط کریم - نصیرآباد، هوشمند سازی آپارتمان در ری، هوشمند سازی آپارتمان در ری - حسن آباد، هوشمند سازی آپارتمان در ری - خاوران، هوشمند سازی آپارتمان در ری - کهریزک، هوشمند سازی آپارتمان در شهریار، هوشمند سازی آپارتمان در شهریار - اندیشه، هوشمند سازی آپارتمان در فيروزکوه، هوشمند سازی آپارتمان در فيروزکوه - ارجمند، هوشمند سازی آپارتمان در قدس، هوشمند سازی آپارتمان در لواسان، هوشمند سازی آپارتمان در لواسان - فشم، هوشمند سازی آپارتمان در ملارد، هوشمند سازی آپارتمان در ملارد - صفا دشت، هوشمند سازی آپارتمان در ورامین، هوشمند سازی آپارتمان در ورامین - پیشوا، هوشمند سازی آپارتمان در ورامین - جوادآباد، هوشمند سازی آپارتمان در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما