عایق کاری رطوبتی نانو/پلیمری

عایق کاری رطوبتی نانو/پلیمری

دسته بندی
اجرای ایزوگام، قیرگونی و عایق کاری
تعداد ارائه دهنده ها
۲۱ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

عایق کاری رطوبتی نانو/پلیمری

فروشندهمحلشماره تماس

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۷

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۴

location

تهران

******۰۹۱۹۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۱

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۰

۵

location

اصفهان

******۰۹۱۲۰

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۹۳۹۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۸

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

عایق کاری رطوبتی نانو/پلیمری

رطوبت و نم از مشکلات عمده بسیاری از ساختمان ها است که گاهی موجب بروز خسارت های جبران ناپذیری می گردد. رطوبت موجب رشد قارچ و کپک شده و بوی نامطبوعی نیز ایجاد می کند. از این رو به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به لوله ها، دیوار، سقف و کف ساختمان ، عایق کاری رطوبتی انجام می شود. عایق رطوبتی به عایق هایی گفته می شود که از نفوذ رطوبت از یک طرف به طرف دیگر جلوگیری می کند. از انواع عایق های رطوبتی می توان به ایزوگام ، قیر ، عایق پلیمری ، عایق نانو و اپوکسی اشاره نمود. در ادامه به معرفی انواع متریال مورد استفاده در عایق کاری رطوبتی نانو و پلیمری پرداخته شده است.


 عایق کاری رطوبتی
عایق کاری رطوبتی قسمت های مختلف ساختمان


عایق رطوبتی نانو

از بروزترین و جدیدترین روش های عایق کاری رطوبتی دیوار و سایر قسمت های ساختمان ، عایق رطوبتی نانو می باشد. در واقع این عایق به صورت رنگ است که در ساخت آن از نانوذرات استفاده می گردد. از جمله کاربردهای عایق کاری رطوبتی نانو می توان به عایق کاری دیوار، پشت بام ، استخر و لوله های آب اشاره نمود.

از مهم ترین مزایای عایق کاری رطوبتی نانو سهولت و سرعت اجرا می باشد. زیرا به راحتی با کمک ابزارهای ساده ای همچون قلمو، اسپری و رول و به صورت رنگ آمیزی ، قابل اجرا می باشند. علاوه بر این از دوام بالایی نیز برخوردار بوده و در برابر شرایط مختلف جوی و تابش نور آفتاب مقاوم می باشد. دیگر مزیت های عایق کاری رطوبتی نانو به شرح زیر است:

  • ضد قارچ و کپک بودن
  • امکان اجرا بر روی انواع سطوح بتنی ، فلزی و ...
  • وزن بسیار سبک
  • خاصیت تمیز شوندگی آسان
  • دارای قابلیت ترمیم جزئی


عایق کاری رطوبتی دیوار
عایق رطوبتی نانو


عایق رطوبتی پلیمری

همان طور که از نام این نوع از متریال عایق کاری رطوبتی بر می آید، در ساخت آن از مواد پلیمری استفاده می گردد. عایق رطوبتی پلیمری بر اساس ترکیبات شیمیایی مواد آب گریز طبق فرمولاسیون خاصی تولید می شود. این ترکیب در تماس مستقیم با آب در سطح مناطقی که بارندگی و رطوبت آن بالاست، مقاومت بسیار بالایی داشته و قابلیت چسبندگی خود را حفظ می کند. غلظت این نوع عایق رطوبتی به گونه ای است که بدون نیاز به ترکیب با سایر مواد قابل استفاده بوده و سطح یکپارچه ای را به ارمغان می آورد. به طور معمول عمر مفید عایق پلیمری بیشتر از سایر عایق های رطوبتی می باشد.

یکی از مهم ترین انواع متریال مورد استفاده در عایق کاری رطوبتی پلیمری ، پلی یوریا است. این ماده را می توان به صورت پاششی اجرا نمود. از این نوع عایق رطوبتی می توان به منظور عایق کاری پشت بام، سقف، لوله های فاضلاب، استخر و ... استفاده کرد.

لازم به ذکر است که اجرای عایق رطوبتی پلیمری و نانو بسیار مشابه به یکدیگر بوده و تفاوت آنها در ساختار شیمیایی عایق می باشد. در واقع عایق رطوبتی نانو می تواند به صورت عایق نانو پلیمری نیز باشد. بالعکس، یک عایق پلیمری می تواند به صورت نانو هم عرضه گردیده و مورد استفاده قرار گیرد.


عایق کاری رطوبتی پلیمری
عایق رطوبتی پلی یوریا


اپوکسی

اپوکسی نوعی ماده پلیمری است که می توان از آن برای عایق کاری رطوبتی استفاده نمود. اپوکسی در ابتدا به صورت مایع بوده و پس از خشک شدن به حالت جامد در می آید. این ماده از واکنش رزین اپوکساید با سخت کننده پلی آمید ساخته می شود. این ماده علاوه بر مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت، از مقاومت بالایی در برابر خوردگی و مواد شیمیایی نیز برخوردار است. از دیگر مزایای عایق کاری رطوبتی با اپوکسی می توان به وزن سبک، قابلیت پر کنندگی بالا، عمر مفید و سرعت تعمیر بالا اشاره نمود.


عایق کاری رطوبتی پشت بام
عایق رطوبتی اپوکسی

Powered by Froala Editor

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

غفاری

عایق کاری رطوبتی نانو/پلیمری همان رنگ نانو است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما