اجرای کفپوش بیمارستانی

اجرای کفپوش بیمارستانی

دسته بندی

اجرای کفپوش

اجرای کفپوش بیمارستانی

دسته بندی
اجرای کفپوش
تعداد ارائه دهنده ها
۳۱ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای کفپوش بیمارستانی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

مشهد

phone

******۰۹۱۵۲

۵

location

رباط کریم

phone

******۰۲۱۵۶

۱

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۱

۲

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۸

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۰

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۴

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

اجرای کفپوش بیمارستانی

بیمارستان ها از جمله مکان های پرتردد محسوب می شوند. از این رو اجرای کفپوشی که قابلیت تحمل ترددهای پی در پی در طول شبانه روز را داشته باشد، از اولویت های اجرای کفپوش بیمارستانی محسوب می گردد. از دیگر ویژگی هایی که در اجرای کفپوش بیمارستانی باید به آن توجه ویژه ای داشت، خاصیت ضد باکتریال بودن آن می باشد. زیرا این مکان پر از انواع میکروب ها و بیماری ها بوده و باید از انتقال و رشد آنها در کف ، جلوگیری نمود.

به طور کلی در اجرای کفپوش بیمارستانی باید به مواردی همچون خاصیت آنتی باکتریال بودن ، آنتی استاتیک بودن ، قابلیت شست و شوی آسان ، مقاومت در برابر حریق و تردد پی در پی توجه نمود. کفپوش های بیمارستانی به صورت یکپارچه بوده و در برابر جذب موادی همچون بتادین مقاوم می باشند. همچنین این کفپوش ها باید مقاومت بالایی در برابر حلال ها و مواد ضدعفونی کننده داشته باشند. جلوگیری از سرخوردگی و عدم سایش و خش از دیگر ویژگی هایی است که در اجرای کفپوش بیمارستانی باید بدان توجه نمود. بدین منظور می توان از کفپوش هایی همچون کفپوش اپوکسی استفاده کرد که با نام کفپوش اپوکسی بیمارستانی شناخته می شوند.

اجرای کفپوش بیمارستانی ، را بر اساس کاربرد می توان به دو نوع کفپوش بیمارستانی اتاق عمل و ریکاوری و موارد مشابه آن و کفپوش بیمارستانی سایر بخش ها دسته بندی نمود. کفپوش اجرایی در اتاق عمل لازم است که ضمن آنتی باکتریال بودن ، آنتی استاتیک نیز باشد. اما در کفپوش سایر بخش های بیمارستان ، تنها خاصیت آنتی باکتریال بودن کافی است.


 کفپوش اپوکسی بیمارستانی
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال


کفپوش اپوکسی بیمارستانی

کفپوش های اپوکسی ، از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمینی ایجاد می شوند. این کفپوش ها بدون درز بوده و شست و شوی آنها بسیار راحت و آسان است. عدم جذب گرد و غبار و نیز تنوع رنگ از دیگر مزایای اجرای کفپوش اپوکسی در بیمارستان می باشد. اجرای کفپوش بیمارستانی اپوکسی هزینه های نگهداری را نسبت به سایر کفپوش ها کاهش می دهد. 

در برخی از اتاق های بیمارستان همچون اتاق عمل ، اتاق MRI و... عدم حضور بار الکتریسیته ساکن از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو در چنین فضاهایی اقدام به اجرای کفپوش بیمارستانی آنتی استاتیک می نمایند. کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بیمارستانی ، جریان الکتریسیته ساکن را از خود عبور داده و مانع ایجاد جرقه می شود.

کفپوش های آنتی باکتریال به دلیل فرمولاسیون خاصی که دارند از رشد باکتری ها ، قارچ ها و سایر عوامل بیماری زا جلوگیری می نمایند. از این رو، گزینه مناسبی برای اجرا در محیط بیمارستان می باشند. این کفپوش ها مانع از نفوذ هر گونه مایعات به عمق خود می شوند.


اجرای کفپوش بیمارستانی
کفپوش بیمارستانی آنتی استاتیک


نحوه اجرای کفپوش بیمارستانی

به طور کلی اجرای کفپوش های اپوکسی شامل مراحلی همچون آماده سازی سطح ، اجرای لایه اولیه یا پرایمر ، اجرای لایه میانی و در نهایت نیز اجرای لایه رویه می باشد. در ابتدا سطح مورد نظر به کمک دستگاه های مخصوص ساب زده می شود. سپس سطح را از هر گونه آلودگی و غبار تمیز کرده و اقدام به اجرای پرایمر می نمایند. برای اجرای پرایمر ، با توجه به سطح پروژه می توان از ابزار مختلفی همچون غلتک ، لیسه ، قلمو و یا روش پاشش به کمک پمپ استفاده نمود.

برای اجرای کفپوش بیمارستانی ، پس از مرحله پرایمر ، شبکه بندی مسی کف انجام می شود. بدین منظور با کمک نوارهای مسی مخصوص اقدام به شبکه بندی کف نموده و آنها را به چاه ارت متصل می نمایند. شایان ذکر است که در نواحی نزدیک به دیوار ، این نوارها باید با دیوار فاصله ای در حدود ۶ اینچ داشته باشند.

پس از آن، پرایمر مخصوص اپوکسی کانداکتیو بر روی سطح اجرا می گردد. در نهایت نیز روکش نهایی کفپوش اجرا می شود. بدین منظور می توان از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده نمود. پیش از اجرای لایه نهایی باید از عاری بودن سطح از هر گونه آلودگی اطمینان حاصل کرد.


اجرای کفپوش بیمارستانی
اجرای کفپوش بیمارستانی


قیمت کفپوش اپوکسی

همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید، کفپوش های اپوکسی بیمارستانی به دو دسته تقسیم بندی می شوند. قیمت اجرای کفپوش بیمارستانی آنتی استاتیک علاوه بر ضخامت کفپوش ، سطح پروژه ، کیفیت اجرا و مواد مصرفی و...، که در قیمت اجرای کفپوش بیمارستانی معمولی هم تاثیر گذار است، وابسته به عواملی همچون میزان سیم کشی ها و استفاده از صفحات مسی در بستر کار می باشد.

Powered by Froala Editor

اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران

اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران، اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران - آفتاب، اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران - بومهن، اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران - پردیس، اجرای کفپوش بیمارستانی در تهران - کن، اجرای کفپوش بیمارستانی در اسلام شهر، اجرای کفپوش بیمارستانی در اسلام شهر - چهاردانگه، اجرای کفپوش بیمارستانی در پاکدشت، اجرای کفپوش بیمارستانی در پاکدشت - شریف آباد، اجرای کفپوش بیمارستانی در دماوند، اجرای کفپوش بیمارستانی در دماوند - رودهن، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم - بوستان، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم - پرند، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم - صالح آباد، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم - گلستان، اجرای کفپوش بیمارستانی در رباط کریم - نصیرآباد، اجرای کفپوش بیمارستانی در ری، اجرای کفپوش بیمارستانی در ری - حسن آباد، اجرای کفپوش بیمارستانی در ری - خاوران، اجرای کفپوش بیمارستانی در ری - کهریزک، اجرای کفپوش بیمارستانی در شهریار، اجرای کفپوش بیمارستانی در شهریار - اندیشه، اجرای کفپوش بیمارستانی در فيروزکوه، اجرای کفپوش بیمارستانی در فيروزکوه - ارجمند، اجرای کفپوش بیمارستانی در قدس، اجرای کفپوش بیمارستانی در لواسان، اجرای کفپوش بیمارستانی در لواسان - فشم، اجرای کفپوش بیمارستانی در ملارد، اجرای کفپوش بیمارستانی در ملارد - صفا دشت، اجرای کفپوش بیمارستانی در ورامین، اجرای کفپوش بیمارستانی در ورامین - پیشوا، اجرای کفپوش بیمارستانی در ورامین - جوادآباد، اجرای کفپوش بیمارستانی در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

زاهد صفری

سلام از چه مواد برای کفپوش بیمارستان استفاده میشه

کاومی

اجرای کفپوش بیمارستانی در سالن ورزشی هم استفاده می شود؟

سپهری

اجرای کفپوش بیمارستانی با کفپوش پلی یورتان صورت میگیرد؟

سپهری

اجرای کفپوش بیمارستانی با کفپوش پلی یورتان صورت میگیرد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما