ثامن بتن پویا

محل ارائه دهنده:

مشهد

سایت ارائه دهنده:

آدرس ارائه دهنده:

مشهد، خیابان ابکوه، بین مجد و گل، پلاک 224

ساعت کاری ارائه دهنده:

۸ الی ۱۷

معرفی ثامن بتن پویا

ثامن بتن مشهد (ثامن بتن پویا) از شرکت های تولید فرآورده های بتنی در استان خراسان رضوی است. در غالب پروژه های ساختمان سازی، استفاده از انواع فرآورده های بتنی همچون تیرچه، بتن آماده، روان کننده و ... به امری رایج تبدیل شده است. از تولیدات این شرکت، بتن آماده ثامن بتن مشهد می باشد. همچنین این شرکت تولید کننده تیرچه زیگزاگ بتنی نیز می باشد.

 

محصولات

بتن آماده ثامن بتن مشهد

بتن آماده ثامن بتن مشهد در جای مخصوص تولید شده و توسط میکسر و کامیون به محل پروژه منتقل می شود. استفاده از بتن آماده ، موجب افزایش سرعت ساخت و ساز می گردد. از دیگر مزایای این محصول کنترل بهتر کیفیت نسبت به بتن کارگاهی می باشد. استفاده از ماشین های مخصوص در جابجایی بتن آماده موجب جلوگیری از جدا شدن دانه ها و همچنین جلوگیری از کاهش کارایی می شود.

 

ثامن بتن مشهد
بتن آماده

 

در خرید بتن آماده ثامن بتن باید توجه داشته باشید که ابتدا باید محل مورد نظر برای بتن ریزی کاملا آماده باشد.

تیرچه زیگزاگ بتنی ثامن بتن مشهد

تیرچه پاشنه بتنی به تیرچه های ساخته شده از فولاد و بتن گفته می شود. قسمت خرپایی آن از فولاد ساخته شده است. این تیرچه ها برای اجرای سقف تیرچه بلوک (یا تیرچه یونولیت) مورد استفاده قرار می گیرند. در ساخت تیرچه زیگزاگ بتنی ثامن بتن پویا ، از بهترین تکنولوژی و با کیفیت ترین محصولات استفاده شده است.

 

ثامن بتن پویا
تیرچه زیگزاگ بتنی

 

معمولا نمره میلگردهای عرضی تیرچه بتنی که به صورت زیگزاگ هستند، ۶/۵ یا ۸ است. طبق استاندارد ملی شماره ۲۹۰۹ ایران، زیگزاگ های تیرچه بتنی باید به صورت پیوسته باشد.

امتیاز کاربران

۲ از ۵

از مجموع ۳ رای

نمونه کارها(پروژه)


تا کنون نمونه کاری از این فروشنده ثبت نشده است!