بنیاد بتن خراسان

محل ارائه دهنده:

مشهد

سایت ارائه دهنده:

www.bonyadbeton.com

آدرس ارائه دهنده:

مشهد، جاده قوچان، نبش سه راه فردوسی

ساعت کاری ارائه دهنده:

۸ الی ۱۷

معرفی بنیاد بتن خراسان

شرکت بنياد بتن ايران يکی از شرکت های وابسته به بنياد مسكن می باشد كه از سال ۱۳۷۰ از بدنه اصلی بنياد جدا و سازماندهی جديد گرديد. هم اكنون شرکت با دارا بودن ۱۱ شرکت وابسته در داخل کشور و بيش از ۵۰ كارگاه و كارخانه توليد مصالح ساختمانی ضمن توليد و عرضه برخی از مصالح ساختمانی استاندارد در سطح كشور با بهره گيری از مهندسين، تكنسين ها و كادر مجرب خود و با بيش از بیست سال تجربه در امر مطالعات اوليه طرح، احداث، راه اندازی و راهبری كارخانجات توليد مصالح ساختمانی، توانایی ارائه خدمات به ساير مراكز را دارد. یکی از شعبه های آن، بنیاد بتن مشهد می باشد.

شرکت بنیاد بتن مشهد در كنار توليد و فروش موفق مصالح ساختمانی استاندارد و تامين عمده مصالح مورد نياز پروژه های خود در سال های اخیر، اقدام به اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و ملی نموده است.

همچنين بنیاد بتن مشهد با توجه به در اختيار داشتن ماشين آلات و تجهيزات مناسب و كادر فني مجرب از نظر اجرایی، قادر است در حداقل زمان ممكن و با سازماندهی و تجهيز فوری امكانات و انتقال دستگاه های موبايل توليد مصالح ساختمانی مورد نياز طرح، مديريت و اجراي طرح های بزرگ عمرانی را تقبل نموده و با كيفيت مطلوب به انجام برساند.

 

بنیاد بتن مشهد
بنیاد بتن مشهد

 

اهداف شرکت

  • ترويج و بهبود روش های توليد مصالح ساختمانی و نيز توسعه ظرفيت توليد بتن و فرآورده های آن و همچنين ايجاد ظرفيت های جديد توليد شن و ماسه دانه بندی شده ، بتن ، آجر و ساير فرآورده های ساختمانی در مناطق مختلف كشور.
  • تاسيس، اداره و مشاركت در ايجاد شركت ها و كارخانه های توليد مصالح ساختمانی و لوازم و تاسيسات ساختمانی.
  • اجرای پروژه های بزرگ عمرانی از قبيل احداث شهرك، توليد انبوه مسكن و ساير پروژه های شهری و روستایی و عمرانی (راه،پل،جاده و...).
  • انجام معامله و انعقاد قرارداد و فروش محصولات در زمينه های ذكر شده.
  • انجام مطالعات مهندسی، صنعتی و مديريت صنعتی در زمينه موضوع فعاليت های شرکت و يا خريد خدمت از ساير موسسات تخصصی.
  • حمايت از تحقيقات ساير موسسات در زمينه موضوع فعاليت های شرکت از طريق سفارش انجام تحقيق، حمايت مالی و فراهم نمودن امكانات لازم.

 

محصولات

به طور کلی تولیدات کارخانه های بنیاد بتن ایران شامل انواع شن و ماسه شسته و شكسته دانه بندی شده، بتن آماده، بتن RCC ، فرآورده های بتنی ،انواع آجر و پانل های ساندویچی 3D، ملات خشک آماده، بلوک پلی استایرن و آسفالت در سطح کشور مي باشد كه ظرفيت توليد سالانه آنها به ترتیب بالغ بر چهار ميليون تن شن و ماسه ، یک میلیون مترمكعب بتن آماده، يكصدو بیست ميليون قالب آجر و سفال و ميليون ها واحد فرآورده های پیش ساخته بتنی می باشد.

محصولات تولیدی بنیاد بتن مشهد در کارگاه بتن شامل بتن آماده و جدول پرسی خیس (وت پرس) می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کارگاه شن و ماسه نیز شامل شن و ماسه دانه بندی شده، کف فرش بتنی و بلوک دیواری است.

 

بنیاد بتن مشهد
تولید جدول بتنی

 

بتن آماده بنیاد بتن مشهد

شرکت بنياد بتن ايران با توليد بالغ بر یک میلیون مترمكعب بتن آماده در سال بزرگترين توليدكننده بتن آماده با كيفيت مطلوب در ايران می باشد. شرکت دارای ۲۸ واحد توليد بتن آماده در شهرهای مختلف است. یکی از این شعبه ها، شرکت بنیاد بتن مشهد می باشد.

به لحاظ اهميت كيفيت بتن و ضرورت بكارگيری مصالح مرغوب و دقت در ميزان مصرف آنها و ساخت بتن، در کارگاه بنیاد بتن مشهد ، آزمايشگاه بتن تجهيز شده است. از بتن های توليد شده نمونه گيری شده و مورد آزمايش قرار می گيرد. با توجه به در اختيار داشتن ماشين آلات حمل و انتقال بتن، بتن آماده به موقع و با اطمينان از كيفيت دلخواه بدست مصرف كننده می رسد.

 

کفپوش بتنی بنياد بتن مشهد

کفپوش های بتنی بنیاد بتن مشهد ، بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۷۵۵ تولید می شوند. اجزای این کفپوش به طور مناسبی متراکم شده و شکل و ضخامت یکنواخت داشته و دارای خصوصیات هندسی مشخص می باشد. سیمان ، سنگدانه ها و آب با درصد مشخص و طبق استانداردهای ملی تعریف شده در محصولات بتنی، مصالح تشکیل دهنده کفپوش ها می باشند.

این محصول در دو سطح رویی (face) و سطح بستر (main) ساخته شده است. در سطح رویی که هنگام استفاده از کفپوش نمایان است و در معرض سایش قرار می گیرد از مصالح ریزدانه و یکنواخت استفاده می شود. اما سطح بستر زیر لایه رویی قرار گرفته و پس از چیدن کفپوش در تماس با زمین بوده و نمایان نمی باشد. در سطح بستر از مصالح درشت دانه تری استفاده می گردد.

 

شرکت بنیاد بتن خراسان
کفپوش بتنی

 

مقاومت فشاری یکی از مشخصه های مورد نظر در کنترل کیفیت کفپوش های ترافیکی می باشد. هرچند که در آیین نامه ۷۵۵ ایران آزمون مقاومت فشاری به صورت مستقیم بر روی کفپوش انجام نمی گیرد ولی در آیین نامه های مختلف جهان برای کفپوش های ترافیکی حداقل مقاومت ۴۰ مگاپاسکال توصیه شده است.

 

بلوک سبک بتنی بنیاد بتن مشهد

بلوک های سبک بنیاد بتن مشهد ، از اختلاط سیمان، ماسه، آب و پوک های سبک طبیعی و صنعتی ساخته می شوند. پوک های طبیعی می تواند در ساخت بلوک های سبک مانند پومیس و اسکریا و صنعتی مانند لیکا (خاک رس پخته شده) استفاده گردد که استانداردهای ملی ایران را جوابگوست. بلوک های سبک مطابق الزامات استاندارد ASTM C330 می باشند.

 

شرکت بنیاد بتن مشهد
بلوک سبک بنیاد بتن مشهد

 

جدول بتنی بنیاد بتن مشهد

جداول بتنی برای تعیین فیزیکی و بصری جاده ها و دیگر مناطق ترافیکی ضروری است.

 موارد استفاده از جدول بتنی بنیاد بتن مشهد :

  • جداسازی مسیر های تردد
  • جداکردن مسیر به صورت فیزیکی یا ظاهری
  • تعبیه زهکش یا ایجاد جوی آب
  • جداسازی فضای سبز از مسیر تردد

 

بنیاد بتن مشهد
تولید شن و ماسه در بنياد بتن خراسان

 

شن و ماسه بنیاد بتن مشهد

شن و ماسه بعنوان یکی از زيربنائی ترين مصالح، جهت ساخت راه و ساختمان و یکی از اصلی ترين عوامل تشكيل دهنده بتن است كه از نظر فيزیکی و شيميائی و مرغوبيت سنگدانه ها بسيار حائز اهميت می باشد. از ابتدای تشكيل بنياد بتن احداث كارگاه های شن و ماسه در سراسر كشور جهت توليد استاندارد و مرغوب اين مصالح بصورت یکی از اهداف مطرح، در مناطق فاقد شن و ماسه استاندارد مدنظر قرار گرفت. شرکت بنیاد بتن مشهد از جمله شرکت هایی است که در این زمینه مشغول به فعالیت است.

امتیاز کاربران

۳ از ۵

از مجموع ۳ رای

ابتدا
۱
انتها

نمونه کارها(پروژه)


تا کنون نمونه کاری از این فروشنده ثبت نشده است!