بلوک هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس بیرجند

دسته بندی

بلوک دیواری

تعداد ارائه دهنده ها

۲ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۸۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۱۵۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت بلوک هبلکس بیرجند درب کارخانه و کمترین قیمت نمایندگی در عمران مدرن ارائه می شود. خرید بلوک هبلکس بیرجند یا آجر هبلکس بیرجند به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش هبلکس بیرجند با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت هبلکس بیرجند در عمران مدرن ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت بلوک هبلکس بیرجند با عمران مدرن تماس بگیرید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

بیرجند x

برند

برند را مشخص کنید

ضخامت

ضخامت را مشخص کنید

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/UeBY9hQQ3cfMROoI6hhcLGNsvLrxMzid.jpg

بلوک هبلکس - پرین - کام و زبانه ۶۰x۲۵ (۳۰)

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۴۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات:

قیمت هبلکس اعلام شده برای هر مترمکعب می باشد، برای استعلام قیمت خرید بلوک هبلکس با حجم بالا تماس بگیرید.

ضخامت:

نوع بسته بندی:

پالت (تسمه)

ظرفیت هر پالت (مترمکعب):

۱.۶۸ - ۲.۱۶

قیمت هر عدد بلوک هبلکس (براساس ضخامت):

۹۰۰۰ - ۳۵۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/qxQ1BDyHUxDkdzQYSA8d7ifGPOa7rrK7.jpg

بلوک هبلکس - پرین ۶۰x۲۵ (۳۰)

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۱۱۷,۰۰۰ تومان

توضیحات:

قیمت هبلکس اعلام شده برای هر مترمکعب می باشد، برای استعلام قیمت خرید بلوک هبلکس با حجم بالا تماس بگیرید.

ضخامت:

نوع بسته بندی:

پالت (تسمه)

ظرفیت هر پالت (مترمکعب):

۱.۶۸ - ۲.۱۶

قیمت هر عدد بلوک هبلکس (براساس ضخامت):

۹۰۰۰ - ۳۵۰۰۰
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

هبلکس بیرجند

جنس هبلکس بیرجند یا آجر هبلکس ساختمانی از بتن ساده می باشد که طی فرآیند خاصی متخلخل می­شود. این تخلخل مزایایی همچون سبکی را به همراه دارد. هبلکس بیرجند در برابر فشار و دمای متغیر مقاوم است. این مزایا، فروش بلوک های هبلکس را به تجارتی رو به رشد برای ساختمان سازی تبدیل کرده است. نام دیگر بلوک هبلكس بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس است. این نام گذاری مختصر شده Autoclaved Aerated Concrete است. قیمت روز هبلکس بیرجند به مواد تشکیل دهنده آن مانند پودر آلومینیوم، پودر منیزیم، آهک میکرونیزه، سیلیس و سیمان سفید بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۳ و خرید آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

هبلکس بیرجند
دیوارچینی با بلوک های هبلکس

 

نکته دیگری که در هنگام خرید هبلکس بیرجند یا آجر هبلکس باید توجه داشت قابلیت برش خوری خوب این محصول است. این قابلیت کاربری این محصول را بسیار بالا می برد، زیرا به سادگی می توان درون آن سیم کشی یا لوله کشی کارگذاری کرد. وجود آهک میکرونیزه در بافت بلوك هبلكس ، مقاومت آن در مقابل صوت و حرارت را تضمین می کند. آلومینیوم نیز باعث ایجاد تخلخل در بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس می شود. سیلیس نیز خاصیت ضد حریق به این متریال می دهد. 

تولید هبلکس بیرجند در دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد و فشار ۱۲ بار در دستگاه اتوکلاو صورت می گیرد. این نوع آجر هبلکس قیمت مناسبی داشته و حاوی ۶۰ تا ۸۰ درصد هوا است. کیفیت مراحل تولید تا حد زیادی به تعیین قیمت هبلکس بیرجند 1402 تاثیر می گذارد.

 

کارخانه هبلکس بیرجند 

در هنگام خرید هبلکس بیرجند از کارخانه هبلکس بیرجند باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه هبلکس بیرجند و شرکت فروش بلوک هبلکس بیرجند است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. هنگام فروش بلوک هبلکس بیرجند باید به ترک و پراکندگی رنگ بلوک، دقت شود. هم چنین این بلوک ها وزن استاندارد و ابعاد استانداری نیز دارند که هنگام خرید هبلکس بیرجند باید به آن ها توجه نمود با مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس بیرجند را خریداری کنید.

خرید هبلکس مزایایی چون قابل استفاده مجدد بودن، غیر سمی بودن، تجدید پذیری و همچنین قابل بازیافتی را به همراه دارد، هم چنین هبلکس بیرجند قیمت مناسبی داشته و با استفاده از آن می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. جدول قیمت هبلکس به صورت حجمی و متر مکعبی تعیین می شود. با توجه به استفاده در دیوار خارجی یا داخلی ضخامت بلوك هبلكس مشخص می شود. بلوک ها برای دیوارهای خارجی ۲۰ و برای دیوار های داخلی حداکثر تا ۱۵ سانتی متر برش داده می شوند.

 

قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۳ 

قیمت هر عدد هبلکس بیرجند در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس بیرجند است. خرید هبلکس بیرجند به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جا به جایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفه بودن شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید بر اساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از هبلکس بیرجند در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد؛ زیرا قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۳ ، نسبت به سایر بلوک ‌ها گران ‌تر است. برای محاسبه قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۳ باید به استاندارد ها و معیار های به روز، برای برآورد قیمت توجه نمود. پیش از خرید هبلكس بیرجند حتما ابتدا به برآورد قیمت انواع هبلکس بیرجند توجه داشت.

 

قیمت هبلکس بیرجند
دیوار های ساخته شده با بلوک هبلکس

 

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت هبلکس بیرجند، میزان چسب مصرفی و نوع چسب آن است. متریال استفاده شده در تولید هبلکس بیرجند و همچنین چسب آن همگی باعث تغییر قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۳ می شوند. در تولید هبلکس بیرجند از آهک نیز استفاده می شود؛ اما باید توجه داشت که مقدار زیاد آهک باعث ترک خوردگی هبلكس به مرور زمان شده و كيفيت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. 

قيمت هبلكس بیرجند یا قیمت بلوک سبک هبلکس بیرجند استاندارد از بلوک آهک دار بیشتر است اما در صورت ساختمان سازی استاندارد توصیه می شود از هبلكس استاندارد بدون آهک استفاده شود. برای اطلاع از قیمت هبلکس بیرجند و خرید آن از کارخانه هبلکس بیرجند با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

انواع هبلکس بیرجند

هبلکس بیرجند در ابعاد ۲۵*۶۰ و ۳۰*۶۰ عرضه می گردد. این محصول در ضخامت های ۵، ۷/۵، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۱۷/۵ و ۲۰ سانتی متر تولید می شود. بر این اساس قیمت هبلکس بیرجند متفاوت می باشد. هبلکس رضوی بیرجند هم در ابعاد ۲۵*۶۰ و ضخامت های ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ سانتی متر تولید می گردد. بالاترین قیمت هبلکس رضوی بیرجند مختص به ضخامت ۱۰ آن و سپس ضخامت ۸ سانتی متر می باشد. کمترین قیمت هبلکس رضوی بیرجند نیز مربوط به ضخامت ۲۵ سانتی متر آن است. به طور کلی قیمت هبلکس بیرجند بر اساس متر مکعب ارائه می گردد.

 

فروش هبلکس بیرجند

فروش هبلکس رضوی بیرجند در ابعاد و اندازه های مختلفی صورت می گیرد. قالب ها اکثرا ابعاد یکسانی داشته و سفارش هبلکس بیرجند طبق درخواست مشتری در ابعاد مختلفی داده می شود. از مهم ترین معضلاتی که امروزه در شهر های شلوغ و پر جمعیت با آن رو به رو هستیم، آلودگی صوتی است. فروش هبلکس علاوه بر قیمت مناسب و وزن کمی که دارد، به عنوان یک عایق صوتی خوب در ساختمان ها شناخته شده و استفاده از برای دیوار های غیر باربر توصیه می شود.

 

کارخانه هبلکس بیرجند
ساخت دیوار با چسب مخصوص بلوک هبلکس

 

چسب هبلکس بیرجند

برای اجرای دیوار با بلوک های هبلکس به ملات مخصوص خود AAC نیاز است. این ملات همان چسب مخصوص اتوکلاو است. این چسب در بسته بندی های مختلف تولید می شود. نکته ای که وجود دارد این است که به هیچ عنوان نباید ماده ای خارجی را با چسب بلوک هبلكس بیرجند ترکیب کرد زیرا خاصیت و کیفیت خود را از دست می دهد و چسب باز شده نهایتا تا ۴ الی ۵ ساعت قابل استفاده است. برای استفاده از چسب باید ابتدا بلوک های هبلکس به طور کامل خیس شوند و بعد از چسب به عنوان ملات استفاده شود. دقت کنید مرطوب کردن بلوک های هبلکس پیش از چیدن دیوار از مراحل مهمی است که در استحکام نهایی سازه بسیار موثر است و بر قیمت دیوار چینی هبلکس تاثیر می گذارد.

 

ارسال بلوک هبلکس به شهرستان های استان بیرجند

هبلکس در خوسف ، هبلکس در آیسک ، هبلکس در سه قلعه، هبلکس در بشرویه ، هبلکس در ارسک ، هبلکس در درمیان ، هبلکس در قهستان ، هبلکس در گزیک ، هبلکس در سربیشه ، هبلکس در مود، هبلکس در فردوس ، هبلکس در قائنات  ، هبلکس در زهان ، هبلکس در زیرکوه ، هبلکس در سده ، هبلکس در نیمبلوک ، هبلکس در نهبندان ، هبلکس در شوسف و سایر شهرستان های استان بیرجند قابلیت ارسال از درب کارخانه وجود دارد.


در این مطلب ویژگی ها و قیمت بلوک هبلکس بیرجند بررسی شد، اگر میخواهید بیشتر با هبلکس آشنا شوید پیشنهاد میکنیم مطلب هبلکس چیست را بخوانید.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۴۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما