پروفیل ساده SHP19 – ترمو وود مازند چوب

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

پروفیل ساده SHP19 – ترمو وود مازند چوب

دسته بندی
چوب ترموو با مقطع ساده
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


پروفیل ساده SHP19 – ترمو وود مازند چوب


phone

اطلاعات تماس

location

تهران

قیمت:

نامشخص

پروفیل ساده SHP19 – ترمو وود مازند چوب


phone

اطلاعات تماس

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


چوب ترمو یا ترمو وودکه محصول نهایی فرآیند ترمو (Wood thermo modification) (اصلاح حرارتی چوب)می باشد، از حدود سال ۲۰۰۰ میلادی در مقیاس تجاری وارد بازار دنیا گردید.
 
در این فرایند چوب در حضور مقادیر کم اکسیژن، در معرض دماهای بالا قرار گرفته و طی این فرایند، دیواره سلولی اصلاح حرارتی میشود.
 
تخریب اجزای دیواره سلولی (عمدتا همی سلولز) ساماندهی مجدد مولکولی (عمدتا لیگنین) باعث کاهش رطوبت جذب شده و واکشیدگی آن تا میزان ۵۰ درصد کاهش می یابد.در نتیجه، چوب ترمو ثبات ابعادی مناسبی داشته و در شرایط مختلف جوی نسبت به چوب آلات فرآوری نشده ماندگارتر خواهد بود.علاوه برآن ، براثر فرایند ترمو، مقاومت چوب در برابر قارچهای چوبخوار افزایش می یابد، این در حالیست که ویژگی های مکانیکی چوب ترمو بعلت تصعید برخی مواد چوبی تضعیف می شود که لازم است موارد اخیر در هنگام کاربرد چوب آلات ترمو شده مدنظر قرار گیرد.

مازند چوب آریا، اولین و تنها تولید کننده استاندارد ترمووود، ترمو ووددر ایران، عضویت شرکت مازند چوب آریا در موسسه بین المللی ترمووود فنلاند (ITWA) به عنوان اولین و تنها عضو رسمی ایرانی این موسسه، دلیل دیگریست بر صحت مطالب مذکور و افتخاریست برای ایران زمین . که البته این جواب محکمی است برای آن دسته از افراد سودجویی که قصد دارند محصولات این شرکت را به گونه دیگری معرفی نمایند.

نوع پروفیل

سایز

قابل استفاده در

گونه

فناوری

نام محصول

ساده SHP

۱۱۰۹۲۱۹x۶۸-۱۳۵۱۱۷ /۱۱۵

نمای بیرونی

 کاج

Thermo D

SHP 19

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران