کفپوش بتنی آراکس

کفپوش بتنی آراکس

تعداد ارائه دهنده ها
۰ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت کفپوش بتنی آراکس به ابعاد، ضخامت، طرح، رنگ و کیفیت آن وابسته است. همچنین روش تولید کفپوش بتنی آراکس نیز بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. برای خرید کفپوش بتنی آراکس باید متراژ پروژه، شرایط آب و هوایی، میزان ترافیک و ... را مدنظر قرار داد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع كفپوش بتنی آراکس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. کاربران گرامی می توانند قیمت انواع کفپوش بتنی آراکس را مشاهده نموده و مناسب ترین محصول را خریداری نمایند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

ابعاد
ابعاد را مشخص کنید
رنگ
رنگ را مشخص کنید
طرح
طرح را مشخص کنید
فرآیند تولید
فرآیند تولید را مشخص کنید
برند
برند را مشخص کنید
معرفی کالا
نظرات کاربران

کفپوش بتنی آراکس

کفپوش بتنی آراکس از محصولات شرکت نوین سبک ساز سبلان است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ فعالیت با تولید قطعات بتنی با استفاده از ماشین آلات  تمام اتوماتیک آغاز کرده است. کفپوش بتنی آراکس اولین محصول تولید شده با روش پرش خشک و نسبت آب به سیمان پایین می باشد. نسبت پایین آب به سیمان در کفپوش بتنی آراکس موجب می شود تا محصولات این شرکت دوام و مقاومت بالایی داشته باشند و تحت فشار بالا و شرایط سخت مقاومت خوبی از خود نشان دهند. کفپوش بتنی آراکس برای استفاده در معابر پیاده رو و ترافیکی مناسب می باشد.

 

کفپوش بتنی آراکس
کفپوش بتنی پنج تکه

 

انواع کفپوش بتنی آراکس

کفپوش بتنی آراکس در انواع دولایه پرسی و ضخامت های متنوع تولید می شود. ابعاد مختلف کفپوش بتنی آراکس برای محوطه سازی باغ، ویلا، معابر پیاده رو، معابر ترافیکی و ... مناسب است. کفپوش بتنی آراکس دارای ۲۵ مدل متنوع دو لایه بتنی است. انواع کفپوش بتنی آراکس شامل ضخامت ۶ سانتی متری ساده و طرح دار، ضخامت ۸ سانتی متر ترافیکی، کفپوش شیاردار نابینایان و کفپوش پرسی دولایه واش بتن است. انواع کفپوش ها پرسی دولایه واش بتن با رویه شسته شده در رنگ بندی های سفید، زرد، سفید با دانه بندی های زرد، قرمز و مشکی تولید می شوند.

 

کفپوش بتنی آراکس

 

تولید کفپوش بتنی آراکس

محصولات کفپوش بتنی آراکس در رنگ های متنوع و به صورت مولتی کالر نیز امکان پذیر است. شرکت آراکس دارای آزمایشگاه مستقل و مجهز جهت کنترل کیفی محصولات کفپوش بتنی آراکس می باشد. بیشترین فعالیت آزمایشگاه در دو بخش کنترل کیفیت سنگدانه های مصرفی و کنترل کیفیت محصولات تولیدی تعریف می شود.

 

کفپوش بتنی آراکس
کفپوش بتنی عابر نابینایان

 

واحد تولید شن و ماسه

برای تولید کفپوش بتنی آراکس از بهترین معادن اختصاصی سنگ الشه با حداکثر وزن مخصوص و حداقل جذب آب استفاده می شود. واحد سنگ شکن در این کارخانه سایز های مختلف سنگدانه برای استفاده در بتن را تولید می کند. ماسه های تولید شده ارزش ماسه ای %۸۵ داشته و درصد مواد رد شده از الک ۷۵ میکرون در ماسه به %۳ و در شن به %۱ محدود شده است. ماسه های تولید شده برای استفاده در کفپوش بتنی آراکس تمامی پارامترهای آیین نامه های فنی و استاندارد ۳۰۲ ایران در خصوص تولید شن و ماسه را دارا می باشند.

 

کنترل کیفی کفپوش بتنی آراکس

در اولین بخش کنترل کیفیت آزمایشگاه کفپوش بتنی آراکس ، کیفیت سنگدانه ها مورد بررسی قرار می گیرد. آزمایش هایی که روی سنگدانه ها صورت می گیرد شامل آزمایش تعیین دانه بندی، آزمایش تعیین مدول نرمی ماسه، آزمایش تعیین ارزش ماسه ای ریزدانه ها، آزمایش تعیین درصد مواد رد شده از الک ۷۵ میکرون، آزمایش تعیین اوزان مخصوص، آزمایش تعیین جذب آب مطلق سنگدانه ها و آزمایش تعیین واکنش زایی سنگدانه با قلیایی سیمان است.

 

کفپوش بتنی آراکس
ابعاد مختلف کفپوش بتنی آراکس

 

بخش دوم کنترل کیفی شامل کنترل محصولات کفپوش بتنی آراکس حین تولید و سپس پس از تولید است. مرحله کنترل کیفی حین تولید شامل آزمایش های طرح های اختلاط ارائه شده، کنترل میزان آب تزریقی به بتن و کنترل ضخامت محصول است. کنترل محصول پس از تولید مربوط به محصول بسته بندی شده است که وضعیت ظاهری آن کنترل شده و در صورت الزام نمونه برداری و آزمایشات تعیین مقاومت های مکانیکی، تعیین میزان جذب آب مطلق، تعیین وزن مخصوص و تعیین میزان سایش سطح محصول صورت می گیرد.

 

مزایای کفپوش بتنی آراکس

 • استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک آلمانی
 • تولید تحت نظارت شرکت های REKERS و  Closteroman آلمان
 • تولید بتن با اسلمپ صفر
 • یکنواختی محصولات از لحاظ شکل ظاهری ، ابعاد و کیفیت
 • استفاده از مشاوران داخلی و خارجی
 • دارنده مجموعه خط کامل ماسه شویی و سایز بندی
 • استفاده از معادن اختصاصی شن، ماسه، شکسته کوهی با کیفیت بالا
 • دارای آزمایشگاه مجهز بتن مطابق با استاندارد های روز اروپا
 • دارنده گواهی نامه های استاندارد ملی برای محصولات
 • استفاده از سیستم کنترل مرکزی کامپیوتری
 • استفاده از کد رهیابی محصول درج شده بر روی محصولات تولیدی
 • اخذ نتایج مثبت آزمایشگاهی از آزمایشگاه های معتبر ملی

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۶ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما