کرتین وال FS-60 – نما شیشه‌ای سالکو

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

کرتین وال FS-60 – نما شیشه‌ای سالکو

دسته بندی
پوشش‌کف، دیوار، سقف و نما
تعداد ارائه دهنده ها
۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


معرفی کالا


نمای كرتين وال درپوش دار ( فيس كپ)  و عايق حرارتی (ترمال بريك) به جز نماهای عمودی ميتوان از اين سيستم در نماهای زاويه دار و سقف‌ها هم استفاده كرد . با بهره گيری از تنوع درپوش‌ها می‌توان  به طراحی‌های متفاوتی در ساختمان دست يافت .

اين سيستم در خصوص عدم نفوذ آب و هوا بسيار كاراست . در اين مدل از کرتین وال، آپشن‌های متعدد عايق كننده كارايی آن را در اين زمينه بالا برده  و ضخامت شيشه قابل استفاده تا 38 ميليمتر مي‌باشد. دارای بازشوهای عايق و فريم مناسب جهت انواع بازشو گسگتهای بيرونی سيليكونی و داخلي‌ها epdm هستند.

سیستم نمایشی Unitized با حداکثر شفافیت:

کرتین وال FS 60 یک سیستم نمای شیشه ای با هزینه‌ای مناسب برای نمای ساختمان‌های عتیقه با زیبایی شناسی باریک است، بدون اینکه به شدت قدرت و ثبات مورد نیاز در سازه‌های بلند موثر باشد.

ویژگی‌های معمولی نمای داخلی به دلیل سرعت بالا در محل ساخت و ساز، به دلیل آن است که عناصر آن به طور کامل در کارگاه مونتاژ می شوند. این کارآیی بالا با وجود زیبایی معماری،CW 60-EF با پروفیل‌های باریک تنها 60 میلی متر کار می‌کند.

CW 60-EF با بالاترین الزامات عملکرد در مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر باد مطابقت دارد. سیستم دیوار پرده در سطوح مختلف عایق موجود است و به نیاز عایق بندی ساختمان پاسخ می‌دهد. این همچنین امکان ترکیب لعاب سه گانه را ارائه می‌دهد.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران