کابین دوش شاینی

کابین دوش شاینی

تعداد ارائه دهنده ها
۷ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
کابین دوش شاینی سونا و جکوزی دار، مدل پیشرفته تر و مجهز دوردوشی های ساده شاینی بوده و دارای شکل های مختلفی است. قیمت کابین دوش شاینی بسته به عواملی مانند مدل، ظرفیت، ابعاد و امکانات آن متفاوت خواهد بود. در سایت عمران مدرن جدید ترین و مدرن ترین مدل های کابین دوش شاینی دارای سونا و جکوزی، ارائه شده است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

ظرفیت
ظرفیت را مشخص کنید
شکل
شکل را مشخص کنید
طول
طول را مشخص کنید
عرض
عرض را مشخص کنید
برند
شاینی x
https://omranmodern.com/files/products/ceZngn2QiXuCbzWr751cgMzVl6fxylMG.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR001

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۳۷,۳۸۸,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۹۰x۹۰x۲۱۵
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
یک نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/T2hp4ECinVbSOjz67aTx1TJ8yb1h685Z.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR002

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۳۸,۰۰۲,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۹۰x۹۰x۲۲۰
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
یک نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/SpIolKE6egjK3oGqvK5coC8OMP7R6Y6s.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR003

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴۶,۱۹۸,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۱۳۰x۱۳۰x۲۱۸
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
دو نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/24uzjIw1cqIlxTZ5DOxT67HJDEeCfMMX.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR004

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵۰,۹۵۹,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۱۴۵x۱۴۵x۲۱۲
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
دو نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/J5BefBKXmDs5gBWp10K7VzhsX3GCmxsN.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR005

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵۲,۵۰۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۱۵۵x۹۷x۲۱۸
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
دو نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/8JJckPbmToU4IkKCa79ukLTkWEmbTAgl.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR006

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴۱,۴۷۴,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۱۴۰x۸۶x۲۱۳
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
دو نفره
مشخصات:
https://omranmodern.com/files/products/RJqW8x76stGfxDFm8Nv4GJqvlNoL7AcW.jpg

کابین سونا و جکوزی شاینی - NSR007

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵۱,۵۶۱,۰۰۰ تومان

ابعاد:
۱۸۱x۱۰۱x۲۲۰
جنس بدنه:
ABS/PMMA
جنس شیشه:
شیشه سکوریت
ظرفیت:
دو نفره
مشخصات:
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

کابین دوش شاینی

کابین دوش شاینی یکی از محصولات تولیدی شرکت نوآوران نوید آینده، صاحب برند شاینی می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه سرمایه گذاری، تولید و بازرگانی آغاز نموده است. برند شاینی به پشتوانه سال ها تجربه، خلاقیت و نوآوری مدیران و متخصصین خود، امروزه به یکی از باکیفیت ترین و معتبر ترین برندهای ایرانی در زمینه تولید، مونتاژ و توزیع وان ساده، وان جکوزی، زیردوشی و کابین دوش شاینی بدل گشته است. کابین دوش شاینی دارای امکانات ویژه ای همچون جکوزی و سونا بخار است. به همین دلیل به آن کابین سونا و جکوزی شاینی نیز گفته می شود. محصولات این شرکت از جمله کابین دوش شاینی در مدل های متنوع و زیبا، مطابق با تکنولوژی روز جهانی و استانداردهای بین المللی تولید شده و با تاکید بر کیفیت و دوام بالا با قیمت مناسب، آسایش و زیبایی را هدیه می دهد. امروزه خرید کابین سونا به دلیل تفکیک فضای دوش از سایر بخش های حمام و استفاده بهینه از فضا، بسیار رایج و محبوب گشته است. در سایت عمران مدرن جدید ترین و مدرن ترین مدل های کابین دوش شاینی دارای سونا و جکوزی، ارائه شده است.

 

کابین دوش شاینی
کابین دوش شاینی دونفره مدل NSR004

 

قیمت کابین دوش شاینی

کابین دوش شاینی سونا و جکوزی دار، مدل پیشرفته تر و مجهز دوردوشی های ساده شاینی است. برای افرادی که به دلیل مشغله های فراوان، وقت کافی برای مراجعه و استفاده از سونا و جکوزی سالن های استخر را ندارند، کابین دوش شاینی جکوزی دار خانگی، انتخاب بسیار عالی است. زیرا در فضایی به اندازه یک کابین دوش، می توان از امکانات و مزایای سونا و وان جکوزی کابین دار استفاده کرد. کابین دوش شاینی قیمت های مختلفی دارد. قیمت کابین دوش شاینی بسته به عواملی مانند مدل، ظرفیت، ابعاد و امکانات آن متفاوت خواهد بود. خریداران می توانند کابین دوش شاینی دارای سونا و جکوزی دلخواه خود را با توجه به بودجه مالی و مساحت فضایی که در اختیار دارند، انتخاب کنند. قیمت کابین دوش شاینی با توجه به امکانات و مزایایی که برای جسم و روح دارد، بسیار مناسب است. همچنین از نظر رعایت مسائل بهداشتی نیز استفاده از کابین سونا و جکوزی خانگی، مطمئن تر است. در ادامه به بررسی مختصری از مهم ترین عوامل اثر گذار بر قیمت کابین دوش شاینی پرداخته شده است.

 

امکانات کابین دوش شاینی

امکانات و تجهیزات کابین دوش شاینی بر قیمت آن تاثیر بسیار زیادی دارد. از مهم ترین تجهیزات به کار رفته در کابین دوش شاینی می توان به سیستم کنترل اشاره کرد. این سیستم به کمک شیر برقی امکان استفاده از حالات مختلف ماساژور ها و دوش سقفی، فعال کردن بخار سونا، همگام سازی با بلوتوث، پاسخگویی به تلفن، کم و زیاد کردن ولوم اسپیکر ها و غیره را فراهم می کند. این سیستم علاوه بر قابلیت تنظیم از طریق صفحه کنترل، دارای ریموت کنترل برای سهولت استفاده از دستگاه می باشد. همچنین تمامی شیر آلات مورد استفاده در کابین دوش شاینی دارای تمامی استاندارد های داخلی و بین المللی بوده و از نظر کارکرد و آبکاری، مورد تایید می باشد. قیمت کابین دوش شاینی با امکانات آن ارتباط مستقیمی دارد. یعنی هر چه امکانات کابین دوش شاینی بیشتر باشد و مجهز تر باشد، قیمت کابین دوش شاینی نیز گران تر خواهد بود. خریداران می توانند در هنگام خرید کابین دوش شاینی ، با توجه به بودجه، نیاز و سلیقه خود، در صورت تمایل امکانات و آپشن های جانبی را با پرداخت هزینه جدا، به کابین دوش شاینی بیافزایند.

 

ظرفیت و ابعاد کابین دوش شاینی

کابین دوش شاینی در ابعاد و اندازه های مختلف و با ظرفیت های یک الی دو نفره، طراحی و تولید می شود. قبل از انتخاب و خرید کابین دوش شاینی لازم است تا مساحت حمام و یا مکانی که برای نصب کابین در نظر گرفته شده است، با دقت اندازه گیری شود. پس از اندازه گیری و اطلاع از مساحت دقیق فضای در دسترس، می توان کابین دوش با ابعاد و ظرفیت مناسب را خریداری کرد. ظرفیت و ابعاد کابین دوش شاینی سونا و جکوزی دار ، با قیمت آن رابطه مستقیمی دارند. یعنی هر چه ظرفیت کابین دوش شاینی بیشتر باشد، ابعاد آن نیز بزرگ تر بوده و در نتیجه قیمت نهایی کابین دوش شاینی بالاتر خواهد بود. اگر کابین دوش شاینی هم سونا بخار و هم جکوزی داشته باشد، ابعاد آن بزرگ تر می شود. اما کابین دوش شاینی دارای سونا بخار یک نفره و بدون جکوزی در ابعاد کوچک ۹۰×۹۰ سانتی متر نیز موجود است.

 

انواع کابین دوش شاینی

کابین دوش سونا و جکوزی دار شاینی دارای انواع مختلفی بوده و به صورت پیش ساخته ارائه می شوند. علاوه بر تنوع در قیمت کابین دوش شاینی ، مدل های متنوعی نیز دارد. کابین دوش شاینی مسقف بوده و با پانل های جانبی شیشه ای محصور شده است تا بتوان از ویژگی سونا بخار آن نیز استفاده کرد. نصب کابین دوش شاینی از خیس شدن محیط حمام جلوگیری کرده و به مدرن تر شدن دکوراسیون حمام نیز کمک می کند. کابین دوش شاینی عموما به دو شکل مستطیل و یا نیم گرد (گوشه) در بازار موجود است.

 

کابین دوش شاینی مدل مستطیل

مدل کابین دوش شاینی مستطیلی در ابعاد گوناگون و ظرفیت های مختلف، طراحی و تولید می شود. کابین سونا بدون جکوزی مستطیل شکل در ابعاد ۸۶×۱۴۰ سانتی متر گرفته تا ۱۰۰×۱۸۰ سانتی متر موجود است. در مدل های جکوزی دار کابین دوش شاینی ، کابین سونا و جکوزی مستطیلی در ابعاد ۱۰۰×۱۵۵ سانتی متر تا ۱۰۰×۱۸۰ سانتی متر موجود است. این مدل کابین دوش شاینی طراحی بسیار ساده و زیبایی داشته و می توان آن را هم در گوشه دیوار و هم در وسط دیوار قرار داد. 

 

کابین دوش شاینی نیم گرد

برای خانه هایی که فضای حمام کوچک است، کابین دوش شاینی مدل نیم گرد (گوشه) بسیار مناسب است. زیرا به دلیل آن که این مدل کابین تنها در گوشه دیوار قرار می گیرد، فضای کمتری اشغال می کند. این مدل کابین دوش سونا و جکوزی شاینی طراحی مدرن و خاصی دارد. کابین دوش شاینی دارای سونا و بدون جکوزی نیم گرد در ابعاد ۹۰×۹۰ سانتی متر موجود است. در مدل های جکوزی دار کابین دوش شاینی نیم گرد، کابین سونا و جکوزی دار در ابعاد ۱۳۰×۱۳۰ سانتی متر تا ۱۴۵×۱۴۵ سانتی متر موجود است.

 

مزایای کابین دوش شاینی

کابین دوش شاینی ، مکانی برای رهایی از استرس ها و به آرامش رسیدن ذهن و جسم است. استفاده از کابین دوش شاینی علاوه بر ایجاد دکوراسیونی مدرن و زیبا، مزایای بسیار دیگری نیز برای سلامتی دارد. بسیاری از افرادی که دارای بیماری های مفصلی و یا حتی بیماری اضطراب هستند، از سونا و وان جکوزی کابین دار برای بهبودی و کسب آرامش استفاده می کنند. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از کابین دوش شاینی دارای سونا جکوزی خانگی اشاره می کنیم.

  • ریکاوری و رفع گرفتگی عضلات و ماهیچه ها
  • پاکسازی و حفظ سلامت پوست در کابین دوش شاینی
  • تقویت سیستم ایمنی
  • رفع انسداد و گرفتگی مجاری تنفسی
  • بهبود روند گردش خون
  • بهبود فشار خون
  • کاهش استرس
  • تمیز و مرتب ماندن محیط حمام

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما