کابین آسانسور استیل در بجنورد

کابین آسانسور استیل در بجنورد

دسته بندی

کابین آسانسور

تعداد ارائه دهنده ها

۲۳۵ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت کابین تمام استیل آسانسور طبق طرح ، ابعاد و ورقه استیل تعیین می شود. معمولا هر چه ابعاد کابین بیشتر باشد قیمت کابین استیل اسانسور نیز بیشتر است. قیمت کابین تمام استیل آسانسور نسبت به سایر مدل ها به دلیل استفاده از انواع استیل خشدار ، دودی، طلایی و گندمی بیشتر است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

بجنورد x

رنگ

رنگ را مشخص کنید

برند

برند را مشخص کنید

کابین آسانسور استیل مگا - اریس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل خشدار

کفپوش:

سنگ گلدن نایت

کابین آسانسور استیل مگا - آرامیس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل راه راه و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ متالیک

کابین آسانسور استیل مگا - آرمیتاژ

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ رین فارست

کابین آسانسور استیل مگا - اورانوس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل چرمی ریز و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ گلدن نایت

کابین آسانسور استیل مگا - پلوتون

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل خشدار

کفپوش:

سنگ مشکی نستوس

کابین آسانسور استیل مگا - ژوپیتر

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل خشدار

کفپوش:

سنگ مشکی گلکسی

کابین آسانسور استیل مگا - گلکسی

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ تیتانیوم

کابین آسانسور استیل مگا - مارس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ آبی نروژ

کابین آسانسور استیل مگا - مرکوری

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

چرم لمسه دوزی و استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ مرمریت نسکافه ای

کابین آسانسور استیل مگا - نپتون

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ظرفیت:

مطابق سفارش

رنگ:

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ مشکی گلکسی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

کابین آسانسور استیل در بجنورد

کابین آسانسور استیل برای جابه جایی مسافران یا حمل بار مورد استفاده قرار می گیرد. کابین آسانسور به صورت یک اتاقک بوده و در طرح ها و شکل های مختلف به تولید می رسد. کابین آسانسور استیل در طرح ها و اشکال مختلف به تولید می رسد که بسیار زیبا و شکیل است. انتخاب طرح کابین آسانسور تمام استیل به نوع آسانسور، ظرفیت آسانسور و وزن مجاز کابین آسانسور، قدرت موتور آسانسور، منطقه، روکار بودن یا نبودن آسانسور، در معرض نور خورشیدن بودن و… بستگی دارد. کابین تمم استیل آسانسور از اجرای مختلفی تشکیل شده است که نوع و کیفیت هر یک از این اجزا تاثیر به سزایی در قیمت آن دارد. قیمت کابین استیل اسانسور بسته به طرح رنگ و نوع آن (خشدار ، گندمی ، دودی ، طلایی و غیره ) متغیر است.

کابین تمام استیل آسانسور
کابین تمام استیل آسانسور

قیمت کابین تمام استیل آسانسور در بجنورد

قیمت کابین تمام استیل آسانسور با توجه به طرح ، ابعاد ، ورقه استیل به کار رفته ، نورپردازی و سایر موارد تعیین می گردد. معمولا هر چه ابعاد و اندازه کابین بزرگ تر باشد قیمت کابین استیل اسانسور نیز بیشتر است. باید دانست کابین های استیل دارای قیمتی بالاتر نسبت به کابین ام دی اف و کابین فرمیکا هستند. دلیل آن نیز استفاده از انواع استیل خشدار ، دودی ، طلایی و گندمی در کابین آسانسور است. کابین تمام استیل آسانسور دارای زیبایی منحصر به فردی است. قیمت کابین تمام استیل آسانسور پس از تعیین ظرفیت و حجم مواد مورد استفاده مشخص می شود.

کابین تمام استیل آسانسور در بجنورد

در زمان خرید طرح کابین تمام استیل آسانسور ، توجه به جنبه های ظاهری برای خریداران بسیار اهمیت دارد. این در حالی است که توجه به مشخصات فنی کابین آسانسور نیز به اندازه زیبایی آن مهم است. کابین آسانسور تمام استیل در انواع رنگ های دودی ، گندمی و خشدار خریداری می شود. در ادامه موارد بسیار مهم در تعیین قیمت کابین تمام استیل آسانسور مورد بررسی قرار می گیرد.

خرید کابین استیل آسانسور
استیل خشدار در داخل آسانسور

  در بجنورد

طرح کابین آسانسور تمام استیل در بجنورد

طرح هایی مثل استیل آینه ای طلایی ، استیل میرور دودی ، استیل شمپایینی طوری ساخته شده اند که از لحظ کیفیت و زیبایی در جایگاه بالایی قرار می گیرند و در کابین آسانسور کاربرد ویژه ای دارند.

استیل کابین آسانسور

بخش های مهم کابین آسانسور استیل شامل دیواره ها ، کف ، سقف بایستی از لحاظ مکانیکی مستحکم باشد. نکته ای که در مورد کابین آسانسور حائز اهمیت است مقاومت آن در برابر نیرو های وارده در زمان حرکت کابین یا هنگام عمل کردن ترمز ایمنی و یا برخورد با‌ ضربه گیرهای ته چاهک است. باید دانست اتاقک ، یوک کابین ، کفشک ها، دیواره های کف و سقف کابین تمام استیل آسانسور بایستی توان تحمل فشارهای وارده را داشته باشند. کابین آسانسور  استیل بایستی کاملا بسته شود و تنها درب ها ، دریچه های اضطراری و منافذ تهویه هوا در ان باز باشد.

کابین تمام استیل آسانسور
کابین استیل طرح دار آسانسور

 

دکوراسیون کابین استیل آسانسور در بجنورد

به‌طور کلی زیباسازی کابین آسانسور استیل شامل تعویض کف آسانسور، تعویض بدنه‌های کابین، نورپردازی، تعویض دستگیره، تعویص پنل کلیدهای کابین، درب و شاستی‌های آسانسور است. نوآوری‌های زیادی در تزئین کابین های آسانسور به‌کار برده شده است. اخیرا در کف کابین استیل یا دیواره‌های آن از LED برای نورپدازی خطی و یا مخفی استفاده می شود. علاوه بر آن برچسب‌های سه بعدی نیز از دیگر نوآوری‌هایی‌ست که در زمینه تزئین خلاقانه کابین  تمام استیل آسانسور به‌کار برده می شود.

قیمت کابین تمام استیل آسانسور
دکوراسیون کابین استیل آسانسور

ظرفیت کابین استیل

کابین آسانسور استیل که برای جابه جایی مسافران مورد استفاده قرار می گیرد به صورت ۴ نفره ، ۵ نفره ، ۶ نفره ، ۸نفره و سایر موارد به تولید می رسد. کابین هایی که برای حمل بار از آن استفاده می شود به صورت ۱۰ نفره ، ۱۳ نفره ، ۲۱ نفره و سایر موارد تولید می شود. متداول ترین کابین استیل به صورت کابین آسانسور ۶ نفره و ۴ نفره است.

کابین آسانسور استیل گندمی در بجنورد

کابین آسانسور استیل گندمی یکی از انواع پرطرفدار کابین های استیل می باشد. این کابین با طراحی شیک و رنگ دلنشین خود، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. کابین آسانسور استیل گندمی به دلیل ظاهر شیکش انتخاب مناسبی برای ساختمان و برج های لاکچری و به روز می باشد. البته این کابین به دلیل بدنه استیلش از مقاومت و استحکام بالایی در برابر ضربه و فشار برخوردار بوده و برای بسیاری از ساختمان ها کاربرد دارد. در طراحی دکور کابین آسانسور استیل گندمی می توان از قطعات مدرن و مرغوب متعددی استفاده نمود تا بر زیبایی فضای کابین افزود شود. رنگ گرم کابین آسانسور استیل گندمی سبب می شود تا مسافر با فضایی زیبا و آرام بخش و در عین حال شکیل مواجه گردد.

کابین آسانسور استیل در بجنورد در بجنورد، کابین آسانسور استیل در بجنورد در راز و جرگلان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در گرمخان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در اسفراین، کابین آسانسور استیل در بجنورد در بام و صفی آباد، کابین آسانسور استیل در بجنورد در جاجرم، کابین آسانسور استیل در بجنورد در جلگه سنخواست، کابین آسانسور استیل در بجنورد در جلگه شوقان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در شیروان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در سرحد، کابین آسانسور استیل در بجنورد در قوشخانه، کابین آسانسور استیل در بجنورد در فاروج، کابین آسانسور استیل در بجنورد در خبوشان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در گرمه، کابین آسانسور استیل در بجنورد در مانه و سملقان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در سملقان، کابین آسانسور استیل در بجنورد در مانه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما