کابین آسانسور استیل

دسته بندی

کابین آسانسور

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

کابین آسانسور استیل

دسته بندی
کابین آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


معرفی کالا


کابین آسانسور استیل

قسمتی از آسانسور که برای جابه جایی مسافران یا حمل بار مورد استفاده قرار می گیرد کابین آسانسور است. کابین به صورت یک اتاقک بوده و در طرح ها و شکل های مختلف به تولید می رسد. کابین آسانسور استیل در طرح ها و اشکال مختلف به تولید می رسد که بسیار زیبا و شکیل است.

 

 

انتخاب جنس کابین آسانسور به نوع آسانسور، ظرفیت آسانسور و وزن مجاز کابین آسانسور، قدرت موتور آسانسور، منطقه، روکار بودن یا نبودن آسانسور، در معرض نور خورشیدن بودن و… بستگی دارد.

 

 

 خرید کابین استیل آسانسور

استیل خشدار در داخل آسانسور

 

به‌طور مثال، وقتی نور خورشید به کابین آسانسور تابیده می‌شود، به دلیل انعکاس نور از استیل استفاده نمی‌شود. وقتی آسانسور باربری است، بهتر است برای کابین استیل کار نشود، چون آسانسور سنگین می‌شود. در مناطق شمالی، بیشتر از استیل نگیر استفاده می‌شود.

 

مشخصات کابین آسانسور استیل

از مشخصات عمده یک آسانسور می توان به ظرفیت و استحکام آن اشاره کرد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

ظرفیت کابین استیل

 

کابین آسانسور استیل که برای جابه جایی مسافران مورد استفاده قرار می گیرد به صورت ۴ نفره ، ۵ نفره ، ۶ نفره ، ۸نفره و سایر موارد به تولید می رسد.کابین هایی که برای حمل بار از آن استفاده می شود به صورت ۱۰ نفره ، ۱۳ نفره ، ۲۱ نفره و سایر موارد تولید می شود. متداول ترین کابین استیل به صورت کابین آسانسور ۶ نفره و ۴ نفره است.

 

 

کابین آسانسور استیل 

کابین تمام استیل ساختمان

 

استحکام کابین استیل

بخش های مهم کابین آسانسور استیل شامل دیواره ها ، کف ، سقف بایستی از لحاظ مکانیکی مستحکم باشد. نکته ای که در مورد کابین آسانسور حائز اهمیت است مقاومت آن در برابر نیرو های وارده در زمان حرکت کابین یا هنگام عمل کردن ترمز ایمنی و یا برخورد با‌ ضربه گیرهای ته چاهک است. باید دانست اتاقک ، یوک کابین ، کفشک ها، دیواره های کف و سقف کابین تمام استیل آسانسور بایستی توان تحمل فشارهای وارده را داشته باشند. کابین آسانسور  استیل بایستی کاملا بسته شود و تنها درب ها ، دریچه های اضطراری و منافذ تهویه هوا در ان باز باشد.

طرح کابین آسانسور تمام استیل

طرح هایی مثل استیل آینه ای طلایی ، استیل میرور دودی ، استیل شمپایینی طوری ساخته شده اند که از لحظ کیفیت و زیبایی در جایگاه بالایی قرار می گیرند و در کابین آسانسور کاربرد ویژه ای دارند.

 

کابین تمام استیل آسانسور

کابین استیل طرح دار آسانسور

 

 

 

انواع کابین آسانسور استیل

کابین های آسانسور استیل با طراحی های مختلف تولید می شوند که طرح و مدل های آن بشرح زیر است:

کابین آسانسور استیل گندمی

این نوع کابین هم از جمله پرطرفدارترین استیل های مورد پسند مشتریان می باشد که از قدیم قابل استفاده در تزئینات انواع کابین آسانسور بوده است.

کابین آسانسور استیل طلایی

امروزه استیل طلایی و بطور کلی استیل رنگی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. به طوری که استفاده از آن در کابین آسانسوراستیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کابین آسانسور استیل خشدار

استیل خشدار در دو نوع بگیر و نگیر کاربرد زیادی در ساخت کابین آسانسور دارد. وجود طرح های مختلف استیل خشدار آن را به کالای بسیار محبوبی تبدیل کرده است.

 

دکوراسیون کابین استیل آسانسور

به‌طور کلی زیباسازی کابین آسانسور استیل شامل تعویض کف آسانسور، تعویض بدنه‌های کابین، نورپردازی، تعویض دستگیره، تعویص پنل کلیدهای کابین، درب و شاستی‌های آسانسور است.

 

 

 قیمت کابین تمام استیل آسانسور

دکوراسیون کابین استیل آسانسور

 

نوآوری‌های زیادی در تزئین کابین های آسانسور به‌کار برده شده است. اخیرا در کف کابین استیل یا دیواره‌های آن از LED برای نورپدازی خطی و یا مخفی استفاده می شود. علاوه بر آن برچسب‌های سه بعدی نیز از دیگر نوآوری‌هایی‌ست که در زمینه تزئین خلاقانه کابین  تمام استیل آسانسور به‌کار برده می شود.

 

قیمت کابین تمام استیل آسانسور

قیمت کابین استیل آسانسور با توجه به طرح ، ابعاد ، ورقه استیل به کار رفته ، نورپردازی و سایر موارد تعیین می گردد. معمولا هر چه ابعاد و اندازه کابین بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. باید دانست کابین های استیل دارای قیمتی بالاتر نسبت به کابین ام دی اف و کابین فرمیکا هستند. دلیل آن نیز استفاده از استیل در کابین آسانسور است. کابین تمام استیل آسانسور دارای زیبایی منحصر به فردی است. 

نظرات کاربران