چسب هبلکس

چسب هبلکس

دسته بندی

چسب ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۱۹ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶,۵۰۰ تومان تا ۱۰,۵۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت چسب هبلکس به کیفیت و رنگ آن وابسته است. رنگ سفید چسب هبلکس قیمت بالاتری نسبت به رنگ خاکستری آن دارد. قیمت چسب بلوک هبلکس بر اساس برند آن نیز متفاوت می باشد. بر این اساس قیمت چسب هبلکس اردکان و قیمت چسب هبلکس رضوی با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع چسب هبلکس در سراسر ایران می باشد. به منظور استعلام قیمت چسب هبلکس در تهران ، قیمت چسب هبلکس در مشهد و سایر نقاط ایران می توانید با کارشناسان عمران مدرن در ارتباط باشید. حداقل قیمت چسب هبلکس برای هر کیلوگرم، ۶۵۰۰ تومان در نیمه اول سال ۱۴۰۳ است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

نوع

نوع را مشخص کنید

برند

برند را مشخص کنید

وزن

وزن را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید

کشور سازنده

کشور سازنده را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/WRHzVxAHCtflHOT5yKVYHcQIQJHGoHMC.jpg

چسب بلوک سبک پودری ساروج

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۵۰۰,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۲۰

کشور سازنده:

ایران

کاربرد:

بلوک سبک
https://omranmodern.com/files/products/XmJLE0vkUzXyTnllvUH6oddRsggpV2y8.jpg

چسب بلوک سبک گازی TL350 پودری بن ملات

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۱۵۵,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۳۵

رنگ:

خاکستری

کشور سازنده:

ایران

کاربرد:

نصب بلوک بتن گازی
https://omranmodern.com/files/products/8IgmgYWCe1NcgAGbpFhx3O27f5qSKQg4.jpg

چسب بلوک سبک گازی TL360 پودری بن ملات

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۳۵

رنگ:

سفید

کشور سازنده:

ایران

کاربرد:

نصب بلوک بتن گازی
https://omranmodern.com/files/products/mFNRLueTH0GPxdKMccZ3FuW4JZWJi1eW.jpg

چسب بلوک پلی استایرن پودری Wecer

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:

خاکستری

کشور سازنده:

تحت لیسانس آلمان

محل استفاده:

نصب بلوک پلی استایرن در سیستم اتیکس در نما و داخل ساختمان

کاربرد:

نصب پنل XPS، EPS
https://omranmodern.com/files/products/OcV6iyEhPz97KCFTlci0IH9TAa1LEvUh.jpg

چسب چند منظوره پودری نانوفیکس

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

کف و دیوار

کاربرد:

نصب بلوک AAC، NAAC، کاشی، سرامیک، تعمیر، قطعات پلی استایرن
https://omranmodern.com/files/products/OAXuwmOJcrqwNCvj9cCJ489DP90ahq83.jpg

چسب بلوک AAC و NAAC پودری سبک سازه طاها

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۵

رنگ:

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

دیوار چینی

کاربرد:

چسباندن بلوک AAC، NAAC، سبورکس، هبلکس
https://omranmodern.com/files/products/cR5HbOvbsycLixYkkZEYuu26lM1WlGfT.jpg

چسب هبلکس CX-160 پودری دکستر

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۵

رنگ:

متنوع

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

دیوارچینی

کاربرد:

نصب بلوک AAC، آجر سفال در صورت آبدهی
https://omranmodern.com/files/products/erKX9DHEBsbMJGuhihtW4LJJO0LZMC15.jpg

چسب بلوک سیمانی و هبلکس پودری بتن پلاست

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۰

رنگ:

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

دیوارچینی و تیغه چینی

کاربرد:

چسباندن بلوک AAC، بلوک سیمانی سبک و سنگین، بلوک سفالی، آجر
https://omranmodern.com/files/products/DtR7rUsFNEC8YjYLhlSdUScGzDq6Z1bA.jpg

چسب بلوک هبلکس پودری اینترلوکس

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۰

رنگ:

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

دیوار چینی و تیغه چینی

کاربرد:

نصب بلوک هبلکس، سیلکس، بتن سبک، بتن گازی، جایگزین پلاستر گچی، پر کردن بندها، ترمیم آسیب دیدگی بلوک
https://omranmodern.com/files/products/Yz1FslTnGSwOVt43dBeT12ijDm2e1kLG.jpg

چسب بلوک سبک پودری کیبکس

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۵

رنگ:

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

دیوارچینی

کاربرد:

چسباندن بلوک کیبکس
ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت چسب هبلکس

قیمت چسب هبلکس به حجم و متریال سفارش وابسته است. چسب بلوک سبک هبلکس بهترین جایگزین ملات سیمان است و مزایای فراوانی دارد. سالهاست برای ساخت و ساز بنایی از ملات ماسه سیمان استفاده می شود. اما استفاده از ملات معمولی با بلوک‌های هبلکس، به دلیل ویژگی‌های نامتناسب آن‌ها، ساختاری بی کیفیت ایجاد خواهد کرد. ملات سیمان برای اتصال با بلوک هبلکس سنگین تر است و همچنین خاصیت عایق حرارتی ندارد که عایق حرارتی را ضعیف می‌کند. بلوک aac از مصالح نوین به شمار می‌رود و برای اتصال میان اجزای آن بهتر است از چسب مخصوص هبلکس بیرجند استفاده شود تا دیوار ساخته شده به بالاترین کارایی برسد.

 

قیمت چسب هبلکس
چسب سفید هبلکس

 

قیمت چسب بلوک هبلکس

در محاسبه‌ی قیمت چسب هبلکس در مقایسه با ملات سیمان باید چندین نکته را در نظر بگیرید. برای ساخت دیوار، ضخامت بیشتری از ملات سیمانی مورد نیاز است و در مورد چسب بلوک aac این ضخامت به حداقل می‌رسد. حجم ملات مورد استفاده سیمان بیشتر است و زمان اجرای پروژه نیز بیشتر خواهد بود که به بالا رفتن قیمت منجر می‎شود. علاوه بر این، میزان ضایعات ملات بسیار بیشتر است. در صورتی که چسب بلوک aac را با قیمت مناسب خریداری کنید، در مقایسه با ملات سیمان گزینه‌ی مناسب‌‌تری خواهد بود. چسب بلوک هبلکس قیمت مناسب تری دارد.

 

خرید و استعلام قیمت چسب هبلکس

برای انتخاب برند خرید و استعلام قیمت چسب بلوک هبلکس نیاز است تا ابعاد کار پروژه مشخص باشد و دستورالعمل استفاده از هر متر مربع بلوک هبلکس بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود. بهتر است هنگام سفارش بلوک هبلکس برای کاهش هزینه های حمل و نقل، برای خرید چسب آن نیز اقدام کنید. چسب بلوک هبلکس قیمت متوسطی بین انواع چسب های ساختمانی دارد. بیشتر کارخانه‌های فروش هبلکس، چسب های مورد نیاز نصب را نیز ارائه می‌کند. کیسه چسب بلوک سبک هبلکس 40 کیلوگرمی 6 تا 8 متر مربع را پوشش می دهد. این منطقه تحت پوشش برای 200 میلی متر در نظر گرفته شده است. این میزان برای دیوار بلوک AAC ضخیم است. برای پوشش دیوار ۳۰ متر مربعی به ۵ کیلو ۴۰ کیلویی چسب هبلکس نیاز است. پیش از خرید چسب هبلکس با کارشناسان عمران مدرن مشورت کنید.

 

برای هر متر مربع بلوک هبلکس چه میزان چسب نیاز است؟

مقدار چسب مورد نیاز در هر متر مربع پیش استعلام قیمت چسب هبلکس مورد نیاز خواهد بود. بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود:

ضخامت دیوارچسب هبلکس بر هر متر مربع
8 سانتی‌متر2 کیلوگرم
10 سانتی‌متر2.5 کیلوگرم
12 سانتی‌متر3 کیلوگرم
15 سانتی‌متر3.75 کیلوگرم
20 سانتی‌متر5 کیلوگرم
30 سانتی‌متر7.5 کیلوگرم

چسب بلوک هبلکس باعث ایجاد اتصالات دقیق و تمیز خواهد شد. لایه‌های چسب بلوک سبک هبلکس نازک است و حجم کمتری از ملات استفاده می‌شود. کافیست ۲ تا ۳ میلیمتر چسب برای اتصال بلوک‌ها مورد استفاده قرار گیرد. قیمت چسب هبلکس تمام شده برای هر پرژوه متفاوت است.

 

قیمت چسب بلوک هبلکس
ضخامت چسب بلوک هبلکس

 

قیمت چسب هبلکس در تهران

قیمت چسب هبلکس در تهران به این موضوع بستگی دارد که از چه برندی خریداری انجام شود. همچنین رنگ و کیفیت نیز بر قیمت چسب هبلکس در تهران تاثیرگذار است. فروش چسب هبلکس در تهران توسط شرکت عمران مدرن انجام می شود. به منظور استعلام قیمت چسب هبلکس در تهران می توانید با کارشناسان عمران مدرن در ارتباط باشید.

 

قیمت چسب هبلکس در مشهد

از دیگر شهرهای بزرگ ایران که میزان خرید و استفاده از بلوک هبلکس در آن زیاد است، شهر مشهد می باشد. بنابراین خریداران به دنبال قیمت چسب هبلکس در مشهد می باشند. تمامی عوامل ذکر شده برای سایر شهرها و برندها، بر قیمت چسب هبلکس در مشهد نیز تاثیرگذار است.

 

چسب بلوک هبلکس اصفهان

قیمت چسب هبلکس اصفهان با توجه به حجم و جنس بلوک ها متغیر است. فروش چسب هبلکس در اصفهان در نمایندگی های مجاز این شهر انجام می گیرد. چسب هبلکس بهترین جایگزین ملات سیمان است و مزایای فراوانی دارد. استفاده از ملات معمولی با بلوک‌های هبلکس، به دلیل ویژگی ‌های نامتناسب آن‌ ها، ساختاری بی کیفیت ایجاد خواهد کرد. ملات سیمان برای اتصال با بلوک هبلکس سنگین تر است و همچنین خاصیت عایق حرارتی ندارد که عایق حرارتی را ضعیف می‌کند. بلوک aac از مصالح نوین به شمار می‌رود و برای اتصال میان اجزای آن بهتر است از چسب مخصوص هبلکس استفاده شود تا دیوار ساخته شده به بالاترین کارایی برسد.

 

قیمت چسب بلوک هبلکس تبریز

تبریز نیز یکی از شهر هایی است که میزان خرید و فروش چسب هبلکس نیز در آن زیاد است. برای استعلام قیمت چسب بلوک هبلکس تبریز می توانید با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

 

اعلام قیمت چسب بلوک هبلکس بر اساس مزایا

مزایای چسب هبلکس چیست ؟ اتصال بلوک های هبلکس با ملات سیمان باعث کاهش کارایی دیوار می‌شود. موارد زیر ماهیت چسب مخصوص بلوک هبلکس را بیشتر نشان خواهد داد:

  • چسب بلوک هبلکس آماده‌ی استفاده است و تنها کافیست با آب مخلوط شود
  • چسبندگی کششی بسیار بالایی دارد که استحکام دیوار را بهبود می‌دهد
  • خاصیت پخش مناسبی دارد و سرعت اجرا را بالا می‌برد
  • آب را به خوبی در خود نگه می‎‌دارد.
  • مقرون به صرفه است زیرا حجم کمتری مورد استفاده خواهد بود.
  • نیازی به افزودنی ندارد

امروزه در اکثر سازه‌های مسکونی، بلوک‌های هبلکس با توجه به مزایای فراوانی که دارد، به عنوان یونیت دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها بلوک های سبک وزنی هستند که به راحتی قابل حمل و پایدار هستند. بلوک های هبلکس عایق حرارتی خوبی دارند و در تولید آن از خاکستر بادی استفاده می شود. بنابراین در لیست مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست قرار می‌گیرد.

 

قیمت چسب بلوک هبلکس و اجرای دیوار

یک ظرف یا سطل تمیز بردارید و به آن آب اضافه کنید و مقدار مورد نیاز چسب بلوک هبلکس را در آن قرار دهید. نسبت اختلاط با آب تقریبا ۲۵ تا ۳۰ درصد است. وزن هر بسته به ضخامت دیوار انتخاب می‎شود.

چسب بلوک هبلکس باید الزامات استاندارد ملی ایران به شماره 706 را تأمین نماید. چسب بتن هبلکس بر اساس دستورالعمل مندرج بر روی پاکت، در داخل ظرف پلاستیکی مناسبی مانند سطل ریخته شده و با آب تمیز (آب شرب) مخلوط می‌گردد. توصیه می‌شود جهت اختلاط از روش مکانیزه استفاده شود و اختلاط تا زمان حذف هوا ادامه یابد. برای این کار می‌توان از همزن مربوطه که بر روی دریل بسته می‌شود استفاده نمود و عمل اختلاط را با سرعت کم تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام داد. قابل‌ذکر است عمر کارایی ملات ها مشخص و عموماً بین 4 تا 5 ساعت می‌باشد. بدین ترتیب در ساخت ملات می‌بایست دقت شود تا ملات اضافی ساخته نشود که در این حالت نمی‌توان پس از سفت شدن به آن آب اضافه و مجدد استفاده نمود. قیمت بلوک چسبی برای دیوارچینی بر اساس برند و ضخامت تعیین می شود.

 

قیمت چسب هبلکس
چسب خاکستری هبلکس

 

چسب هبلکس اردکان

چسب هبلکس اردکان یکی از شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار است. بهتر است این محصول برای بلوک های هبلکس اردکان مورد استفاده قرار گیرد. قیمت چسب هبلکس اردکان بر اساس رنگ آن متفاوت است. چسب هبلکس اردکان در دو رنگ سفید و خاکستری تولید شده و عرضه می گردد. قیمت چسب هبلکس اردکان سفید رنگ بیشتر از نوع خاکستری آن است. به هنگام خرید چسب هبلکس اردکان باید به حجم کار و ضخامت مورد نیاز برای استفاده از چسب دقت نمود. چسب هبلکس اردکان در کیسه های 25 کیلویی ارائه می شود.

 

چسب هبلکس رضوی

از دیگر برندهای چسب بلوک چسبی هبلکس مورد استفاده و موجود در بازار، چسب هبلکس رضوی است. این محصول تولید کارخانه هبلکس رضوی می باشد. قیمت چسب هبلکس رضوی بر اساس هر کیلو از قیمت چسب هبلکس اردکان ارزان تر است. چسب هبلکس رضوی هم در دو رنگ سفید و خاکستری تولید می گردد که قیمت چسب هبلکس رضوی سفید رنگ بیشتر است. چسب هبلکس رضوی در کیسه های 30 کیلویی به فروش می رسد.

 

مقایسه قیمت چسب بلوک هبلکس با ملات سیمان

چسب بلوک هبلکس چسب‌هایی با فرمول‌بندی خاص هستند که از سیمان، آهک، ماسه و پلیمرها ساخته می‌شوند. برخی از شرکت ها نیز از خاکستر بادی در فرمولاسیون استفاده می کنند. این چسب ها ضخامت 8-12 میلی متر ملات را به 3-4 میلی متر می رساند. در مقایسه با ملات ماسه سیمان معمولی بلوک چسبی هبلکس مزایای بسیاری دارد. چسب بلوک هبلکس قیمت بیشتری در مقایسه با ملات سیمان در واحد سطح دارد اما باید پیش از تصمیم گیری موارد زیر را لحاظ کرد:

۱) اتصالات نازک:

در مقایسه با ملات ماسه سیمانی که اتصالات ملات به ضخامت 8-12 میلی متر را در بر می گیرد، تنها 3-4 میلی متر چسب برای اتصال بلوک aac کافی است. از این رو مواد اتصال 75٪ کاهش می یابد.

۲) مصرف کمتر چسب هبلکس در مقایسه با ملات

در مقایسه با ملات سیمان، حجم کمتری از چسب برای ساخت یک دیوار مشابه وجود دارد. بنابراین، مواد کمتری برای اتصال بلوک چسبی هبلکس مورد نیاز است. همچنین اتصالات در مورد چسب بلوک هبلکس ، نازک هستند. این امر منجر به کاهش فضای ذخیره سازی مواد، کار کمتر و همچنین کاهش هزینه حمل و نقل می شود.

۳) افزایش سرعت اجرای پروژه

چسب بلوک aac به صورت مخلوطی آماده و به فروش می‌رسد و هنگام استفاده فقط باید آب به آن اضافه شود. در حالی که در مورد ملات ماسه سیمان، تناسب مواد اولیه باید به درستی رعایت شود و با دقت مخلوط شوند تا خمیر به دست آید که فرآیندی زمان بر است.

۴) مصرف آب کمتر چسب هبلکس

چسب بلوک هبلکس به گونه ای فرموله شده که بدون نیاز به افزودنی عمل آورده شود. برای عمل آوری چسب نیازی به آب زیادی نیست و از این رو به صرفه جویی در مصرف آب و همچنین هزینه کمک می کنند.

۵) اجرا بدون دروریز و دردسر

در مورد ملات معمولی، به دلیل اختلاط در محل و عمل آوری، تمیزی محل حفظ نمی شود. در حالی که چسب بلوک هبلکس فقط باید با آب مخلوط شود. به این ترتیب بدون تولید مواد زائد و دردسر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۶) سرعت عمل آوری

از آنجایی که قرار نیست عمل آوری انجام شود، دیوار بنایی تنها در 24 ساعت آماده می شود. در حالی که در مورد ملات ماسه سیمان عمل آوری به مدت 7 روز خواهد بود.

۷) چسب هبلکس در تمام طول سال در دسترس است

چسب بلوک aac به صورت خشک در طول سال موجود است که ممکن است در مورد ملات این امکان نباشد. گاهی اوقات ماسه به صورت مرطوب موجود است که باید خشک شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد. این امر منجر به افزایش هزینه ملات می شود.

۸) اتلاف کمتر چسب بلوک هبکلس در مقایسه با ملات

ملات سیمان 20 تا 30 درصد ضایعات در طول استفاده را به خود اختصاص می دهد. در حالی که ضایعات چسب بلوک aac ناچیز است یا وجود ندارد.

۹) عایق حرارتی:

چسب بلوک هبلکس به طور خاص برای مطابقت با خاصیت عایق حرارتی بلوک های aac فرموله شده است. از این رو، به عنوان عایق حرارتی عمل می کند که در مورد ملات سیمان نیست.

۱۰) کنترل کیفیت:

از آنجایی که چسب مخصوص هبلکس در کارخانه ها تحت شرایط کنترل شده تولید می شوند، اقدامات کنترل کیفیت موثرتر به اجرا در خواهد آمد و محصول نهایی کیفیت برتری دارد. ملات سیمان در محل تهیه می شود و گاهی اوقات حفظ کیفیت ملات با توجه به اینکه در محل آماده می شود دشوار است. هنگامی که ملات در محل آماده می شود، مواد اولیه را نمی توان از نظر کیفیت بررسی کرد. سازندگان مواد اولیه را آزمایش کرده و سپس از آنها در ساخت چسب هبلکس استفاده می کنند.

 

انواع چسب هبلکس
اجرای چسب هبلکس

 

خرید چسب بلوک هبلکس

به منظور خرید چسب بلوک هبلکس باید رنگ و مقدار مورد نیاز آن را مشخص نمود. برای خرید چسب هبلکس می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی اقدام نمود. خرید اینترنتی محصول در مقایسه با مراجعه حضوری برای خرید چسب بلوک هبلکس دارای مزایایی می باشد، از جمله اینکه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. با خرید چسب هبلکس به صورت اینترنتی دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه های مختلف نبوده و می توان به صورت آنلاین مشخصات و قیمت چسب هبلکس را مشاهده نمود. این موضوع علاوه بر صرفه جویی در زمان، باعث حذف هزینه های مربوط به رفت و آمد نیز می گردد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بلوک و چسب بلوک هبلکس می باشد و کاربران گرامی می توانند این محصول را از شرکت عمران مدرن خریداری نمایند.

 

قیمت انواع چسب هبلکس

عوامل متعددی در تعیین قیمت انواع چسب هبلکس موثر هستند. هر یک از برندهای داخلی و خارجی قیمت متفاوتی دارند. کیفیت، بسته بندی و رنگ از عوامل مهم در تعیین قیمت هستند. استانداردهای به کار رفته در تولید چسب، کیفیت مواد اولیه به کار رفته و درصد ترکیب هر یک از مواد کیفیت محصول را تغییر میدهند. گرچه کیفیت چسب هبلکس با بلوک تولیدی همان شرکت همخوانی دارد و چسبندگی مطلوب را ایجاد میکند. مانند دیگر محصولات، قیمت چسب هبلکس وارداتی از تولیدات داخل گران تر است اما با توجه به نوسانات بازار ایران ثابت نیست. البته تولیدات داخلی نیز همان کیفیت را تضمین میکنند. در خرید چسب هبلکس باید توجه نمود که رنگ سفید از خاکستری گران تر است. با توجه به استفاده از سیمان سفید و کاربرد متفاوت این رنگ، این تغییر قیمت منطقی می باشد.

 

مقایسه وزن چسب هبلکس و ملات بنایی

در گذشته از ملات ماسه سیمان در اجرای بلوک های سفالی، آجری و بتنی جهت دیوارچینی و ساخت سقف و کف استفاده میشد. برای استفاده از ملات ماسه سیمان لازم است سیمان، ماسه و سایر دانه ها در محل پروژه انبار شوند و در هر مرحله از اجرا ملات آماده و استفاده شود. به دلیل جذب آب سفال، بتن و آجر، باید از ضخامت بیشتری از ملات بنایی (معمولا بیشتر از ۲ سانتی متر) استفاده شود تا آب ملات کشیده نشود و چسبندگی لازم بین بلوک ها حاصل گردد. این در حالی است که ضخامت مورد نیاز چسب بسیار کمتر بوده و در حدود ۲ تا ۶ میلی متر متغیر است. بنابراین وزن چسب هبلکس که در دیوار چینی استفاده میشود تقریبا ۱/۴ وزن ملات خواهد بود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما