پوکه معدنی در شیراز

پوکه معدنی در شیراز

دسته بندی
پوکه ساختمانی
تعداد ارائه دهنده ها
۶ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت پوکه معدنی در شیراز به عواملی همچون نوع، کیفیت و وزن مخصوص آن وابسته می باشد. با افزایش کیفیت و کاهش وزن، قیمت پوكه معدني افزایش می یابد. قیمت خرید پوکه معدنی در شیراز به صورت عمده کمتر از قیمت خرید جزئی است. به دلیل کاربرد گسترده، امروزه فروش پوکه معدنی در شیراز بسیار افزایش یافته است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع پوکه معدنی در شیراز با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد. امکان خرید اینترنتی پوکه معدنی در شیراز نیز فراهم شده و قیمت ها به صورت آنلاین ارائه می گردد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شیراز x

پوکه معدنی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

پوکه عدسی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

پوکه فندقی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

پوکه ماسه ای

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

پوکه نخودی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

پوکه بادامی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پوکه معدنی در شیراز

پوکه معدنی به دانه های سبکی گفته می شود که دارای وزن بسیار کمی بوده و از فعالیت های آتشفشانی بدست می آیند. سبک بودن وزن پوکه معدنی موجب کاهش وزن سازه می شود. این امر سبب می گردد که استحکام ساختمان در برابر نیروی زلزله بیشتر شده و آسیب نبیند. از دیگر فواید پوکه های معدنی متخلخل بودن آن در عین دارا بودن درجه سختی بالا است. به پوكه معدني اسکوریا یا پومیس نیز گفته می شود. از ترکیب پوكه معدني ، سیمان و آب، بتن سبک تولید می شود. پوکه معدنی به ندرت دچار فرسایش و دگرگونی شده و از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. از دیگر ویژگی های آن می توان به خنثی بودن از نظر شیمیایی و مقاوم بودن در برابر حمله موریانه و حشرات موذی اشاره کرد.

 

پوکه معدنی سیاه
پوکه معدنی سیاه

 

استفاده از پوکه معدنی به عنوان عایق بین دیوار، پر کردن بین حفره ها و وسط بلوک، شیب بندی و پر کردن کف و ساخت بتن سبک از جمله مزایای آن است. استفاده از پوكه معدني در ساخت بتن سبب می شود که تراکم ملات بتن کاهش یابد. پوكه معدني عایق صوت و حرارت بوده و نقطه ذوب بسیار بالایی دارد. طول عمر و دوام این نوع از مصالح ساختمانی بالای ۱۰۰ سال است.

 

قیمت پوکه معدنی در شیراز

قیمت پوکه معدنی به نوع و کیفیت آن وابستگی دارد. هرچه وزن پوکه معدنی کمتر باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار است. با افزایش تخلخل، کیفیت و در پی آن قيمت پوكه معدني افزایش می یابد. در صورت خرید پوکه معدنی به صورت عمده، قیمت آن متفاوت خواهد بود. پوکه های معدنی معمولا در سه درجه کیفی یک، دو و سه عرضه شده و با افزایش درجه کیفی، قیمت آن نیز افزایش می یابد. قیمت پوکه معدنی در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی ارزان تر است.

 

قیمت هر کیلو پوکه معدنی در شیراز

قیمت هر کیلو پوکه معدنی استخراج شده از معدن های مختلف با یکدیگر متفاوت است. دلیل این موضوع تفاوت در کیفیت و مشخصات این پوکه ها می باشد. مشخصاتی که موجب تفاوت قیمت هر کیلو پوکه معدنی می شود شامل موارد ذکر شده در بالا همچون وزن مخصوص و کیفیت می باشد. 

 

خرید پوکه معدنی در شیراز

خرید پوکه معدنی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. خرید اینترنتی پوکه معدنی نسبت به خرید حضوری دارای مزایایی می باشد. از جمله این مزایا، صرفه جویی در زمان و هزینه است. در حال حاضر به دلیل فراهم شدن امکان خرید پوکه معدنی به صورت اینترنتی، از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری شده است. خرید اینترنتی پوکه معدنی امکان مقایسه برندها و انواع مختلف پوکه و قیمت آنها را با یکدیگر فراهم می نماید.

 

 پوکه معدنی سفید
 پوکه معدنی سفید

 

فروش پوکه معدنی در شیراز

فروش پوکه معدنی در برندها و با وزن مخصوص های متفاوت انجام می شود. امروزه فروش پوکه معدنی بسیار افزایش یافته است که دلیل آن کاربرد گسترده این محصول می باشد. از مهم ترین موارد در تهیه این مصالح ساختمانی، خرید از مراکز معتبر فروش پوکه معدنی است. پیش از خرید باید نوع پوكه معدني ارائه شده توسط مرکز فروش را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید نمود. واحد فروش پوکه معدنی غالبا به صورت مترمکعب می باشد؛ البته به صورت تن و کیلوگرم نیز به فروش می رسند.

 

انواع پوکه معدنی در شیراز

پوكه معدني بر اساس اندازه و سایز به انواع پوکه بادامی ، نخودی ، عدسی ، فندقی ، گردویی و ... دسته بندی می گردد. در ادامه به معرفی انواع پوکه معدنی پرداخته شده است.

 

پوکه معدنی نخودی در شیراز

پوکه معدنی نخودی دارای اندازه ای بین ۵ تا ۱۰ میلی متر است. این پوکه ها استحکام و مقاومت زیادی داشته و وزن بسیار کمی دارند. وزن پوکه معدنی نخودی با توجه به برند آن (پوکه معدنی قروه ، پوكه معدني تبریز و ...) متفاوت است. کیفیت آن با توجه به وزن‌ پوکه معدنی سنجیده می شود. هرچه وزن پوکه نخودی کمتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است.

پوکه نخودی به دو نوع سیاه و سفید دسته بندی می شود. استخراج و تولید پوکه نخودی سیاه رنگ بیشتر بوده و از این رو قیمت کمتری نسبت به پوکه نخودی سفید رنگ دارد. کاربرد پوکه معدنی نخودی در کفسازی، شیب بندی، ساخت بلوک و تولید بتن می باشد. از پوكه معدني نخودی می توان در ساخت دیوار به عنوان عایق صوتی و عایق گرما و سرما استفاده کرد.

 

 پوکه نخودی
 پوکه نخودی

 

از آنجایی که پوکه نخودی در حرارت بالای آتشفشان تولید می گردد، ضد حریق بوده و به هنگام آتش سوزی ساختمان آسیب نمی بیند. پوکه نخودی که دارای ظاهری متخلخل است، دوام بالایی داشته و مادام العمر است.

 

پوکه بادامی در شیراز

اندازه پوکه معدنی بادامی بین ۱۸ تا ۲۶ میلی متر است. پوکه بادامی دارای ویژگی هایی همچون وزن کم، تراکم ناپذیری و عمر مفید بالا بوده و از بهترین انواع پوکه معدنی محسوب می گردد. از پوکه بادامی در مواردی همچون تولید بلوک سبک، شیب بندی بام، کفسازی، راهسازی، ساخت تونل و اجرای روف گاردن استفاده می شود.

شایان ذکر است که برای جلوگیری از نشست احتمالی، بهتر است که در زمان شیب بندی پوکه بادامی با غلتک کوبیده شود. پوکه بادامی تولید بالایی داشته و از ارزان ترین انواع پوکه معدنی به حساب می آید. به پوكه معدني بادامی ،‌ پوکه گردویی نیز گفته می شود.

 

 پوکه بادامی
 پوکه بادامی

 

پوکه عدسی (کله مورچه ای) در شیراز

یکی از انواع پوکه معدنی ، پوکه عدسی است که دارای اندازه های ۳ تا ۱۲ میلی متر می باشد. از پوکه معدنی عدسی در ساخت بلوک سبک استفاده می شود. به پوکه عدسی ، پوکه بلوک زنی و پومیس عدسی نیز گفته می شود. منافذ داخلی پوكه معدني عدسی بسته بوده و از این رو نسبت به سایر مصالح جذب آب کمی دارد. وزن هر مترمکعب پوکه عدسی به طور متوسط حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم است.

 

پوکه ماسه ای در شیراز

اندازه دانه های پوکه ماسه ای تا ۵ میلی متر است. پوكه معدني ماسه ای از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی در ایران است که می توان در ساختمان سازی، پر کردن کف ساختمان، شیب بندی ساختمان و ساخت بلوک سبک از آن استفاده کرد. وزن پوكه معدني ماسه ای در هر مترمکعب حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ کیلوگرم است.

از پوكه معدني ماسه ای در ساخت دیوار پیش ساخته و تیغه های حائل، ساخت بلوک های سقفی، دیواری و تیغه ای و به عنوان جایگزینی برای ماسه شسته استفاده می شود.

 

خرید پوکه معدنی
 پوکه ماسه

 

پوکه معدنی فندقی (فندوقی) در شیراز

پوکه فندقی (فندوقی) کوچکتر از پوکه بادامی بوده و دارای اندازه ۱۰ الی ۲۰ میلی متر می باشد. از نظر ظاهری به پوکه نخودی شباهت دارد. بیشترین کاربرد پوکه معدنی فندوقی در شیب بندی سقف ساختمان و هم سطح کردن کف طبقات است. وجود حباب های زیاد هوا در درون آن سبب وزن بسیار کم پوکه های معدنی فندقی شده است.

 

پوکه معدنی مخلوط در شیراز

پوکه معدنی مخلوط ترکیبی از چند نوع پوکه است. اندازه آن بین ۱۰ تا ۳۰ میلی متر است. از پوكه معدني مخلوط معمولا برای پر کردن کف ساختمان و همین طور پر کردن فضاهای خالی همچون تونل ها استفاده می گردد.

 

 بلوک ساخته شده با پوکه معدني

پوکه معدنی در شیراز در شیراز، پوکه معدنی در شیراز در ارژن، پوکه معدنی در شیراز در زرقان، پوکه معدنی در شیراز در صدرا، پوکه معدنی در شیراز در کربال، پوکه معدنی در شیراز در کوار، پوکه معدنی در شیراز در آباده، پوکه معدنی در شیراز در ارسنجان، پوکه معدنی در شیراز در استهبان، پوکه معدنی در شیراز در رونیز، پوکه معدنی در شیراز در اقلید، پوکه معدنی در شیراز در حسن آباد، پوکه معدنی در شیراز در سده، پوکه معدنی در شیراز در بوانات، پوکه معدنی در شیراز در سرچهان، پوکه معدنی در شیراز در مزایجان، پوکه معدنی در شیراز در پاسارگاد، پوکه معدنی در شیراز در پاسارگاد، پوکه معدنی در شیراز در جهرم، پوکه معدنی در شیراز در خفر، پوکه معدنی در شیراز در سیمکان، پوکه معدنی در شیراز در کردیان، پوکه معدنی در شیراز در خرم بید، پوکه معدنی در شیراز در مشهد مرغاب، پوکه معدنی در شیراز در خنج، پوکه معدنی در شیراز در محمله، پوکه معدنی در شیراز در داراب، پوکه معدنی در شیراز در جنت، پوکه معدنی در شیراز در رستاق، پوکه معدنی در شیراز در فورگ، پوکه معدنی در شیراز در رستم، پوکه معدنی در شیراز در سورنا، پوکه معدنی در شیراز در زرین دشت، پوکه معدنی در شیراز در ایزدخواست، پوکه معدنی در شیراز در سپیدان، پوکه معدنی در شیراز در بیضا، پوکه معدنی در شیراز در همایجان، پوکه معدنی در شیراز در سروستان، پوکه معدنی در شیراز در کوهنجان، پوکه معدنی در شیراز در فراشبند، پوکه معدنی در شیراز در دهرم، پوکه معدنی در شیراز در فسا، پوکه معدنی در شیراز در ششده و قره بلاغ، پوکه معدنی در شیراز در شیبکوه، پوکه معدنی در شیراز در نوبندگان، پوکه معدنی در شیراز در فیروزآباد، پوکه معدنی در شیراز در میمند، پوکه معدنی در شیراز در قیروکارزین، پوکه معدنی در شیراز در افزر، پوکه معدنی در شیراز در کازرون، پوکه معدنی در شیراز در جره و بالاده، پوکه معدنی در شیراز در چنار شاهیجان، پوکه معدنی در شیراز در خشت، پوکه معدنی در شیراز در کنارتخته و کمارج، پوکه معدنی در شیراز در کوهمره، پوکه معدنی در شیراز در گراش، پوکه معدنی در شیراز در ارد، پوکه معدنی در شیراز در لارستان، پوکه معدنی در شیراز در اوز، پوکه معدنی در شیراز در بنارویه، پوکه معدنی در شیراز در بیرم، پوکه معدنی در شیراز در جویم، پوکه معدنی در شیراز در صحرای باغ، پوکه معدنی در شیراز در لامرد، پوکه معدنی در شیراز در اشکنان، پوکه معدنی در شیراز در علامرودشت، پوکه معدنی در شیراز در مرودشت، پوکه معدنی در شیراز در درودزن، پوکه معدنی در شیراز در سیدان، پوکه معدنی در شیراز در کامفیروز، پوکه معدنی در شیراز در کر، پوکه معدنی در شیراز در ممسنی، پوکه معدنی در شیراز در دشمن زیاری، پوکه معدنی در شیراز در ماهور میلانی، پوکه معدنی در شیراز در مهر، پوکه معدنی در شیراز در اسیر، پوکه معدنی در شیراز در گله دار، پوکه معدنی در شیراز در وراوی، پوکه معدنی در شیراز در نی ریز، پوکه معدنی در شیراز در آباده طشک، پوکه معدنی در شیراز در پشتکوه، پوکه معدنی در شیراز در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما