پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد

پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد

دسته بندی
پوکه ساختمانی
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت پوکه لیکا به وزن مخصوص، کیفیت و برند آن وابسته است. فروش پوکه لیکا به دو صورت عمده فروشی و خرده فروشی انجام می شود که بر این اساس نیز پوکه صنعتی قیمت متفاوتی خواهد داشت. خرید لیکا به صورت فله یا بسته بندی شده از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پوکه صنعتی لیکا می باشد. قیمت پوکه لیکا غالبا بر اساس هر متر مکعب ارائه می گردد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع پوکه لیکا با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد. قیمت پوكه صنعتي ليكا بروز و آنلاین ارائه می شود.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
مشهد x

پوکه لیکا (پوکه صنعتی)

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

مشهد

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد

پوکه لیکا نوعی پوکه صنعتی است که از دانه های خاک رس منبسط شده سبک (Light Expanded Clay Aggregate) تولید می شوند. استفاده از کوره گردان یکی از روش های تولید پوکه صنعتی لیکا می باشد. بدین منظور از خاک رس با ابعاد تا دو میکرون استفاده می شود. این دانه ها در کوره های کارخانه پوکه صنعتی با حرارت بالاتر از ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند.

گازهای ایجاد شده در داخل آنها منبسط شده و هزاران سلول هوای ریز تشکیل می شوند. پس از سرد شدن مصالح، حباب های هوا به صورت توخالی باقی مانده و سطح دانه های لیکا تولید شده سخت می شود. پوکه لیکا دارای شکل تقریبا گرد و مدور و سطح زبر می باشد.

 

 پوکه لیکا
 پوکه لیکا

 

قیمت پوکه صنعتی لیکا در مشهد

قیمت پوکه صنعتی لیکا به برند و کیفیت خاک رس مورد استفاده در تولید آن وابسته می باشد. از دیگر موارد موثر بر قیمت پوکه لیکا می توان به وزن مخصوص آن و‌ خرید عمده یا خرد، اشاره کرد. خرید عمده سبب می شود که پوکه صنعتی قیمت مقرون بصرفه تری داشته باشد. قیمت پوکه صنعتی لیکا بسته بندی شده با فله متفاوت است. در صورت خرید پوکه لیکا بسته بندی شده، قیمت ها افزایش می یابد. قیمت پوکه لیکا غالبا به صورت هر متر مکعب ارائه می گردد. قیمت هر متر مکعب لیکا بسته بندی شده بیشتر از قیمت خرید فله آن می باشد.

 

قیمت هر متر مکعب لیکا در مشهد

قیمت هر متر مکعب لیکا با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می گردد. یکی از پارامترهای موثر بر قیمت هر متر مکعب لیکا ، وزن مخصوص و دانه بندی آن است. ضریب انتقال حرارتی هم بر روی قیمت پوکه لیکا تاثیرگذار است. میزان جذب رطوبت و عایق صوتی بودن عامل دیگر موثر بر قیمت هر متر مکعب لیکا می باشد.

 

فروش پوکه صنعتی در مشهد

امروزه فروش پوکه صنعتی با توجه به افزایش کاربرد آن، گسترش یافته است. کارخانه پوکه صنعتی و فروشگاه های بسیاری چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری به فروش پوکه صنعتی مشغول می باشند. در برآورد هزینه ها باید فاصله محل پروژه تا مرکز فروش پوکه صنعتی را مدنظر قرار داد. همچنین با توجه به میزان پوکه لیکا خریداری شده نوع ماشین حمل مشخص می گردد. تهیه از مراکز فروش اینترنتی پوكه صنعتي ليكا ، امکان مشاهده شرایط فروش و قیمت را میسر می نماید.

 

کارخانه تولید پوکه صنعتی
کارخانه تولید پوکه صنعتی

 

خرید پوکه صنعتی در مشهد

خرید پوکه صنعتی لیکا هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. خرید اینترنتی پوکه لیکا نسبت به روش سنتی دارای مزایایی می باشد. خرید پوکه صنعتی لیکا به صورت اینترنتی سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. همچنین امکان مقایسه ویژگی ها (وزن مخصوص، دانه بندی و …) و قیمت پوکه صنعتی لیکا را فراهم نموده و به انتخاب بهتری منجر می شود. در خرید لیکا باید به وزن مخصوص و دانه بندی آن توجه نمود.

 

خرید لیکا در مشهد

برای خرید لیکا باید موارد متعددی را مدنظر قرار داد. یکی از مهم ترین عوامل موثر بر خرید لیکا ، تعیین محل کاربری آن است. با توجه به محل اجرا، دانه بندی و سایر مشخصات لازم پوکه صنعتی لیکا تعیین می گردد. وزن مخصوص پوکه صنعتی لیکا هم بر روی خرید آن تاثیرگذار است. قیمت از دیگر فاکتورهای موثر در خرید لیکا می باشد. اما باید توجه داشت که در کنار قیمت پوکه صنعتی لیکا ، کیفیت آن نیز مدنظر قرار گیرد. برای خرید پوکه صنعتی ، مسافت حمل و هزینه جابجایی هم حائز اهمیت است. بهتر است خرید لیکا از نزدیک ترین کارخانه یا کارگاه فروش پوکه صنعتی انجام شود.

 

انواع پوکه لیکا در مشهد

پوکه لیکا بر اساس دانه بندی در دسته های بادامی درشت، نخودی متوسط، ریز و بسیار ریز و مخلوط تقسیم بندی می گردد.

پوکه لیکا با دانه بندی ۴-۰ میلی متر

این دسته از پوکه های لیکا در دسته ریز و بسیار ریز قرار می گیرند. عمده کاربرد پوکه صنعتی لیکا با دانه بندی ۰ تا ۴ میلی متر در ملات لیکا، اندود سبک، تولید بتن ساختمانی و اجزای بلوک سیمانی لیکا می باشد. وزن مخصوص این دسته از پوکه لیکا در حدود ۴۵۰ تا ۵۵۰ کیلوگرم بر مترمکعب است.

 

پوکه لیکا
 پوکه صنعتی ۴-۰ میلی متر

 

پوكه صنعتي ليكا با دانه بندی ۱۰-۴ میلی متر

پوکه لیکا با دانه بندی ۴ تا ۱۰ میلی متر در دسته پوکه صنعتی نخودی متوسط قرار می گیرد. عمده کاربرد پوکه لیکا نخودی متوسط در زیرسازی ساختمانی، ‌اجزای بلوک و تولید بتن سبک لیکا است. وزن مخصوص این دسته از پوکه صنعتی لیکا در حدود ۲۷۰ تا ۳۷۰ کیلوگرم بر مترمکعب می باشد.

 

قیمت پوکه لیکا
 پوکه صنعتی ۱۰-۴ میلی متر

 

پوکه لیکا با دانه بندی ۲۵-۱۰ میلی متر

این دسته از پوكه صنعتي ليكا در گروه بادامی درشت قرار می گیرد. از پوکه لیکا بادامی درشت در ابنیه زهکشی ساختمان، زیرسازی بام، تسطیح کف، تولید بلوک سبک، به عنوان پرکننده پی و در کف سازی استفاده می شود. وزن مخصوص این دسته از پوکه های صنعتی در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب است.

 

قیمت پوکه صنعتی لیکا
 پوکه صنعتی ۲۵-۱۰ میلی متر

 

پوکه صنعتی لیکا مخلوط

همان طور که از نام این پوکه مشخص است، این دسته از پوکه های صنعتی لیکا شامل اندازه های مختلفی از دانه ها هستند. به عبارت دیگر دارای اندازه های ۰ تا ۲۵ میلی متر از پوکه لیکا می باشند. از پوکه صنعتی مخلوط در شیب بندی و کف سازی،‌ راهسازی، کشاورزی و به عنوان پر کننده استفاده می شود. وزن مخصوص این دسته از پوکه صنعتی لیکا در حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ کیلوگرم بر مترمکعب می باشد.

 

پوکه لیکا
 اندازه های مختلف پوکه صنعتی

 

ویژگی های پوکه صنعتی لیکا در مشهد

دانه های لیکا بسیار سبک هستند. دلیل این امر وجود هوا در آن می باشد که به کاهش وزن دانه ها کمک کرده است. پوکه لیکا عایق حرارتی می باشد. تخلخل بالای دانه های لیکا،‌ موجب کاهش ضریب رسانایی آنها شده است. میزان رسانایی حرارتی برای دانه های بزرگتر، کاهش می یابد.

به دلیل تولید پوکه لیکا در دمای بالاتر از ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد، مقاومت بالایی در برابر حرارت و آتش داشته و می توانند دماهای بالا را بدون اشتعال تحمل نمایند. پوکه صنعتی لیکا عایق صوتی نیز می باشد. وجود حفره های هوا در درون آن، موجب جذب و افت صوت می شود.

 

پوکه صنعتی
 تولید پوكه صنعتي ليكا

 

تراکم ناپذیری از دیگر ویژگی های دانه های لیکا می باشد. این پوکه های صنعتی در برابر فشار مکانیکی دائمی مقاوم بوده و نسبت درصد هوای موجود ثابت می ماند. نسبت به سایر پوکه ها، دانه های لیکا میزان جذب آب کمتری دارند. پوکه لیکا واکنش ناپذیر بوده و باعث خورندگی و پوسیدگی سایر اجزا نمی شود. پوکه صنعتی لیکا در برابر یخبندان نیز مقاوم است. عمر مفید این پوکه های صنعتی بسیار بالا است. طول عمر مفید دانه های لیکا به بیش از ۱۰۰ سال می رسد.

 

کاربرد پوکه لیکا چیست ؟ در مشهد

به دلیل ویژگی های پوکه صنعتی لیکا ، از آن در طیف گسترده ای از کارهای عمرانی و صنعتی استفاده می گردد. این دانه های وزن کمی داشته و هزینه حمل پایینی دارند. بنابراین از پوکه لیکا برای پر کردن فضاهای خالی استفاده می شود. از پوكه صنعتي ليكا می توان در تولید بلوک سبک که خاصیت عایق هم دارند، استفاده کرد.

 

فروش پوکه صنعتی
 کاربرد پوکه لیکا

 

از دیگر کاربردهای پوکه صنعتی لیکا می توان به استفاده در زیرسازی ساختمان، تسطیح و شیب بندی بام اشاره کرد. از این پوکه صنعتی در راهسازی هم استفاده می شود. زیرا پوكه صنعتي ليكا تراکم ناپذیر بوده و برای کنترل نشست پلاستیک بسترهای سست بسیار کارآمد می باشد. از پوکه لیکا در کشاورزی و تصفیه فاضلاب های خانگی نیز استفاده می شود.

 

کارخانه پوکه صنعتی در مشهد

کارخانه تولید پوکه صنعتی ، از خاک رس به منظور تهیه پوکه لیکا استفاده می نماید. دلیل شکل هندسی مشخص این پوکه ها تولید آن در کارخانه پوکه صنعتی می باشد. در حالیکه پوکه های معدنی حاصل از آتشفشان، شکل هندسی مشخصی ندارند. قیمت های ارائه شده در برخی از فروشگاه ها با قیمت درب کارخانه پوکه صنعتی برابر است. با انتخاب بهترین کارخانه تولید پوکه صنعتی می توان خریدی مطمئن انجام داد.

پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در مشهد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در احمد آباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در رضویه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در باخرز، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در بالاولایت، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در بجستان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در یونسی، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در بردسکن، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در انابد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در شهر آباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در تایباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در میان ولایت، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در تخت جلگه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در طاغنکوه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در تربت جام، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در بوژگان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در پائین جام، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در صالح آباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در نصرآباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در تربت حیدریه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در بایک، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در جلگه رخ، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در کدکن، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در جغتای، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در هلالی، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در جوین، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در عطاملک، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در چناران، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در گلبهار، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در خلیل آباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در ششطراز، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در خواف، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در جلگه زوزن، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سلامی، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سنگان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در خوشاب، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در مشکان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در درگز، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در چاپشلو، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در لطف آباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در نوخندان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در رشتخوار، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در جنگل، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در زاوه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سلیمان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سبزوار، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در داورزن، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در روداب، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در ششتمد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سرخس، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در مرزداران، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در شانديز، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در طرقبه، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در فریمان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در قلندرآباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در قوچان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در باجگیران، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در کاشمر، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در کوهسرخ، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در کلات، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در زاوین، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در گناباد، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در کاخک، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در مه ولات، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در شادمهر، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در نیشابور، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در زبرخان، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در سر ولایت، پوکه لیکا (پوکه صنعتی) در مشهد در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما