بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل

بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل

تعداد ارائه دهنده ها

۲۲ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل به ابعاد آن شامل طول، ارتفاع و عرض پاشنه، کیفیت و عیار بتن مصرفی در ساخت و قیمت متریال اولیه ساخت، وابسته است. لیست قیمت نیوجرسی بتنی با توجه به ویژگی های ذکر شده بین ۲۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان متغیر می باشد. از این میان انواع جاده ای نیوجرسی بتنی قیمت بالاتری دارند. نیوجرسی سیمانی جاده معمولا در دو سایز ۴ و ۶ متری مورد استفاده قرار می گیرد. برای مصارف درون شهری از نیوجرسی بتنی کوچک استفاده می شود که قیمت کمتری دارد. ابعاد محصول بر وزن نیوجرسی بتنی تاثیرگذار است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع نيوجرسي بتني با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت نیوجرسی پیش ساخته بتنی می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اردبیل x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/c3Dw6aMN33EMKjuhcM6rE7duZAZmLJTZ.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۰۰x۸۰x۶۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۳۲۰
https://omranmodern.com/files/products/a2MLc1ppXCQpdtxtkjvDHLrNi0YHGX6u.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۰۰x۱۱۰x۸۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/D3u7a7ASPuCJkeq1AL7oESkFQ3WzHO7M.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰۰x۸۰x۴۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۹۰۰
https://omranmodern.com/files/products/a0BMu863RWy1Rc8Qpxtph2C7nRUycGZo.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۰۰x۸۰x۵۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۵۰۰
https://omranmodern.com/files/products/L7p4Iz13ZMf0CfPx0pzsK70Lm1uYdzWG.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/TyIRUctaVSBPVT398qZlWTdgQceko2SY.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/xP0gIxC9ZfyOC2PrVlKFBba8ce15DzDP.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰۰x۸۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/9W4caewJXWlHkwjr3npmz9vagHEDs7na.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۱۰۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/USEnSRz2gpaeHAbrgng93qYyOkUzTCRa.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰۰x۱۰۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/GNl9KMuMAe5A7zGEZ1X3a95oVXhFaywt.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۵۰x۴۰

رنگ:

طوسی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

نیوجرسی بتنی در اردبیل

بلوک نیوجرسی قطعات بتنی یا پلاستیکی است که به منظور جداسازی مورد استفاده قرار می گیرد. عمده کاربرد بلوک نیوجرسی بتنی برای جداسازی مسیر حرکت اتومبیل در جاده ها می باشد، بنابراین به عنوان نیوجرسی جاده نیز شناخته می شوند. نیوجرسی پیش ساخته بتنی به میزان قابل توجهی میزان خسارات جانی و مالی ناشی از تصادفات را کاهش می دهند. دلیل نامگذاری نیوجرسی سیمانی ، به اولین استفاده این بلوک در ایالت نیوجرسی باز می گردد. در طی این سال ها استفاده از بلوک نیوجرسی در تمامی سیستم های راهسازی عمومیت یافته و در ایران نیز از سال ۱۳۷۵ این بلوک ها برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت.

در ساخت بلوک نیوجرسی بتنی از سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد، افزودنی و مفصل استفاده می شود. نیوجرسی بلوکی است که معمولا در طول ها و در ارتفاع های مختلف ساخته می شود. طول های، ۵۰، ۱۵۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ سانتی متر از جمله آنها است. در ضرورت استفاده از بلوک نیوجرسی سیمانی باید گفت که آمار واژگونی اتومبیل ها در ایران بسیار بالاست، بالا بودن این آمار حتی با در نظر گرفتن ایمنی پایین اتومبیل ها و فرهنگ رانندگی بد باز هم قابل توجیه نیست. دلیل واضح این میزان تلفات وضعیت نامناسب حریم جاده هاست.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
بلوک نیوجرسی

قیمت بالابر ساختمانی                                                                                                                      بلوک هبلکس                                                                                        قیمت میلگرد ۱۶ همدان

قیمت بلوک نیوجرسی جاده در اردبیل

قیمت بلوک نیوجرسی به جنس آن وابسته است. قیمت نیوجرسی بتنی بسته به متریال و استانداردهای استفاده متفاوت است. با توجه به طول، ارتفاع، عرض پاشنه، عیار بتن نیوجرسی و میلگرد مورد استفاده در ساخت، بلوک نیوجرسی بتنی قیمت متفاوتی خواهد داشت. در صورت اجرای بلوک نیوجرسی سیمانی در محل، هزینه ها به شدت بستگی به مدیریت پیمانکار دارد. هزینه های رفت و آمد و حرفه ای بودن سازنده می تواند به طرز چشم گیری از قیمت نیوجرسی بتنی بکاهد. نیوجرسی پیش ساخته بتنی به صورت دست دوم نیز عرضه می گردد که قیمت بلوک نیوجرسی دست دوم کمتر است. موارد پیش ساخته بسیاری در بازار موجود است که با هزینه های کم کار شما را راه می اندازد. همچنین برای اجرای پروژه، تهیه قالب نیوجرسی دست دوم که استاندارد و با کیفیت باشد نیز انتخاب هوشمندانه ای است و از قیمت بلوک نیوجرسی کم خواهد کرد.

 

نيوجرسي بتني
جداسازی جاده با استفاده از بلوک نیوجرسی

 

قیمت نیوجرسی 3 متری در اردبیل

قیمت نیوجرسی 3 متری با توجه به ارتفاع، کیفیت، پاشنه و … متفاوت است. به طور مثال قیمت نیوجرسی 3 متری با ارتفاع یک متر و ده سانت، حدود ۲٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت نیوجرسی 3 متری با ارتفاع یک متر و شصت سانت حدود ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد. لازم به ذکر است که قیمت نیوجرسی 3 متری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. در حال حاضر با توجه به وضعیت نابسامان بازار و تغییرات قیمت متریال اولیه، قیمت نیوجرسی 3 متری به صورت روزانه و یا حتی ساعتی در حال تغییر می باشد.

 

فروش نیوجرسی بتنی در اردبیل

نيوجرسي بتني بر اساس سایز و اندازه به انواع نیوجرسی بتنی کوچک یا مینی نیوجرسی بتنی ، بزرگ و متوسط دسته بندی می گردد. با توجه به مصرف و نوع استفاده، اقدام به خرید هر یک از انواع این سایزها می نمایند. لیست قیمت نیوجرسی بتنی فروشگاه ها، متفاوت است. زیرا علاوه بر تفاوت در نوع محصول، تفاوت در کیفیت نیز موجب تغییر لیست قیمت نیوجرسی بتنی می گردد. فروش نیوجرسی بتنی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. از مزایای خرید و فروش نیوجرسی بتنی به صورت اینترنتی ، صرفه جویی در زمان و امکان مشاهده انواع مختلف و مقایسه قیمت های نیوجرسی پیش ساخته بتنی با یکدیگر می باشد.

 

مینی نیوجرسی بتنی
مینی نیوجرسی بتنی

 

خرید نیوجرسی بتنی در اردبیل

برای خرید نیوجرسی باید پارامترهای مختلفی همچون محل کاربری را مدنظر قرار داد تا انواع نیوجرسی مناسب را خریداری نمود. از جمله پارامترهای موثر در خرید نیوجرسی بتنی ابعاد آن است. برای برخی از پروژه ها خرید نیوجرسی بتنی کوچک لازم است و برای برخی دیگر به ابعاد بزرگتر بلوک نیوجرسی نیاز است. عیار بتن مصرفی در ساخت از دیگر پارامترهایی است که باید در خرید انواع نیوجرسی مدنظر قرار داد. همان طور که پیشتر بیان شد، خرید نیوجرسی بتنی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. با خرید اینترنتی به راحتی می توان لیست قیمت نیوجرسی بتنی را استعلام نموده و با مقایسه قیمت ها و ویژگی های محصول، در نهایت بهترین و مناسب ترین نوع نيوجرسي بتني را خریداری کرد.

 

نیوجرسی جاده در اردبیل

نیوجرسی جاده هم به صورت مسلح و هم به صورت غیر مسلح قابل استفاده است. منظور از نیوجرسی جاده مسلح ، انواعی است که در ساخت آن از میلگرد استفاده شده است. قیمت نیوجرسی جاده مسلح از نوع غیر مسلح آن بیشتر می باشد. علاوه بر این، وزن بالاتری نیز دارد. چنانچه تاییدیه راهداری مورد نیاز باشد، باید از نیوجرسی جاده مسلح استفاده شود. در غیر این صورت می توان بر اساس نظر مهندس ناظر از نیوجرسی جاده غیر مسلح استفاده کرد. برای جلو مغازه، تبلیغات و مواردی از این دست عموما از نیوجرسی سیمانی غیر مسلح استفاده می گردد. عمده کاربرد نیوجرسی جاده برای جداسازی ترافیک مسیرها از یکدیگر و همین طور مشخص نمودن حریم جاده ها می باشد.

 

انواع بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل

نیوجرسی ساده قابل حمل

نیوجرسی ساده و یا کلیددار که برای انحراف حجم ترافیک حین عملیات ساخت و ساز به کار می رود.

نیوجرسی بتنی کوچک شهری

این نوع نیوجرسی پیش ساخته بتنی برای جداسازی معابر و گذرگاه های شهری به کار می رود و امکان عبور دادن لوله از داخل آن وجود دارد. همچنین امکان استفاده از شبرنگ ها نیز بر روی نیوجرسی بتنی کوچک وجود دارد. مینی نیوجرسی بتنی غالبا در طول ۵۰ سانتی متر تولید می شود. از متداول ترین ابعاد نیوجرسی بتنی کوچک ۵۰*۴۰*۴۰ سانتی متر می باشد.

بلوک نیوجرسی جاده تیپ یک

موانع سیمانی و پلاستیکی برای جداسازی خطوط ترافیک، کاهش میزان خسارت در جاده های پرتردد و کاهش احتمال آسیب دیدن عابران به کار می رود.

 

بلوک نیوجرسی
نیوجرسی بتنی کوچک قابل حمل

 

بلوک نیوجرسی پیش ساخته بتنی تیپ دو

برای جاده هایی که دید کمی دارد و در داخل و یا خارج شهرها از این نوع نیوجرسی پیش ساخته بتنی استفاده می گردد که به دو صورت نری و مادگی نصب می شود.

 

کاربردهای بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل

این روزها استفاده های گسترده ای از بلوک نيوجرسي برای کاربردهای گوناگون وجود دارد. تنوع کاربردهای این سازه ی کوچک باعث شده است که ایده نیوجرسی پلاستیکی با استقبال مواجه شود و کارایی های متنوعی نیز داشته باشد. در ادامه به انواع کاربردهای بلوک نیوجرسی بتنی اشاره شده است.

نیوجرسی سیمانی و جداسازی خطوط

در ابتدا بلوک نیوجرسی بتنی برای تشخیص صحیح مسیر و جداسازی خطوط ساخته شد. جداکننده ای که نه تنها مسیر عبور را روشن می کند بلکه در صورتی که به اشتباه اتومبیل از مسیر خارج شود و با آن برخورد کند، به جای واژگونی، اتومبیل به مسیر اصلی بازمی گردد. در صورتی که نیوجرسی سیمانی برای جاده های دوطرفه نصب شود ارتفاع آن به نحوی طراحی شده که جلوی نور آزار دهنده اتومبیل مقابل را بگیرد.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
بلوک نیوجرسی دست دوم

 

بلوک نیوجرسی بتنی و تفکیک فضا

برای فضاهایی مانند پارکینگ و یا کارخانه این موانع به وضوح دیده می شود. شهرداری ها اگر قصد داشته باشند عبور و مرور را به محلی ممنوع کنند از بلوک نيوجرسي بتني استفاده می کنند. به طور کلی تفکیک فضاها به سادگی با نیوجرسی سیمانی انجام می شود. علاوه بر فضاهایی مانند پارکینگ یا فضای سبز، برای مشخص کردن ایستگاه های تاکسی و اتوبوس نیز می توان از انواع بلوک نیوجرسی بتنی استفاده کرد. تفکیک فضاهای خصوصی باغ و ویلا نیز می تواند با نیوجرسی پیش ساخته بتنی انجام شود. همچنین انواعی از بلوك نيوجرسي بتني برای تفکیک فضای پمپ بنزین و محل هایی که به صف نیاز است قرار داده می شود.

جلوگیری از ورود آب رودخانه و آبگرفتگی معابر

بلوک نیوجرسی بتنی در برابر ورود آب رودخانه ها و وقوع سیل مقاومت مناسبی دارد. با کمک نیوجرسی پلاستیکی که قابلیت حمل دارد و در ترکیب با کیسه های شن نیز می توان مسیر حرکت آب را منحرف کرد. البته نباید انتظار یک سیل بند را از آن داشت اما انحراف زاویه حرکت آب برای ممانعت از ورود آب به مزارع و خانه ها می تواند از خسارت های مالی بکاهد. ساخت سیل بند به وسیله بلوک نیوجرسی در مواقع بحرانی نیاز به هماهنگی و مهارت و سرعت عمل دارد.

 

بلوک نیوجرسی
بلوک نیوجرسی پلاستیکی

 

مزیت بلوک نیوجرسی برای جاده ها در اردبیل

طراحی بلوک نیوجرسی بتنی باید به صورتی باشد که در صورت برخورد اتومبیل با سرعت بالا به آن، نه تنها از واژگونی خودرو جلوگیری شود، بلکه موجب برگشت اتومبیل به مسیر اصلی گردد. بلوک نیوجرسی جاده پاسخگوی این نیاز است. از زمانی که استانداردهای راهسازی، پیمانکاران را ملزم به استفاده از بلوک نيوجرسي بتني در اطراف جاده ها کرد به وضوح میزان تلفات ناشی از تصادفات کاهش یافته است.

بلوک نیوجرسی بتنی حریم جاده را مشخص می کند، در صورتی که اتومبیل با آن برخورد کند احتمال واژگونی کاهش می یابد. گارد به بدنه اتومبیل فرو نمی رود و طراحی به نحوی است که اتومبیل را در مسیر جاده نگه می دارد. تمامی این مزایا به معنای نجات پیدا کردن جان هزاران نفر در جاده هاست.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
بلوک نیوجرسی بتنی

 

قالب نیوجرسی سیمانی در اردبیل

بلوک نیوجرسی بتنی برای تعیین حریم راه ها و انتقال ترافیک به معابر مشخص استفاده می شود. جزئیات قالب ها و کارکرد آنها برای مواردی که قالب نیوجرسی سیمانی برای اجرای کانال آب و جاده خاکی استفاده شده، مواردی که قالب جرسی برای عابران پیاده طراحی می شود و یا مواردی که برای جدا کردن فضاهای شهری و پارک ها و راه های ترافیکی تولید می شود، متفاوت است.

بر اساس کاربردی که خواهد داشت مصالح و شیوه ساخت متفاوت است. حتی ممکن است نیاز به میلگرد وجود داشته باشد. قالب جرسی بر اساس استانداردها و کاربرد ساخته می شود و پس از آن بتن داخل قالب ریخته شده و قسمتی که به صورت کشویی طراحی شده بتن نیوجرسی جاده را داخل قالب نگه می دارد. پس از بتن ریزی، برای بازکردن قالب، همان در کشویی کمک خواهد کرد. برای نصب، تفکیک و اجرای بلوک نیوجرسی بتنی نیاز به نیروی انسانی وجود دارد.

 

قالب نیوجرسی
قالب نیوجرسی

 

انواع اتصالات نیوجرسی پیش ساخته بتنی در اردبیل

یکی از ویژگی های خاص نیوجرسی سیمانی شیوه اتصال آن هاست. به طور کلی قالب نیوجرسی بلوک از بدنه، درپوش، شاسی، میان بولت، قید نگهدارنده و جک دوپیچ تشکیل شده است و وزن آن چیزی حدود ۹۷۵ کیلوگرم است و هرچه طول قالب بالاتر باشد وزن آن بیشتر می شود. به طور کلی در دو مدل ۴ متری و ۶ متری تولید می شود. در ساخت بلوک نیوجرسی بتنی باید به مفاصل توجه ویژه شود زیرا ساختارهای اشتباه می تواند مقاومت کل بتن نیوجرسی جاده را تحت تاثیر قرار دهد. اتصالات این بلوک ها که وزنی معادل ۱۳/۲ کیلوگرم دارند با یک نری و دو مادگی، اتصالی محکم را شکل می دهد. اتصالات بلوک نيوجرسي بتني سه دسته را شامل می شود:

 

نیوجرسی بتنی
 نيوجرسي بتني بدون اتصال

 

نيوجرسي بتني
بلوک نیوجرسی مفصلی

 

بلوک نیوجرسی بتنی
نيوجرسي بتني کام و زبانه

 

بلوک نیوجرسی بتنی - مصالح مورد نیاز برای تولید در اردبیل

یک بلوک نیوجرسی بتنی از ۶ جزء اساسی تشکیل شده است. سه جزء آن مربوط به بتن نیوجرسی جاده است که ترکیبات سیمان و سنگدانه و آب خواهد بود، جزء بعدی نیز میلگرد است که در صورت نیاز داخل نيوجرسي بتني به کار می رود. افزودنی های مناسب برای ساخت و عمل آوری استفاده می شود و جزء آخر نیز مفصل است که داخل برخی از انواع نیوجرسی بتنی کار شده است.

 

بلوک نیوجرسی
روش ساخت نیوجرسی بلوک

 

روش ساخت بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل

برای تولید بلوک نیوجرسی بتنی چهار روش اساسی وجود دارد. دو روش مربوط به شیوه بتن ریزی می شود. دسته سوم به صورت پیش ساخته و نوع چهارم به صورت دستی تولید می شود. قالب های جرسی به صورت استاندارد بر اساس کاربرد طراحی می شود. طول قالب نیز بر اساس محل نصب تعیین می شود. سپس باید مشخص شود که بتن ریزی در محل نصب، اجرا خواهد شد یا بلوک ها به صورت پیش ساخته تولید می شود. به این صورت چهار حالت وجود دارد:

انواع نیوجرسی بتنی با بتن ریزی ایستاده

در روش ایستاده، قالب به صورت سرپا به شکلی که قرار است نصب شود قرار گرفته، از بالای قالب بتن ریزی انجام می شود. قالب مونتاژ شده بهتر است از کف با قطعاتی که از قالب های پیشین حین بتن ریزی به جای مانده پوشانده شود. این روش متداول ترین روش تولید بلوک نیوجرسی بتنی است. معمولا تولید این بلوك چالش خاصی ندارد.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
 ساخت بلوک نیوجرسی درجا

 

نیوجرسی سیمانی با بتن ریزی برعکس

در تولید بلوک نیوجرسی بتنی به این روش، قالب را سر و ته کرده و بتن ریزی را از کف انجام می دهند. به این صورت مشکلی که برای کف حالت ایستاده به وجود می آمد، ایجاد نخواهد شد. اما چالش دیگری که وجود دارد برعکس کردن بلوک نيوجرسي بتني است که یا با جرثقیل یا با دستگاه باید از نقطه ثقل بلوک و با دقت انجام شود. کارگران برای انجام این کار باید مهارت داشته باشند.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
 بتن ریزی برعکس نیوجرسی سیمانی

 

نیوجرسی پیش ساخته بتنی اتومات

این نوع بلوک نیوجرسی بتنی ، در کارخانه تولید می شود. از تفاوت های این روش ساخت نيوجرسي بتني با دو روش ذکر شده دیگر، در محل ساخت آنها می باشد. به طوری که ساخت بلوک نیوجرسی جاده با بتن ریزی ایستاده و برعکس در محل نصب انجام شده اما در این حالت با دستگاه های اتومات داخل کارخانه کار بتن ریزی و تزریق انجام می شود. پس از آن نیوجرسی پیش ساخته بتنی را به محل نصب منتقل می کنند. عمل آوری به وسیله بخار انجام شده و بلوک ها بر اساس استانداردهای مقاومت آزمایش می شود.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
 نیوجرسی پیش ساخته بتنی

 

روش سنتی تولید نیوجرسی بتنی

در روش سنتی یا دستی، تمامی مراحل تولید نيوجرسي بتني به صورت دستی و قطعه قطعه انجام می شود.

 

ابعاد نیوجرسی بتنی در اردبیل

ابعاد نیوجرسی بتنی مورد نیاز برای کاربری های مختلف با هم متفاوت است. به طور مثال، ابعاد نیوجرسی بزرگ که برای جاده های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرد، ۰/۷*۱*۶ متر است که ۰/۷ ابعاد پاشنه نیوجرسی جاده ، ۱ متر اندازه ارتفاع و ۶ متر طول نیوجرسی جاده می باشد. ابعاد نیوجرسی بتنی از نوع متوسط ۰/۷*۱*۴ متر است که از آن هم برای بزرگراه ها و جاده های برون شهری استفاده می گردد. برای خیابان ها و مناطق کم دید، می توان از ابعاد نیوجرسی بتنی  ۰/۶*۰/۸*۱/۵ متر استفاده کرد. برای اطلاع از سایر ابعاد نیوجرسی جاده و خرید محصول مورد نظر می توانید با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

وزن نیوجرسی در اردبیل

وزن نیوجرسی بتنی یکی از مشخصات فنی این فراورده بتنی به شمار می رود. به طور کلی وزن نیوجرسی بتنی بالاست و جابجایی آن با جرثقیل و ماشین های مخصوص حمل امکان پذیر است. یکی از شاخصه های موثر بر وزن نیوجرسی ، ابعاد آن است. همچنین برند محصول هم بر وزن نیوجرسی بتنی تاثیرگذار است. به طوری که در ابعاد یکسان، ممکن است وزن نیوجرسی برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت باشد.

بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در اردبیل، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در ثمرین، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در هیر، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در بیله سوار، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در قشلاق دشت، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در پارس آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در اصلاندوز، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در تازه کند، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در خلخال، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در خورش رستم، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در شاهرود، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در سرعین، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در سبلان، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در کوثر، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در فیروز، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در گرمی، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در انگوت، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در موران، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در مشگین شهر، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در ارشق، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در مرادلو، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در مشگین شرقی، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در نمین، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در عنبران، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در ویلکیج، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در نیر، بلوک نیوجرسی بتنی در اردبیل در کوراییم.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما