نمای اسپایدر آلوپن

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

نمای اسپایدر آلوپن

دسته بندی
ملزومات اجرای نما
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


نمای اسپایدر آلوپن


phone

*******۰۹

location

قزوین

قیمت:

نامشخص

نمای اسپایدر آلوپن


shop

فروشنده

آلوپن
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


نمای شیشه ای اسپایدر آلوپن

نمای اسپایدر این شرکت با طراحی منحصر به فرد و هوشمندانه شرکتlilliایتالیـا از نکـات قوت آلوپندر اجرای نماهای اسپایدردر دهه اخیرمی باشد که اجرای آن توسط این شرکت تحت لیسانس و نظارتlilliایتالیا انجام می شود.

نمای اسپایدر آلوپننمای اسپایدر آلوپن

این سیستم تنها نمای اسپایدر در ایران می باشد که قابلیت نصب شیشه بدون نیاز به سوراخ کاری را دارا بوده ، در حالیکه در تمامی نماهای اسپایدر معمول در بازار ایران از شیشه های تکجداره سوراخ کاری شده استفاده می شود که در این صورت در محل سوراخ ها ، شیشه ها ضعیف شده و با توجه به نوع اتصال آن در محل تکیه گاه ، تنش به وجود آمده عمدتاً منجر به شکست شیشه می شود.

با توجه به نحوه اتصالات، در این سیستم قابلیت نصب شیشه تکجداره، دوجداره و یا سه جداره تا ضخامت 37 میلیمتر با ابعاد حداکثر جام شیشه مقدور می باشد.کلیه یراق آلات مصرفی نمای فوق از نوع اختصاصی و خاصlilliایتالیا می باشد.

یراق آلات این سیستم طوری طراحی شده که قابلیت نصب آن روی انواع سازه ها مقدور بوده و رگلاژ و جابجایی در جهات مختلف جهت اجرای نمای شیشه ای با هر فرم هندسی امکان پذیر می باشد.

در این سیستم روی پروفیل و یراق آلات ، شیارهایی وجود دارد که امکان تغییر زاویه یراق از 90- درجه تا 90+ درجه جهت اجرای انواع قوس ها را مقدور می سازد.

در این سیستم با توجه به استفاده از دو قطعه کروی شکل در طرفین شیشه، تنش ناشی از ارتعاشات در محل تکیه گاه شیشه خنثی و باعث مقاوم شدن آن در برابر بارهای جانبی می شود.


پروفیل نمای اسپایدرپروفیل نمای اسپایدر


Powered by Froala Editor

نظرات کاربران