شیشه مشجر در ارومیه

شیشه مشجر در ارومیه

دسته بندی

شیشه

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت شیشه مشجر در ارومیه به عواملی همچون نوع، ضخامت، کیفیت و طرح وابسته است. این شیشه ها در رنگ های مختلف قابلیت تولید دارند که ممکن است قیمت رنگ های مختلف شیشه مشجر در ارومیه رنگی با یکدیگر متفاوت باشد. از نظر طرح نیز دارای تنوع بالایی از جمله شیشه مشجر در ارومیه برفی ، درختی ، برگ بیدی ، فرانسه و ... هستند. قیمت شیشه مشجر در ارومیه برفی که از پرکاربردترین انواع می باشد، با توجه به مواردی همچون ضخامت و کیفیت متغیر است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع شیشه مشجر در ارومیه در طرح، رنگ و ضخامت های مختلف می باشد. امکان مقایسه قیمت ها و خرید شیشه رنگی به صورت آنلاین نیز فراهم گردیده است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ارومیه x

renov_banner

شیشه مشجر

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ارومیه

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه مشجر در ارومیه

شیشه مشجر از انواع شیشه های مات است که در طرح های برجسته مختلف قابل تولید است. این شیشه ها به صورت یک یا دو طرف طرح دار و در رنگ های مختلف در بازار عرضه می گردند. در گذشته از شیشه های مشجر برای سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شده است، اما امروزه کاربرد گسترده تری یافته اند. از جمله ویژگی های انواع شیشه مشجر ، محدود کردن دید (به طوری که پشت آن قابل دیدن نیست) و امکان ایجاد حریم خصوصی است. بنابراین برای محیط هایی که لزوم عبور نور همراه با حفظ حریم خصوصی مدنظر است، گزینه مناسبی می باشد. شیشه مشجر با عنوان شیشه طرح دار نیز شناخته می شود.

 

شیشه مشجر
شيشه مشجر

 

قیمت شیشه مشجر در ارومیه

قیمت شیشه مشجر به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل ضخامت آن است. با افزایش ضخامت قیمت شیشه نیز افزایش می یابد. به طور مثال قیمت شیشه مشجر 4 میل ارزانتر از قیمت شیشه مشجر 6 میل است. ابعاد نیز بر روی قیمت ها تاثیرگذار است. هر چه ابعاد بزرگتر باشد، قیمت خرید شیشه مشجر بیشتر خواهد بود. شیشه های مشجر در رنگ های مختلفی تولید می شوند. قیمت شیشه مشجر رنگی با شیشه های بی رنگ یکسان نیست.

 

شیشه های مشجر
شیشه طرح دار

 

کیفیت و طرح از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیشه مشجر ساختمانی می باشد. هر چه کیفیت شیشه بالاتر باشد، قیمت آن بیشتر است. از نظر طرح نیز می توان گفت که طرح های خاص تر و ظریف تر که تولید آن نیاز به زمان و ظرافت بیشتری دارد، قیمت بالاتری دارند. خرید هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی امکان پذیر است که بر این اساس نیز قیمت شیشه مشجر متفاوت خواهد بود. با توجه نوسانات بازار، قیمت شیشه مشجر ساختمانی متغیر بوده و ثابت نیست.

 

قیمت شیشه مشجر ۱۴۰۳ در ارومیه

قیمت شیشه مشجر ۱۴۰۳ به قیمت متریال اولیه بستگی دارد. با توجه به افزایش تورم و افزایش قیمت متریال اولیه، قیمت شیشه مشجر ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. البته لازم است که پیش از اقدام به خرید، لیست قیمت شیشه مشجر ۱۴۰۳ را استعلام نمود.

 

شیشه مشجر ساختمانی
شیشه مشجر ساختمانی

 

خرید شیشه مشجر در ارومیه

برای خرید شیشه مشجر باید به محل کاربرد آن دقت کرد. به طور مثال برای حمام و سرویس بهداشتی بهتر است از طرح های شلوغ تر شیشه استفاده کرد. برای موارد تزئینی نیز می توان از شیشه مشجر رنگی استفاده کرد. از دیگر موارد مهم در خرید شیشه مشجر ، تعیین ابعاد و متراژ مورد نیاز می باشد. برای مکان هایی که ایمنی بیشتر مدنظر می باشد، باید اقدام به خرید شیشه مشجر با ضخامت بالاتر نمود. خرید شیشه های مشجر هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. اما خرید اینترنتی شیشه مشجر دارای برتری های نسبت به روش سنتی می باشد. خرید به صورت آنلاین امکان مقایسه طرح، رنگ، ویژگی و قیمت انواع شیشه مشجر را فراهم می نماید. همچنین موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

 

انواع شیشه مشجر در ارومیه

انواع شیشه های مشجر در طرح های مختلف برفی، بازوبندی، کریزیت، برگ بیدی، ذره بینی، فرانسه، سیمی و ... تولید می شوند. این شیشه ها از نظر ضخامت نیز دارای تنوع می باشند. شیشه های مشجر ترد هستند. برای افزایش مقاومت، می توان آن را سكوريت کرد. شیشه مشجر سکوریت دارای مقاومت بالاتری بوده و در صورت شکست خطر کمتری دارد. زیرا به صورت پودری درآمده و قطعات شکسته شده آن لبه های صیقلی تری دارند. لازم به ذکر است که به دلیل ترد بودن این شیشه ها، احتمال شکست آن در فرآیند سكوريت کردن بیشتر از دیگر شیشه ها است.

 

انواع شیشه مشجر
انواع شيشه مشجر

 

انواع شیشه های مشجر ظاهری شیک به فضا می بخشند. برجستگی های شیشه موجب شکست نور شده و در عین حال که نور محیط را تامین می کنند، از اشیا در مقابل تابش نور خورشید محافظت می نمایند. بنابراین شیشه های مشجر گزینه مناسبی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و تجهیزات منزل می باشد. پارامترهایی همچون طرح، رنگ، ضخامت و عمق بر روی درجه و زاویه انعکاس نور تاثیرگذار است. در ادامه به معرفی دو نوع از پرکاربردترین انواع این شیشه، یعنی شیشه مشجر رنگی و شیشه مشجر برفی پرداخته شده است.

 

شیشه مشجر رنگی
شيشه مشجر رنگی

 

شیشه مشجر برفی

از پرطرفدارترین طرح ها، شیشه مشجر برفی می باشد. این نوع شیشه دارای سطح ناهموار می باشد که این امر موجب شکست نور می گردد. شیشه مشجر برفی مات بوده و تصویر دو طرف شیشه نامشخص خواهد بود. امروزه تولیدکنندگان بسیاری به تولید و عرضه شیشه مشجر برفی می پردازند. اما باید دقت داشت که خرید شیشه مشجر برفی از فروشندگانی انجام شود که از کیفیت، ضخامت، استحکام و زیبایی محصولات آنها مطمئن بود. قیمت شیشه مشجر برفی نیز به ضخامت، کیفیت، ابعاد و … وابسته است. لازم به ذکر است که قیمت شیشه مشجر برفی به صورت هر متر مربع ارائه می گردد که برای تعیین قیمت هر شیشه باید قیمت هر متر مربع را در ابعاد ضرب کرد.

 

شیشه مشجر برفی
شیشه مشجر برفی

 

شیشه مشجر رنگی

تنوع رنگ شیشه مشجر رنگی بالاست. این شیشه ها را می توان در طرح های متنوع تهیه کرد. شیشه مشجر رنگی سبب حفظ حریم خصوصی می شود، به عبارتی میزان شفافیت و وضوح آن کمتر است. این شیشه ها قابلیت تولید به صورت سکوریت را نیز دارا می باشند که از مقاومت بالاتری برخوردار هستند.

 

نحوه تولید انواع شیشه های مشجر در ارومیه

برای تولید انواع شیشه مشجر ، ماسه سیلیس، کربنات سدیم و آهک را با یکدیگر ترکیب کرده و ذوب می کنند. برای حک طرح بر روی این شیشه ها، غلتک هایی طرح دار را از روی شیشه های مذاب عبور می دهند. همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید این شیشه ها را می توان به صورت یک رو طرح دار و یا دو رو طرح دار تولید کرد. در تولید شیشه مشجر یک رو طرح دار، معمولا غلتک زیری طرح دار است. پس از آن به شیشه زمان می دهند تا خنک شود و سپس در ابعاد مورد نظر برش می زنند. شیشه های مشجر در اجرای دکوراسیون و تزئینات، پارتیشن، نمای داخلی و خارجی ساختمان، کابین حمام و ... قابل کاربرد است.

 

قیمت شیشه مشجر ساختمانی
کاربرد شيشه مشجر

شیشه مشجر در ارومیه در ارومیه، شیشه مشجر در ارومیه در انزل، شیشه مشجر در ارومیه در سیلوانه، شیشه مشجر در ارومیه در صومای برادوست، شیشه مشجر در ارومیه در نازلو، شیشه مشجر در ارومیه در اشنویه، شیشه مشجر در ارومیه در نالوس، شیشه مشجر در ارومیه در بوکان، شیشه مشجر در ارومیه در سیمینه، شیشه مشجر در ارومیه در پلدشت، شیشه مشجر در ارومیه در ارس، شیشه مشجر در ارومیه در پیرانشهر، شیشه مشجر در ارومیه در لاجان، شیشه مشجر در ارومیه در تکاب، شیشه مشجر در ارومیه در تخت سلیمان، شیشه مشجر در ارومیه در چالدران، شیشه مشجر در ارومیه در دشتک، شیشه مشجر در ارومیه در چایپاره، شیشه مشجر در ارومیه در حاجیلار، شیشه مشجر در ارومیه در خوی، شیشه مشجر در ارومیه در ایواوغلی، شیشه مشجر در ارومیه در صفائیه، شیشه مشجر در ارومیه در قطور، شیشه مشجر در ارومیه در سردشت، شیشه مشجر در ارومیه در وزینه، شیشه مشجر در ارومیه در سلماس، شیشه مشجر در ارومیه در کوهسار، شیشه مشجر در ارومیه در شاهین دژ، شیشه مشجر در ارومیه در کشاورز، شیشه مشجر در ارومیه در شوط، شیشه مشجر در ارومیه در قره قویون، شیشه مشجر در ارومیه در ماکو، شیشه مشجر در ارومیه در بازرگان، شیشه مشجر در ارومیه در مهاباد، شیشه مشجر در ارومیه در خلیفان، شیشه مشجر در ارومیه در میاندوآب، شیشه مشجر در ارومیه در باروق، شیشه مشجر در ارومیه در مرحمت آباد، شیشه مشجر در ارومیه در نقده، شیشه مشجر در ارومیه در محمدیار.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما