شیشه لمینت در مشهد

شیشه لمینت در مشهد

دسته بندی

شیشه ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۴ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت شیشه لمینت در مشهد به ضخامت، نوع و ضخامت لایه میانی، کیفیت و ... وابسته است. با افزایش ضخامت شیشه ها و لایه میانی، قیمت شیشه لمینت در مشهد نیز افزایش می یابد. به طور مثال قیمت شیشه لمینت در مشهد ۱۰ میل از ۸ میل بیشتر است. قیمت خرید شیشه لمینت در مشهد بر اساس قیمت هر مترمربع ارائه می گردد. در عمران مدرن قیمت خرید شیشه لمینت در مشهد بروز و آنلاین ارائه شده است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

مشهد x

jaccuzi_banner

شیشه لمینت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

مشهد

نگین شرق

نگین شرق

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

شیشه ایمنی شرق

شیشه ایمنی شرق

۳

مشهد

phone

******۰۵۱۳۶

پرشیا جام

پرشیا جام

۱

کرج

phone

******۰۲۶۳۶

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه لمینت در مشهد

شیشه لمینت که به عنوان شیشه ایمنی شناخته می شوند، شامل دو یا چندین لایه شیشه است که با استفاده از یک لایه میانی از هم جدا شده اند. مقاومت و ایمنی شیشه های لمینت بسیار بیشتر از سایر شیشه ها می باشد. در واقع در صورت شکست شیشه لمینت ، قطعات شکسته شده شیشه به لایه میانی چسبیده و این لایه مانع از پاشیده شدن قطعات خرد شده به اطراف می گردد.

 

شیشه لمینت
شیشه لمینت

 

قیمت شیشه لمینت در مشهد

قیمت شیشه لمینت به عوامل متفاوتی وابسته است. یکی از این عوامل ضخامت آن می باشد. به طور مثال قیمت شیشه لمینت ۱۰ میل با قیمت شیشه لمینت ۸ میل متفاوت است. نوع این شیشه بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. این شیشه با توجه به نوع لایه میانی آن به انواع PVB، SGP و EVA دسته بندی می گردد که بر این اساس قیمت شیشه های لمینت با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همچنین ضخامت خود لایه میانی نیز تعیین کننده قیمت شیشه لمینت می باشد. هر چه ضخامت این لایه بیشتر باشد، مقاومت شیشه در برابر ضربه نیز بیشتر است و قیمت بالاتری خواهد داشت. پیش از اقدام به خرید شیشه لمینت ، باید با توجه به کاربری مورد نظر، نوع آن تعیین گردد.

 

خرید شیشه لمینت
شيشه لمينت PVB

 

خرید شیشه لمینت در مشهد

امروزه خرید شیشه لمینت به دلیل ویژگی ها و کارایی بالای آن افزایش یافته است. پیش از خرید شیشه لمینت باید ابعاد، نوع و رنگ آن مشخص گردد. خرید شیشه لیمنت به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است. صرفه جویی در زمان و هزینه از جمله مزیت های خرید شیشه لمینت به صورت اینترنتی می باشد. علاوه بر این، امکان مقایسه قیمت و کیفیت انواع مختلف با یکدیگر فراهم شده و در نهایت به انتخاب بهترین گزینه برای خرید شیشه لمینت منجر می گردد. باید توجه داشت که قیمت شیشه لمینت ارائه شده، بر اساس قیمت هر مترمربع است و برای محاسبه قیمت کل باید این قیمت را در طول و عرض شیشه لمینت ضرب کرد.

 

انواع شیشه لمینت در مشهد

جنس لایه میانی این شیشه می تواند طلق PVB، EVA و یا SGP باشد. متداول ترین نوع شیشه لمینت از PVB یا همان پلی وینیل بوتیرال ساخته می شود و عمده کاربرد آن در شیشه ماشین است. وجود طلق های PVB در میان شیشه موجب می شود که در صورت شکست شیشه، شیشه فرو نریزد و به صورت تار عنکبوتی درآید.

جنس لایه میانی شیشه های لمینت EVA، از اتیل وینیل استات می باشد. ساخت شیشه های لمینت EVA به صورت تزئینی و با طرح و نقش امکان پذیر است. این نوع شیشه ها مقاومت مناسبی در برابر رطوبت دارند. یکی از عمده ترین کاربردهای شیشه لمینت EVA در ساخت پارتیشن های داخلی است. زیرا این نوع از شیشه های لمینت نسبت به سایر انواع مقاومت کمتری در برابر اشعه UV دارند و به مرور زمان در برابر اشعه خورشید دچار تغییر رنگ می شوند.

 

خرید شیشه لمینت
شيشه لمينت طرح دار

 

تحمل لایه های میانی SGP (SentryGlas Plus) دو برابر بیشتر از PVB می باشد. همچنین مقاومت آن در برابر پارگی نیز ۵ برابر بیشتر است. SGP در برابر رطوبت و اشعه ماورا بنفش مقاوم بوده و شفاف تر از PVB‌ است. بنابراین از این نوع می توان در پروژه هایی مانند ساخت گلخانه ها که در برابر تابش نور خورشید قرار دارند، استفاده کرد.

 

خرید شیشه لمینت
تفاوت شيشه لمينت PVB و SGP

 

شیشه های لمینت به صورت رنگی نیز قابل تولید می باشند. می توان با توجه به کاربرد، سلیقه و طرح مورد نظر، اقدام به خرید شیشه لمینت رنگی نمود. شیشه لمینت رنگی به دلیل زیبایی که دارد در نمای ساختمان و حتی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که برای کاهش اتلاف انرژی و همین طور جلوگیری از ورود گرد و غبار بهتر است از شیشه لمینت دوجداره استفاده گردد. از دیگر مزایای شیشه لمینت دوجداره جلوگیری از ورود سر و صداهای مزاحم می باشد.

 

شیشه لمینت رنگی
شیشه لمینت رنگی

 

تفاوت شیشه لمینت و سکوریت در مشهد

در این بخش به این پرسش که تفاوت شيشه سكوريت و شیشه لمینت چیست پرداخته خواهد شد. اولین تفاوت شیشه لمینت و سکوریت در نحوه تولید آنها است. شيشه های سكوريت طی یک فرآیند حرارتی تولید می شوند، در حالی که فرآیند تولید شیشه های لمینت شامل اتصال لایه های شیشه به لایه میانی تحت گرما و فشار است. شيشه های سكوريت در برابر ضربه های قوی و گلوله شکسته و خرد می شوند.

 

قیمت شیشه لمینت
کاربرد شيشه لمينت

 

هر دو این شیشه ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و در دسته شیشه های ایمن قرار می گیرند. اما مقاومت این دو شیشه با یکدیگر متفاوت است. شیشه های لمینت از استحکام بالاتری نسبت به شیشه های استاندارد برخوردار هستند و می تواند ضربه سنگ و یا گلوله را بدون فرو ریختن از قاب درب، پنجره و ... تحمل کنند. استحکام آن به لایه های شیشه ای و لایه بین آنها برمی گردد. علاوه بر این، فشار و فرآیند گرمایش این شیشه را تا ۵ برابر قوی تر از شیشه های استاندارد می نماید. اما مقاومت شيشه هاي سكوريت در برابر شکست بیشتر از شیشه لمینت (شیشه های لمینت ساخته شده از شیشه ساده) است. اما شیشه سکوریت لمینت ، مقاومت بالاتری نسبت به شیشه سکوریت دارد.

اگر چه مقاومت شيشه سكوريت بیشتر است، اما الگوی شکست آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. به طوری که شيشه سكوريت پس از شکست به صورت پودری فرو می ریزد. اما شیشه لمینت در جای خود باقی مانده و از این نظر خطر کمتری دارد. بنابراین بهتر است برای مکان هایی که ایمنی بیشتری مورد نیاز است، از شیشه های لمینت استفاده کرد.

 

تفاوت شکست شيشه لمينت و سكوريت

 

با توجه به ویژگی های این دو شیشه، کاربرد آنها نیز می تواند با یکدیگر متفاوت باشد. صاحبان خانه و اماکن تجاری که به دنبال امنیت اشیای قیمتی خود و امنیت ساختمان می باشند، باید از شیشه های لمینت استفاده کنند. زیرا لایه میان شیشه ها موجب می شود که تکه های شکسته شده همچنان در کنار یکدیگر باقی بمانند و سارقان نتوانند به راحتی به درون ساختمان نفوذ کنند.

شیشه های لمینت در پروژه های گرافیکی کاربرد بیشتری دارند. به دلیل وجود لایه میانی می توان یک طرح گرافیکی درون شیشه ایجاد کرد. می توان طرح مورد نظر را به صورت دیجیتال بر روی لایه میانی ایجاد کرده و لایه ها را با هم لمینت کرد. اما شيشه سكوريت کاملا از شیشه ساخته شده و نمی توان طرح های گرافیکی ایجاد کرد. از آنجایی که فرآیند تولید شيشه لمينت سخت تر و پیچیده تر است، قیمت خرید شیشه لمینت نیز بیشتر می باشد.

شیشه لمینت در مشهد در مشهد، شیشه لمینت در مشهد در احمد آباد، شیشه لمینت در مشهد در رضویه، شیشه لمینت در مشهد در باخرز، شیشه لمینت در مشهد در بالاولایت، شیشه لمینت در مشهد در بجستان، شیشه لمینت در مشهد در یونسی، شیشه لمینت در مشهد در بردسکن، شیشه لمینت در مشهد در انابد، شیشه لمینت در مشهد در شهر آباد، شیشه لمینت در مشهد در تایباد، شیشه لمینت در مشهد در میان ولایت، شیشه لمینت در مشهد در تخت جلگه، شیشه لمینت در مشهد در طاغنکوه، شیشه لمینت در مشهد در تربت جام، شیشه لمینت در مشهد در بوژگان، شیشه لمینت در مشهد در پائین جام، شیشه لمینت در مشهد در صالح آباد، شیشه لمینت در مشهد در نصرآباد، شیشه لمینت در مشهد در تربت حیدریه، شیشه لمینت در مشهد در بایک، شیشه لمینت در مشهد در جلگه رخ، شیشه لمینت در مشهد در کدکن، شیشه لمینت در مشهد در جغتای، شیشه لمینت در مشهد در هلالی، شیشه لمینت در مشهد در جوین، شیشه لمینت در مشهد در عطاملک، شیشه لمینت در مشهد در چناران، شیشه لمینت در مشهد در گلبهار، شیشه لمینت در مشهد در خلیل آباد، شیشه لمینت در مشهد در ششطراز، شیشه لمینت در مشهد در خواف، شیشه لمینت در مشهد در جلگه زوزن، شیشه لمینت در مشهد در سلامی، شیشه لمینت در مشهد در سنگان، شیشه لمینت در مشهد در خوشاب، شیشه لمینت در مشهد در مشکان، شیشه لمینت در مشهد در درگز، شیشه لمینت در مشهد در چاپشلو، شیشه لمینت در مشهد در لطف آباد، شیشه لمینت در مشهد در نوخندان، شیشه لمینت در مشهد در رشتخوار، شیشه لمینت در مشهد در جنگل، شیشه لمینت در مشهد در زاوه، شیشه لمینت در مشهد در سلیمان، شیشه لمینت در مشهد در سبزوار، شیشه لمینت در مشهد در داورزن، شیشه لمینت در مشهد در روداب، شیشه لمینت در مشهد در ششتمد، شیشه لمینت در مشهد در سرخس، شیشه لمینت در مشهد در مرزداران، شیشه لمینت در مشهد در شانديز، شیشه لمینت در مشهد در طرقبه، شیشه لمینت در مشهد در فریمان، شیشه لمینت در مشهد در قلندرآباد، شیشه لمینت در مشهد در قوچان، شیشه لمینت در مشهد در باجگیران، شیشه لمینت در مشهد در کاشمر، شیشه لمینت در مشهد در کوهسرخ، شیشه لمینت در مشهد در کلات، شیشه لمینت در مشهد در زاوین، شیشه لمینت در مشهد در گناباد، شیشه لمینت در مشهد در کاخک، شیشه لمینت در مشهد در مه ولات، شیشه لمینت در مشهد در شادمهر، شیشه لمینت در مشهد در نیشابور، شیشه لمینت در مشهد در زبرخان، شیشه لمینت در مشهد در سر ولایت، شیشه لمینت در مشهد در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما