شیشه لمینت در شیراز

شیشه لمینت در شیراز

دسته بندی
شیشه
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت شیشه لمینت در شیراز به ضخامت، نوع و ضخامت لایه میانی، کیفیت و ... وابسته است. با افزایش ضخامت شیشه ها و لایه میانی، قیمت شیشه لمینت در شیراز نیز افزایش می یابد. به طور مثال قیمت شیشه لمینت در شیراز ۱۰ میل از ۸ میل بیشتر است. قیمت خرید شیشه لمینت در شیراز بر اساس قیمت هر مترمربع ارائه می گردد. در عمران مدرن قیمت خرید شیشه لمینت در شیراز بروز و آنلاین ارائه شده است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شیراز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

شیشه لمینت

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

شیراز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

شیشه لمینت در شیراز

شیشه لمینت که به عنوان شیشه ایمنی شناخته می شوند، شامل دو یا چندین لایه شیشه است که با استفاده از یک لایه میانی از هم جدا شده اند. مقاومت و ایمنی شیشه های لمینت بسیار بیشتر از سایر شیشه ها می باشد. در واقع در صورت شکست شیشه لمینت ، قطعات شکسته شده شیشه به لایه میانی چسبیده و این لایه مانع از پاشیده شدن قطعات خرد شده به اطراف می گردد.

 

شیشه لمینت
شیشه لمینت

 

قیمت شیشه لمینت در شیراز

قیمت شیشه لمینت به عوامل متفاوتی وابسته است. یکی از این عوامل ضخامت آن می باشد. به طور مثال قیمت شیشه لمینت ۱۰ میل با قیمت شیشه لمینت ۸ میل متفاوت است. نوع این شیشه بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. این شیشه با توجه به نوع لایه میانی آن به انواع PVB، SGP و EVA دسته بندی می گردد که بر این اساس قیمت شیشه های لمینت با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همچنین ضخامت خود لایه میانی نیز تعیین کننده قیمت شیشه لمینت می باشد. هر چه ضخامت این لایه بیشتر باشد، مقاومت شیشه در برابر ضربه نیز بیشتر است و قیمت بالاتری خواهد داشت. پیش از اقدام به خرید شیشه لمینت ، باید با توجه به کاربری مورد نظر، نوع آن تعیین گردد.

 

خرید شیشه لمینت
شيشه لمينت PVB

 

خرید شیشه لمینت در شیراز

امروزه خرید شیشه لمینت به دلیل ویژگی ها و کارایی بالای آن افزایش یافته است. پیش از خرید شیشه لمینت باید ابعاد، نوع و رنگ آن مشخص گردد. خرید شیشه لیمنت به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است. صرفه جویی در زمان و هزینه از جمله مزیت های خرید شیشه لمینت به صورت اینترنتی می باشد. علاوه بر این، امکان مقایسه قیمت و کیفیت انواع مختلف با یکدیگر فراهم شده و در نهایت به انتخاب بهترین گزینه برای خرید شیشه لمینت منجر می گردد. باید توجه داشت که قیمت شیشه لمینت ارائه شده، بر اساس قیمت هر مترمربع است و برای محاسبه قیمت کل باید این قیمت را در طول و عرض شیشه لمینت ضرب کرد.

 

انواع شیشه لمینت در شیراز

جنس لایه میانی این شیشه می تواند طلق PVB، EVA و یا SGP باشد. متداول ترین نوع شیشه لمینت از PVB یا همان پلی وینیل بوتیرال ساخته می شود و عمده کاربرد آن در شیشه ماشین است. وجود طلق های PVB در میان شیشه موجب می شود که در صورت شکست شیشه، شیشه فرو نریزد و به صورت تار عنکبوتی درآید.

جنس لایه میانی شیشه های لمینت EVA، از اتیل وینیل استات می باشد. ساخت شیشه های لمینت EVA به صورت تزئینی و با طرح و نقش امکان پذیر است. این نوع شیشه ها مقاومت مناسبی در برابر رطوبت دارند. یکی از عمده ترین کاربردهای شیشه لمینت EVA در ساخت پارتیشن های داخلی است. زیرا این نوع از شیشه های لمینت نسبت به سایر انواع مقاومت کمتری در برابر اشعه UV دارند و به مرور زمان در برابر اشعه خورشید دچار تغییر رنگ می شوند.

 

خرید شیشه لمینت
شيشه لمينت طرح دار

 

تحمل لایه های میانی SGP (SentryGlas Plus) دو برابر بیشتر از PVB می باشد. همچنین مقاومت آن در برابر پارگی نیز ۵ برابر بیشتر است. SGP در برابر رطوبت و اشعه ماورا بنفش مقاوم بوده و شفاف تر از PVB‌ است. بنابراین از این نوع می توان در پروژه هایی مانند ساخت گلخانه ها که در برابر تابش نور خورشید قرار دارند، استفاده کرد.

 

خرید شیشه لمینت
تفاوت شيشه لمينت PVB و SGP

 

شیشه های لمینت به صورت رنگی نیز قابل تولید می باشند. می توان با توجه به کاربرد، سلیقه و طرح مورد نظر، اقدام به خرید شیشه لمینت رنگی نمود. شیشه لمینت رنگی به دلیل زیبایی که دارد در نمای ساختمان و حتی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که برای کاهش اتلاف انرژی و همین طور جلوگیری از ورود گرد و غبار بهتر است از شیشه لمینت دوجداره استفاده گردد. از دیگر مزایای شیشه لمینت دوجداره جلوگیری از ورود سر و صداهای مزاحم می باشد.

 

شیشه لمینت رنگی
شیشه لمینت رنگی

 

تفاوت شیشه لمینت و سکوریت در شیراز

در این بخش به این پرسش که تفاوت شيشه سكوريت و شیشه لمینت چیست پرداخته خواهد شد. اولین تفاوت شیشه لمینت و سکوریت در نحوه تولید آنها است. شيشه های سكوريت طی یک فرآیند حرارتی تولید می شوند، در حالی که فرآیند تولید شیشه های لمینت شامل اتصال لایه های شیشه به لایه میانی تحت گرما و فشار است. شيشه های سكوريت در برابر ضربه های قوی و گلوله شکسته و خرد می شوند.

 

قیمت شیشه لمینت
کاربرد شيشه لمينت

 

هر دو این شیشه ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و در دسته شیشه های ایمن قرار می گیرند. اما مقاومت این دو شیشه با یکدیگر متفاوت است. شیشه های لمینت از استحکام بالاتری نسبت به شیشه های استاندارد برخوردار هستند و می تواند ضربه سنگ و یا گلوله را بدون فرو ریختن از قاب درب، پنجره و ... تحمل کنند. استحکام آن به لایه های شیشه ای و لایه بین آنها برمی گردد. علاوه بر این، فشار و فرآیند گرمایش این شیشه را تا ۵ برابر قوی تر از شیشه های استاندارد می نماید. اما مقاومت شيشه هاي سكوريت در برابر شکست بیشتر از شیشه لمینت (شیشه های لمینت ساخته شده از شیشه ساده) است. اما شیشه سکوریت لمینت ، مقاومت بالاتری نسبت به شیشه سکوریت دارد.

اگر چه مقاومت شيشه سكوريت بیشتر است، اما الگوی شکست آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. به طوری که شيشه سكوريت پس از شکست به صورت پودری فرو می ریزد. اما شیشه لمینت در جای خود باقی مانده و از این نظر خطر کمتری دارد. بنابراین بهتر است برای مکان هایی که ایمنی بیشتری مورد نیاز است، از شیشه های لمینت استفاده کرد.

 

تفاوت شکست شيشه لمينت و سكوريت

 

با توجه به ویژگی های این دو شیشه، کاربرد آنها نیز می تواند با یکدیگر متفاوت باشد. صاحبان خانه و اماکن تجاری که به دنبال امنیت اشیای قیمتی خود و امنیت ساختمان می باشند، باید از شیشه های لمینت استفاده کنند. زیرا لایه میان شیشه ها موجب می شود که تکه های شکسته شده همچنان در کنار یکدیگر باقی بمانند و سارقان نتوانند به راحتی به درون ساختمان نفوذ کنند.

شیشه های لمینت در پروژه های گرافیکی کاربرد بیشتری دارند. به دلیل وجود لایه میانی می توان یک طرح گرافیکی درون شیشه ایجاد کرد. می توان طرح مورد نظر را به صورت دیجیتال بر روی لایه میانی ایجاد کرده و لایه ها را با هم لمینت کرد. اما شيشه سكوريت کاملا از شیشه ساخته شده و نمی توان طرح های گرافیکی ایجاد کرد. از آنجایی که فرآیند تولید شيشه لمينت سخت تر و پیچیده تر است، قیمت خرید شیشه لمینت نیز بیشتر می باشد.

شیشه لمینت در شیراز، شیشه لمینت در ارژن، شیشه لمینت در زرقان، شیشه لمینت در صدرا، شیشه لمینت در کربال، شیشه لمینت در کوار، شیشه لمینت در آباده، شیشه لمینت در ارسنجان، شیشه لمینت در استهبان، شیشه لمینت در رونیز، شیشه لمینت در اقلید، شیشه لمینت در حسن آباد، شیشه لمینت در سده، شیشه لمینت در بوانات، شیشه لمینت در سرچهان، شیشه لمینت در مزایجان، شیشه لمینت در پاسارگاد، شیشه لمینت در پاسارگاد، شیشه لمینت در جهرم، شیشه لمینت در خفر، شیشه لمینت در سیمکان، شیشه لمینت در کردیان، شیشه لمینت در خرم بید، شیشه لمینت در مشهد مرغاب، شیشه لمینت در خنج، شیشه لمینت در محمله، شیشه لمینت در داراب، شیشه لمینت در جنت، شیشه لمینت در رستاق، شیشه لمینت در فورگ، شیشه لمینت در رستم، شیشه لمینت در سورنا، شیشه لمینت در زرین دشت، شیشه لمینت در ایزدخواست، شیشه لمینت در سپیدان، شیشه لمینت در بیضا، شیشه لمینت در همایجان، شیشه لمینت در سروستان، شیشه لمینت در کوهنجان، شیشه لمینت در فراشبند، شیشه لمینت در دهرم، شیشه لمینت در فسا، شیشه لمینت در ششده و قره بلاغ، شیشه لمینت در شیبکوه، شیشه لمینت در نوبندگان، شیشه لمینت در فیروزآباد، شیشه لمینت در میمند، شیشه لمینت در قیروکارزین، شیشه لمینت در افزر، شیشه لمینت در کازرون، شیشه لمینت در جره و بالاده، شیشه لمینت در چنار شاهیجان، شیشه لمینت در خشت، شیشه لمینت در کنارتخته و کمارج، شیشه لمینت در کوهمره، شیشه لمینت در گراش، شیشه لمینت در ارد، شیشه لمینت در لارستان، شیشه لمینت در اوز، شیشه لمینت در بنارویه، شیشه لمینت در بیرم، شیشه لمینت در جویم، شیشه لمینت در صحرای باغ، شیشه لمینت در لامرد، شیشه لمینت در اشکنان، شیشه لمینت در علامرودشت، شیشه لمینت در مرودشت، شیشه لمینت در درودزن، شیشه لمینت در سیدان، شیشه لمینت در کامفیروز، شیشه لمینت در کر، شیشه لمینت در ممسنی، شیشه لمینت در دشمن زیاری، شیشه لمینت در ماهور میلانی، شیشه لمینت در مهر، شیشه لمینت در اسیر، شیشه لمینت در گله دار، شیشه لمینت در وراوی، شیشه لمینت در نی ریز، شیشه لمینت در آباده طشک، شیشه لمینت در پشتکوه، شیشه لمینت در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما