شیشه رنگی در کرمان

شیشه رنگی در کرمان

دسته بندی

شیشه ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت شیشه رنگی در کرمان به کیفیت، ضخامت، رنگ، برند و نوع آن وابسته است. قیمت شیشه رنگی در کرمان پنجره و سایر شیشه ها با افزایش ضخامت و کیفیت افزایش می یابد. این شیشه ها در انواع ساده تا دوجداره، سکوریت و ... تولید می شوند که قیمت شیشه رنگی در کرمان ساده از سایر انواع کمتر است. خرید شیشه رنگی در کرمان با کیفیت و قیمت مناسب، بسیار حائز اهمیت است. فروش شیشه رنگی در کرمان در تهران و سایر شهرهای ایران از خدمات عمران مدرن می باشد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع شیشه رنگی در کرمان با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

کرمان x

renov_banner

شیشه رنگی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

کرمان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه رنگی در کرمان

شیشه رنگی از جمله کالاهایی است که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است. در گذشته عمده کاربرد شیشه های رنگی در ساخت پنجره های ارسی و سنتی بوده است. هنرمندان با کمک شیشه رنگی پنجره و استفاده از هنر گره چینی، در و پنجره های بی نظیری را خلق می کردند. این شیشه ها در دکوراسیون امروزی نیز جایگاه ویژه ای یافته اند. از شيشه رنگي می توان هم در دکوراسیون داخلی و هم در نمای ساختمان استفاده کرد.

ساخت شیشه رنگی غالبا با افزودن مقداری پودر اکسید، سولفید و یا سایر ترکیبات فلزی به ماده مذاب شیشه، انجام می شود. روش دیگری نیز برای تولید شیشه های رنگی وجود دارد که آن فرو بردن شیشه های ساده در شیشه مذاب رنگی می باشد.

 

شیشه رنگی
شیشه رنگی

 

قیمت شیشه رنگی در کرمان

قیمت شیشه رنگی وابسته به عوامل متعددی می باشد. یکی از این عوامل کشور سازنده آن است. تولید داخلی و یا وارداتی بودن شیشه های رنگی بر قیمت تاثیرگذار است. قیمت شیشه رنگی پنجره وارداتی وابسته به نرخ ارز بوده و با تغییرات نرخ ارز، قیمت آن تغییر می یابد. همچنین برندهای مختلف شيشه رنگي قیمت متفاوتی دارند. میزان ضخامت، تعیین کننده قیمت شیشه رنگی می باشد. هر چه ضخامت شیشه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. نوع شیشه هم بر قیمت آن موثر است. به طور مثال قیمت شیشه سکوریت رنگی بیشتر از قیمت شیشه رنگی ساده می باشد. دلیل کمتر بودن قیمت شیشه رنگی ساده این است که فرآیند تولید آن نسبت به سایر انواع راحت تر بوده و پیچیدگی کمتری دارد. در صورتی که نیاز به مقاومت های بالا و یا شیشه های با ویژگی های خاص نباشد، قیمت شیشه رنگی ساده مقرون بصرفه تر خواهد بود.

 

شیشه رومیزی رنگی
کانتینر با شیشه رنگی

 

قیمت شیشه های رنگی بسته به عملیاتی که بر روی آن انجام می شود متفاوت است. به طور مثال در صورت حکاکی و یا سوراخ کاری بر روی شیشه های رنگی ، قیمت آن افزایش می یابد. کیفیت ساخت عامل دیگر موثر بر روی قیمت شیشه رنگی پنجره و سایر شیشه های رنگی است. در برآورد هزینه ها باید متراژ کار را نیز مدنظر قرار داد. هر چه حجم پروژه بیشتر باشد به شيشه رنگي بیشتری نیاز بوده و میزان بودجه لازم برای خرید شیشه رنگی بیشتر می شود. رنگ های مختلف شیشه، قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

 

شیشه رنگی ارزان در کرمان

یکی از مهم ترین پارامترها برای خریداران، تهیه شیشه رنگی ارزان می باشد. در واقع اکثر افراد به خرید شیشه رنگی ارزان رغبت دارند. برای بسیاری از کارهای ساختمانی می توان از شیشه رنگی ارزان استفاده کرد. به عبارتی با صرف هزینه کمتر می توان محیطی دلنشین ایجاد کرد. البته باید توجه داشت که در کنار قیمت، محصول خریداری شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. امروزه فروش اینترنتی کالاها، امکان خرید محصولات مختلف با قیمت ارزان را فراهم نموده است.

 

خرید شیشه رنگی در کرمان

در خرید شیشه رنگی پنجره باید به کیفیت آن توجه داشت. اگر چه خرید محصول با کیفیت تر هزینه بالاتری را در پی دارد، اما به زیبایی کار افزوده و از تحمیل هزینه های اضافی همچون تعویض شیشه رنگی به دلیل ترک خوردن شیشه ها در اثر ضربه جزئی، جلوگیری می نماید. از دیگر مواردی که در خرید شیشه رنگی حائز اهمیت است، محل استفاده از آن است. به طور مثال در لابی ساختمان عموما از رنگ های تیره تر استفاده می شود، این در حالی است که برای فضاهایی همچون اتاق خواب، خرید شیشه رنگی پنجره با رنگ های گرم توصیه می گردد.

خرید شیشه رنگی به صورت اینترنتی هم امکان پذیر است. از مزایای خرید شیشه رنگی پنجره به صورت آنلاین، امکان مقایسه قیمت ها با یکدیگر و در نهایت انتخاب بهترین گزینه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت می باشد. علاوه بر این خرید شیشه رنگی پنجره به این روش، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

 

شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی سنتی

 

کاربرد شیشه های رنگی در کرمان

شیشه های رنگی کاربرد فراوانی دارند. یکی از این کاربردها استفاده از آن به عنوان شیشه رنگی پنجره است. هنوز هم در ساخت و تولید پنجره های ارسی و سنتي از این نوع شیشه ها استفاده می گردد. در گذشته بیشتر در مناطق کویری ایران از این نوع پنجره ها استفاده می شده است. اما در حال حاظر در سفره خانه های سنتی، مسافرخانه های سنتی، مساجد و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شیشه رنگی قدیمی
پنجره شیشه رنگی قدیمی

 

از این نوع شیشه ها می توان به عنوان شیشه رنگی بین کابینتی استفاده کرد. این شیشه ها از استحکام بالایی برخوردار بوده و می توانند جایگزین مناسبی برای کاشی و سرامیک باشند. همچنین می توان از شيشه های رنگی به عنوان درب کابینت نیز استفاده کرد. ترکیب این درب ها با شیشه رنگی بین کابینتی ، زیبایی چشم نوازی را به فضای آشپزخانه می بخشد. حتی برای روی کابینت و کانتر نیز قابل کاربرد هستند.

 

شیشه رنگی
شیشه رنگی بین کابینتی

 

در صنعت دکوراسیون مدرن استفاده از شیشه دیوارپوش روز به روز در حال افزایش است. بدین منظور می توان از شیشه های رنگی نیز استفاده کرد. دیوارپوش شیشه ای از دیوار در برابر خش و ضربه محافظت می نماید. این نوع شیشه ها در نمای ساختمان نیز قابل کاربرد هستند. استفاده در حمام و سرویس بهداشتی، ساخت پارتیشن و وسایل دکوراتیو از دیگر کاربردهای شیشه رنگی می باشند.

 

شیشه رنگی
ديوارپوش شيشه رنگي

 

شیشه رنگی پنجره در کرمان

پنجره برای تامین نور محیط در ساختمان ها تعبیه می گردد. استفاده از شیشه رنگی پنجره علاوه بر تامین نور اتاق و ایجاد دکوراسیون متفاوت، دید از بیرون به داخل ساختمان را کاهش می دهد. برای کاهش سر و صدا و جلوگیری از ورود گرد و غبار، می توان از شیشه رنگی پنجره دوجداره استفاده کرد. همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، در پنجره های ارسی و قدیمی از شیشه های رنگی استفاده می شده است. بدین منظور شیشه رنگی قدیمی را برش داده و آنها را کنار هم قرار می دادند و طرح های متنوع و زیبایی ایجاد می کردند. شیشه رنگی سنتی در معماری قدیمی ایرانی و خانه های با قدمت بالا، فراوان به چشم می خورد. امروزه نیز در اماکن با سبک و سیاق قدیمی، از شیشه رنگی سنتی استفاده می گردد. البته لازم به ذکر است که امروزه در ساخت این شیشه ها از تکنولوژی های بروز استفاده می گردد، اما همچنان با نام شیشه رنگی سنتی یا شیشه رنگی قدیمی نیز شناخته می شوند. قیمت شیشه رنگی سنتی با توجه به ضخامت، کیفیت، رنگ و … تعیین می گردد. قیمت شیشه رنگی سنتی که مقاومت بالاتری در برابر نور آفتاب داشته باشد و تغییر رنگ ندهد، از سایر انواع بیشتر است. در پروژه های بزرگ، بهتر است خرید را به صورت عمده انجام داد تا در هزینه ها صرفه جویی شده و قیمت شیشه رنگی پنجره مقرون بصرفه تر گردد.

 

شیشه رنگی پنجره
شیشه رنگی پنجره

 

شیشه رنگی بین کابینتی در کرمان

از مزیت های استفاده از شیشه رنگی بین کابینتی ، امکان نظافت و تمیز کردن راحت آن می باشد. غالبا از انواع شفاف آن برای فضای بین کابینت استفاده می گردد. در صورت استفاده از این شیشه ها در فضای پشت گاز باید از شیشه لاکوبل استفاده کرد تا در برابر حرارت و گرما مقاوم باشد. تنوع رنگی شیشه ها بالا بوده و می توان با توجه به سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه، اقدام به خرید شیشه رنگی بین کابینتی نمود. شیشه های رنگی بین کابینتی به دلیل قابلیت انعکاس نور، سبب بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه می شوند.

 

خرید شیشه رنگی
شیشه رنگی بین کابینتی آبی

 

انواع شیشه رنگی در کرمان

شیشه های رنگی را می توان به سه دسته کلی شفاف، مات و متالیک تقسیم بندی کرد. شیشه رنگی شفاف یا لاکوبل دارای کیفیت بالایی است. از این شیشه ها می توان به عنوان درب کابینت، شیشه بین کابینتی، دیوارپوش، رومیزی و ... استفاده کرد. بر روی شیشه رنگی های مات، فرآیند اسیدکاری نرم انجام می شود، به همین دلیل دارای چاله های ریز میکروسکوپی و سطح غیر صاف می باشند. بهتر است که از این نوع در فضای بین کابینت و یا به عنوان صفحه کابینت استفاده نگردد. دلیل این امر، نفوذ چربی و گرد و غبار به درون منافذ آن می باشد.

 

قیمت شیشه رنگی
تنوع رنگی شیشه

 

شيشه رنگی متالیک دارای خواصی مشابه با نوع لاکوبل می باشد. اما رنگ آن به صورت متالیک است. شیشه سندبلاست رنگی یکی از انواع شیشه های رنگی است که در ساخت پارتیشن و فضاهای خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه سندبلاست رنگی دارای ظاهر مات است.

 

خرید شیشه رنگی
استفاده از شیشه رنگی برای درب کابینت

 

شیشه رنگی در ضخامت های مختلفی تولید می شود. غالبا از ضخامت های ۴، ۵ و ۶ میل برای ساخت درب کابینت، دیواره بین کابینت، دیوارپوش دکوراتیو و یا شیشه رومیزی رنگی برای میزهای کوچک استفاده می گردد. ضخامت های ۸، ۱۰ و ۱۲ میل نیز برای روی کابینت، نمای ساختمان و رومیزی مناسب هستند. ضخامت های ۱۶ و ۲۰ میل برای اپن آشپزخانه، صفحه بار شیشه ای و شیشه رومیزی رنگی برای میزهای بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که کاربرد شیشه رنگی با ضخامت ۱۶ و ۲۰ میل به دلیل بیشتر بودن قیمت آن، کمتر از سایر شیشه های رنگی است.

 

قیمت شیشه رنگی پنجره
نمای شيشه رنگي ساختمان

شیشه رنگی در کرمان در کرمان، شیشه رنگی در کرمان در چترود، شیشه رنگی در کرمان در راین، شیشه رنگی در کرمان در شهداد، شیشه رنگی در کرمان در گلباف، شیشه رنگی در کرمان در ماهان، شیشه رنگی در کرمان در انار، شیشه رنگی در کرمان در بافت، شیشه رنگی در کرمان در ارزوئیه، شیشه رنگی در کرمان در بردسیر، شیشه رنگی در کرمان در گلزار، شیشه رنگی در کرمان در لاله زار، شیشه رنگی در کرمان در نگار، شیشه رنگی در کرمان در بم، شیشه رنگی در کرمان در روداب، شیشه رنگی در کرمان در نرماشیر، شیشه رنگی در کرمان در جیرفت، شیشه رنگی در کرمان در جبالبارز، شیشه رنگی در کرمان در ساردوئیه، شیشه رنگی در کرمان در رابر، شیشه رنگی در کرمان در هنزا، شیشه رنگی در کرمان در راور، شیشه رنگی در کرمان در کوهساران، شیشه رنگی در کرمان در رفسنجان، شیشه رنگی در کرمان در فردوس، شیشه رنگی در کرمان در کشکوئیه، شیشه رنگی در کرمان در نوق، شیشه رنگی در کرمان در رودبار جنوب، شیشه رنگی در کرمان در جازموریان، شیشه رنگی در کرمان در ریگان، شیشه رنگی در کرمان در گنبکی، شیشه رنگی در کرمان در زرند، شیشه رنگی در کرمان در یزدان آباد، شیشه رنگی در کرمان در سیرجان، شیشه رنگی در کرمان در پاریز، شیشه رنگی در کرمان در زیدآباد، شیشه رنگی در کرمان در گلستان، شیشه رنگی در کرمان در شهر بابک، شیشه رنگی در کرمان در دهج، شیشه رنگی در کرمان در عنبرآباد، شیشه رنگی در کرمان در اسماعیلی، شیشه رنگی در کرمان در جبالبارز جنوبی، شیشه رنگی در کرمان در فهرج، شیشه رنگی در کرمان در نگین کویر، شیشه رنگی در کرمان در قلعه گنج، شیشه رنگی در کرمان در چاه خداداد، شیشه رنگی در کرمان در کوهبنان، شیشه رنگی در کرمان در طغرالجرد، شیشه رنگی در کرمان در کهنوج، شیشه رنگی در کرمان در فاریاب، شیشه رنگی در کرمان در منوجان، شیشه رنگی در کرمان در آسمینون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۸ از ۵ - از مجموع ۱۰ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما