شیشه رفلکس در ساری

شیشه رفلکس در ساری

دسته بندی

شیشه ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت شیشه رفلکس در ساری به عواملی همچون رنگ، کیفیت، ضخامت و نوع (تک جداره، دوجداره و ...) وابسته است. در میان انواع شیشه های رفلکس، قیمت شیشه رفلکس در ساری طلایی و آینه ای غالبا بیشتر از سایر انواع می باشد. خرید شیشه رفلکس در ساری باید با توجه به محل کاربرد و استفاده آن صورت پذیرد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع شیشه رفلکس در ساری در رنگ های مختلف (شیشه رفلکس در ساری سبز، آبی، طلایی، نقره ای و ...) با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ساری x

lift_banner

شیشه رفلکس

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ساری

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه رفلکس در ساری

شیشه رفلکس به شیشه هایی گفته می شود که در طول روز حالت آینه ای دارند. این خاصیت شيشه رفلكس سبب می شود که در روز داخل ساختمان و منزل قابل دیدن نباشد. شیشه های رفلکس به این صورت عمل می کنند که نور تابیده شده را بازتاب می دهند. به این معنی که در روز نور خورشید را بازتاب داده و از بیرون حالت آینه ای پیدا می کنند. اما در طول شب با روشن شدن چراغ های خانه، قسمت داخلی شیشه نور را بازتاب داده و حالت آینه ای پیدا می کند. امروزه با توجه به گسترش جمعیت و افزایش ساختمان های بلند مرتبه،‌ استفاده از انواع شیشه رفلکس شب و روز برای حفظ حریم خصوصی طرفداران بسیاری یافته است.

 

شیشه رفلکس
شیشه رفلکس

 

قیمت شیشه رفلکس در ساری

انواع شیشه رفلکس بر اساس رنگ متنوع می باشد. نوع رنگ بر روی قیمت شیشه رفلکس تاثیرگذار است. میزان بازتاب نور رنگ های مختلف با یکدیگر متفاوت است. این عامل بر روی قیمت ها نیز تاثیرگذار می باشد. به طور مثال قیمت شیشه رفلکس طلایی با قیمت شیشه رفلکس نقره ای متفاوت می باشد. به طور کلی در شرایط و ویژگی های یکسان، قیمت شیشه رفلکس طلایی از قیمت شیشه رفلکس سبز یا آبی بیشتر است. استفاده به صورت تک جداره و یا دو جداره نیز تعیین کننده قیمت می باشد. قیمت شیشه دوجداره رفلکس بیشتر از تک جداره است. 

ضخامت عامل دیگر موثر بر قیمت شیشه رفلکس است. ضخامت های معمول شیشه رفلکس ، ۴، ۵ و ۶ میل می باشد. غالبا با افزایش ضخامت، قیمت نیز افزایش می یابد. قیمت شیشه رفلکس آینه ای و سایر شیشه ها به صورت مترمربع ارئه می گردد که برای محاسبه قیمت نهایی باید قیمت هر مترمربع آن را در طول و عرض شیشه ضرب کرد. اگر چه قيمت خرید شیشه رفلکس از شیشه های معمولی بیشتر است اما مزایای متعددی نیز دارد.

 

قیمت شیشه رفلکس آینه ای
شيشه رفلكس پنجره

 

خرید شیشه رفلکس در ساری

خرید شیشه رفلکس در رنگ های مختلف طلایی، برنز، سبز، آبی و … امکان پذیر است. در خرید شیشه رفلکس باید به محل استفاده آن توجه نمود. پیش از خرید شیشه رفلکس ، باید متراژ کار محاسبه گردد. از عواملی که باید مدنظر قرار داد، کیفیت شیشه ها در کنار قیمت مطلوب آن می باشد. برای پروژه های بزرگ، خرید شیشه رفلکس به صورت عمده می تواند صرفه جویی در هزینه ها را موجب شود.

بودجه در نظر گرفته شده از دیگر مواردی است که در خرید شیشه رفلکس حائز اهمیت می باشد. زیرا به طور مثال، قیمت شیشه رفلکس نقره ای و طلایی از قیمت شیشه رفلکس آبی و سبز بیشتر است. امروزه خرید اینترنتی شيشه رفلكس نیز امکان پذیر شده است. از جمله مزایای خرید اینترنتی، امکان مقایسه قیمت شیشه رفلکس طلایی ، آینه ای ، نقره ای و … با یکدیگر می باشد. همچنین خرید شیشه رفلکس به صورت اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه را در پی داشته و به بهترین انتخاب از میان انواع شیشه رفلکس شب و روز کمک شایانی می نماید.

 

انواع شیشه رفلکس در ساری

شیشه رفلکس از یک لایه شیشه معمولی و یک پوشش منعکس کننده نور، ساخته می شود. این پوشش که یک لایه نازک چند میکرونی از آلیاژ فلزات مختلف است، با استفاده از روش پلاسمای القایی و وکیوم قوی بر روی شیشه اعمال می شود. شيشه رفلكس دارای تنوع رنگی است. شیشه رفلکس طلایی و شیشه رفلکس نقره ای از محبوب ترین انواع آن می باشد.

 

شیشه رفلکس شب و روز
عملکرد شیشه های رفلکس در شب و روز

 

سایر انواع شیشه رفلکس شامل شيشه رفلكس آبی، سبز، دودی، صورتی و ... می باشد. تفاوت رنگ این شیشه ها به دلیل آلیاژهای متفاوت در ساخت آنها می باشد. رنگ های مختلف شيشه رفلكس میزان بازتاب و عبور نور مختلفی دارند. از انواع شیشه رفلکس می توان برای نمای خارجی ساختمان، شیشه بالکن و تراس و به طور کلی در مکان هایی که دید محدودتر مدنظر باشد، استفاده کرد.

شیشه رفلکس آبی

شیشه رفلکس آبی از پرکاربردترین انواع می باشد که در ساختمان های اداری تا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. البته در ساختمان های ادارای کاربرد بیشتری دارد. یکی از دلایل پرکاربرد بودن آن، مناسب تر بودن قیمت شیشه رفلکس آبی نسبت به سایر انواع است. میزان عبور نور از شیشه رفلکس آبی در حدود ۱۹٪ و میزان بازتاب نور آن حدود ۳۶٪ می باشد.

 

شیشه رفلکس آبی
شیشه رفلکس آبی

 

شیشه رفلکس آینه ای

در میان انواع شيشه رفلكس ، رنگ نقره ای آن قابلیت انعکاس بالاتری دارد. به همین دلیل با نام شیشه رفلکس آینه ای نیز شناخته می شوند. همان طور که بیان شد، قیمت شیشه رفلکس آینه ای از انواع دیگر همچون سبز و آبی گران تر است. 

شیشه رفلکس طلایی

خرید شیشه رفلکس طلایی برای نماهای رومی و کلاسیک و نماهای سنگی با رنگ هایی همچون کرم و قهوه ای، مناسب می باشد. این شیشه ها نمایی لوکس به ساختمان می بخشند. میزان انتقال نور شیشه رفلکس طلایی در حدود ۳۷٪ و بازتاب آن حدود ۳۴٪ است.

 

شیشه رفلکس طلایی
شیشه رفلکس طلایی

 

شیشه رفلکس سبز

شیشه رفلکس سبز همانند رنگ آبی از پرکاربردترین انواع می باشد. در گذشته رنگ شیشه اکثر ساختمان هایی که از شيشه رفلكس در نما یا پنجره آنها استفاده می شد، سبز یا آبی بوده است. قیمت شیشه رفلکس سبز برای کاربردهای مختلف، مقرون بصرفه می باشد.

شيشه رفلكس دودی

این شیشه ها رنگ تیره تری داشته و بیشتر موجب حفظ حریم خصوصی می شوند. شيشه رفلكس دودی باعث کاهش انتقال نور به داخل ساختمان می گردد. این نوع شیشه ها با درصد انتقال نور مختلف تولید و عرضه می شوند.

 

ویژگی های شیشه رفلکس شب و روز در ساری

از مهم ترین مزایای شيشه رفلكس حفظ حریم خصوصی در طول روز است. زیرا این شیشه ها به دلیل خاصیت آینه ای که دارند امکان دید به درون ساختمان را محدود می کنند. بنابراین می توان در طول روز به راحتی پرده ها را کنار زد و از نور طبیعی بهره برد. از آنجایی که شیشه رفلکس بازتاب دهنده نور می باشد، در فصل تابستان از گرم شدن زیاد فضای داخل خانه جلوگیری می نماید. این امر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. در حالیکه شیشه های معمولی چنین قابلیتی ندارند.

 

شیشه رفلکس آینه ای
دید شيشه رفلكس از درون و بیرون ساختمان

 

تنوع رنگی این شیشه ها بالا بوده و می توان با توجه به دکوراسیون و طراحی انجام شده از هر یک از انواع شیشه رفلکس استفاده کرد. شیشه های رفلکس به صورت دو جداره نیز قابل استفاده می باشند. با کمک شیشه دوجداره رفلکس ، ضمن کاهش اتلاف انرژی از ورود گرد و غبار و سر و صدا جلوگیری می شود.

در کنار مزایا، این شیشه دارای معایبی نیز می باشد. در مقایسه شيشه رفلكس و شیشه معمولی می توان گفت که شیشه های رفلکس نور کمتری را از خود عبور داده و روشنایی کمتری را برای فضای داخلی فراهم می کنند. شیشه رفلکس تا حدود ۴۰٪ نور را بازتاب می دهد. این شیشه ها در طول شب امکان دید به بیرون را ندارند.

 

قیمت شیشه رفلکس
شيشه رفلكس برنز

شیشه رفلکس در ساری در ساری، شیشه رفلکس در ساری در چهاردانگه، شیشه رفلکس در ساری در دودانگه، شیشه رفلکس در ساری در رودپی، شیشه رفلکس در ساری در کلیجان رستاق، شیشه رفلکس در ساری در میان دورود، شیشه رفلکس در ساری در آمل، شیشه رفلکس در ساری در امامزاده عبدالله، شیشه رفلکس در ساری در دابودشت، شیشه رفلکس در ساری در لاریجان، شیشه رفلکس در ساری در بابل، شیشه رفلکس در ساری در بابل کنار، شیشه رفلکس در ساری در بندپی شرقی، شیشه رفلکس در ساری در بندپی غربی، شیشه رفلکس در ساری در گتاب، شیشه رفلکس در ساری در لاله آباد، شیشه رفلکس در ساری در بابلسر، شیشه رفلکس در ساری در بابلسر بخش رودبست، شیشه رفلکس در ساری در بهنمیر، شیشه رفلکس در ساری در بهشهر، شیشه رفلکس در ساری در یانه سر، شیشه رفلکس در ساری در تنکابن، شیشه رفلکس در ساری در تنکابن بخش خرم آباد، شیشه رفلکس در ساری در نشتا، شیشه رفلکس در ساری در جویبار، شیشه رفلکس در ساری در گیل خوران، شیشه رفلکس در ساری در چالوس، شیشه رفلکس در ساری در کلاردشت، شیشه رفلکس در ساری در مرزن آباد، شیشه رفلکس در ساری در رامسر، شیشه رفلکس در ساری در سوادکوه، شیشه رفلکس در ساری در شیرگاه، شیشه رفلکس در ساری در عباس آباد، شیشه رفلکس در ساری در کلارآباد، شیشه رفلکس در ساری در فریدونکنار، شیشه رفلکس در ساری در فريدونکنار بخش دهفري، شیشه رفلکس در ساری در قائم شهر، شیشه رفلکس در ساری در کیاکلا، شیشه رفلکس در ساری در گلوگاه، شیشه رفلکس در ساری در کلباد، شیشه رفلکس در ساری در محمودآباد، شیشه رفلکس در ساری در سرخ رود، شیشه رفلکس در ساری در نکا، شیشه رفلکس در ساری در هزار جریب، شیشه رفلکس در ساری در نور، شیشه رفلکس در ساری در بلده، شیشه رفلکس در ساری در چمستان، شیشه رفلکس در ساری در نوشهر، شیشه رفلکس در ساری در کجور.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما