سنگ دکوراتيو و آنتيک کلودی – صدر استون

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

سنگ دکوراتيو و آنتيک کلودی – صدر استون

دسته بندی
پوشش‌کف، دیوار، سقف و نما
تعداد ارائه دهنده ها
۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


معرفی کالا


ویژگی‌های ذاتی مواد و مصالح و نیز شیوه بکارگیری آن‌ها، نقش تعیین کننده‌ای در تعریف فرم و فضای معماری دارند، چنانکه می توان گفت: در شکل گیری مکان، فرم ها بوسیله مواد و مصالح نقش خود را ایفا می‌کنند. سابقاً تا زمانی که تکنیک مدرن همه چیز را ممکن نساخته بود، این مصالح و مواد بودند که فرم را مشخص می‌کردند و به فضای معماری شکل می‌دادند. هر ماده دربردارنده توان بالقوه ساختاری خاص خود است و از نظر فرم پذیری خواص ویژه‌ای دارد. شرکت صدر استونبا تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا موفق به تولید محصولاتی بر پایه‌ی بتن سبک سازی شده است که به این ترتیب می‌تواند بهترین پیشنهادات را برای انتخاب محصولی کاربردی و زیبا ارائه دهد.

علائمی که از خانه ­های اولیه انسان به دست ما رسیده‌اند و نیز طرح­هایی که برای ساختن فضای پذیرای انسان فعال در زمینه‌های گوناگون (از کارخانه تا بیمارستان، از کتابخانه تا تماشاخانه و ...) به دست ما می‌رسند، نشان­ دهنده آن‌اند که انسان برای تحقق بخشیدن به فضایی که بدان نیاز دارد، ناچار به تغییر شکل، تغییر مکان و ترکیب کردن مواد است.

موضوع اصلی کار معماران، در راه تولید معماری، شکل دادن به ماده ­ای است که از ویژگی­های فیزیکی و شیمیایی خاصی برخوردار می ­باشد. ماده همراه با اندیشه­ ای که به آن شکل می­ دهد، سنگ پایه ای برای آفرینش فضای معماری محسوب می ­شود و نخستین وسیله شکل­ دهنده یا عینیت بخشیدن به ایده ­ای است که به قلمرو هنر تعلق دارد. مصالح، گوشت و پوست و استخوان معماری به شمار می ­آیند و در میان عناصر مختلفی که به معماری موجودیت می­ دهند، از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

برای پیمانکاران، آشنایی با ظرفیت فیزیکی و اقتصادی مواد و مصالح در امر ساخت­ و ساز کافی است، ولی چنین عملکردی برای معماران رضایت­ بخش نیست. معماران برای اینکه در انتخاب مواد و مصالح دست به گزینشی مدبرانه بزنند، باید آنها را با حساسیت و دقت زیاد مدنظر قرار دهند. آنان نخست باید از خود بپرسند، این مواد قرار است چه بشوند. برای این کار شخص باید ویژگی­های ذاتی مواد و مصالح از قبیل طرح ساختاری و فرم و بافت آنها را فرا گیرد و بشناسد. این ویژگی­ها هم به معمار تحمیل می­ شوند و هم در عین حال معیار و نظم دهنده­ ای برای طراحی فضا، نور و مکان محسوب می­ گردند. شرکت صدر استونبه عنوان اولین تولیدکننده‌ی سنگ های دکوراتیو و پنل های بتن اکسپوز در ایران گستره‌ی وسیعی از محصولات را در اختیار معماران، سازندگان و سایر علاقمندان به این حوزه قرار می‌دهد.

تلفيقی از بافت زيبا و گرم چوب و استحکام و مقاومت بتن. اين محصول زيبا با ابعاد 73*12 کاربردي فراوان در نمای خارجی دارد. به علت خود رنگ بودن محصول بر خلاف چوب طبيعی بر اثر گذشت زمان فرسايش و رنگ پريدگی نداشته و با تغييرات دما خميدگی و ترک خوردگی نخواهد داشت. اين محصول احتياج به شاسی کشی در نما نيز نداشته و بصورت مستقيم با چسب پودری استاندارد و مناسب نما نصب ميگردد. زيبایی، استحکام، سهولت نصب، صرفه اقصادی نتيجه انتخاب هوشمندانه اين محصول است. 

اين محصول نمادی از يک المان سبک مدرن در طراحی داخلی است محصولی زيبا که با وجود اختلاف ضخامت در تايلهای متنوع آن تصويرگر نمايی 3 بعدی است. اختلاف ضخامت ، تنوع ابعاد و بافت نرم از ويژگی های اين محصول منحصر به فرد است.


سایز

قابل استفاده در

رنگ

نام محصول

5*5-10*5-20*5-10*10-15*10-15*15-20*20-30*20-45*20-30*30-45*30-45*45

نما

ترمو ، قهوه ای ، کرم سایه دار

سنگ دکوراتيو مصنوعي ترموود
Powered by Froala Editor

نظرات کاربران