ساندویچ پانل ماموت – برج پوشش آپادانا

دسته بندی

ساندویچ پانل

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

ساندویچ پانل ماموت – برج پوشش آپادانا

دسته بندی
ساندویچ پانل
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


ساندویچ پانل ماموت – برج پوشش آپادانا


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 3

قیمت:

نامشخص

ساندویچ پانل ماموت – برج پوشش آپادانا


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


ساندویچ پانل ماموت عایقی است که از دو طرف بیرون دارای لایه ای بسیار محکم و قوی است و لایه ی درونی آن یک لایه ی نرم و انعطاف پذیر می‌باشد ، اگر بخواهیم ساندویچ پانل را با مصالح سنتی مانند آجر و سیمان و  مقایسه کنیم ساندویچ پانل بدلیل سبکی و ارزانی و از همه مهم تر قابل حمل بودن دارای مزیت بیشتری می‌باشد.

اجزای ساندویچ پانل
 ساندویچ پانل متشکل از دو لایه ورق و ما بین آن فرم عایق می‌باشد، که فوم مخصوص (پلی یورتان) به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق های (گالوانیزه یا آلوزینک یا آلومینیوم) تحتانی و فوقانی چسبندگی قطعی برقرار می‌کنند.

کاربردها

  • سقف سازه های فلزی
  • سقف خانه های پیش ساخته

مزیت ها

  • مقاومت بار بالا
  • قابل شستشو
  • عایق صدا و رطوبت


استاندارد های تولید ساندویچ پانل ماموت

فوم عایق می تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که به دلیل مزیت هایی که فوم پلی یورتان دارد معمولاً برای ساندویچ پنل های استاندارد از فوم پلی یورتان استفاده و معمول گردیده است. از مزایای اصلی و عمده عایق فوم پلی یورتان ساندویچ پانل(پنل) (که متشکل از ساندویچ پانل سقفی، دیواری) می‌باشد.می‌توان به نسوز بودن، کند سوز بودن، سبکی، مقاومت بالا و عایق حرارتی خوب بودن اشاره کرد که در قیمت و محبوبیت ساندویچ پنل سقفی و ساندویچ پنل سردخانه ای و مرغداری موثر بوده است.

حل مشکلاتی نظیر زمان طولانی اجرا، عمر مفید و هزینه زیاد اجرای ساختمان نیاز مند ارائه راهکارهایی به منظور استفاده عملی از روش های نوین و مصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن و کاهش زمان ساخت، دوام بیشتر و نهایتا کاهش هزینه اجرای ساندویچ پانل است.سبک سازی یکی از مباحث نوین در علم ساختمان است که روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می‌باشد.


Powered by Froala Editor

نظرات کاربران