ساندویچ پانل سقفی ماموت – برج پوشش آپادانا

دسته بندی

ساندویچ پانل

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

ساندویچ پانل سقفی ماموت – برج پوشش آپادانا

دسته بندی
ساندویچ پانل
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


ساندویچ پانل سقفی ماموت – برج پوشش آپادانا


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 3

قیمت:

نامشخص

ساندویچ پانل سقفی ماموت – برج پوشش آپادانا


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


علم و تکنولوژی به سرعت در حال حرکت است و رو به جلو حرکت می‌کند. امروزه علم وارد صنعت و فضای ساختمان‌سازی شده و همه چیز را دگرگون کرده است. در این میان ساندویچ پانلنقش مهمی در زیبایی و استحکام بنای ساختمان دارد. ساندویچ پانل‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشند که در این نوشتار ما به بررسی ساندویچ پانل سقفی خواهیم پرداخت.ساندویچ پانل سقفی یکی از مصالح ساختمانی است که همان طور که از نامش پیداست برای پوشش سقف به کار می‌رودساندویچ پانل سقفی در ابعاد مختلفی تولید و عرضه می‌شوند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی از دو ورق که درون آن عایق‌بندی و از فوم تشکیل شده است. بهترین نوع فوم بکار رفته برای ساندویچ پانل سقفی فوم پلی یورتان می‌باشد که استحکام و مقاومت بالایی دارد. با توجه به اورلپ و ذوزنقه بودن شکل پانل‌های سقفی امکان ورود آب به درون میسر نیست. ساندویچ پانل های سقفی طوری طراحی و ساخته‌ شده‌اند که یکدیگر را پوشش می‌دهند. ساندویچ پانل دارای عرض یک متر و هشت سانتی متر که عرض مفید آن یک متر و طول بیش از یک متر تا اندازه دلخواه چهارده متر می‌باشد. جنس ورق‌های پانل‌های سقفی از ورق های یک روی و دو روی آلوزینک از بیرون و فویل مسطح آلومینیوم از داخل می‌باشد.

همچنین از ورق های گالوانیزهو آلومینیومی نیز به صورت دو رو ورق و یا یک رو ورق فویل استفاده می شود. ضخامت پانل های سقفی بین دو تا پانزده متر است. ساندویچ پانل های سقفی دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشد که شما می توانید متناسب با سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. فوم داخلی پانل سقفی از پلی استایرن، پلی یورتان، پشم شیشه ، و  می‌باشد که این فوم ها در برابر حرارت و آتش مقاوم هستند. شکل ظاهری ساندویچ پانل‌های سقفی در طرح متنوعی همچون سینوسی، کرکره ای، ذوزنقه، طرح سفال، شادولاین و  می‌باشد که براساس نیاز مشتری تولید و عرضه می‌شوند. استفاده از این پانل ها باعث زیبایی بنای مد نظر می‌شود، به طوری که شما از دور می توانید این زیبایی را حس کنید.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران