ساندویچ پانل دیواری– برج پوشش آپادانا

دسته بندی

ساندویچ پانل

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

ساندویچ پانل دیواری– برج پوشش آپادانا

دسته بندی
ساندویچ پانل
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


ساندویچ پانل دیواری– برج پوشش آپادانا


phone

اطلاعات تماس

location

تهران منطقه 3

قیمت:

نامشخص

ساندویچ پانل دیواری– برج پوشش آپادانا


phone

اطلاعات تماس

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


ساندویچ پانل دیواری یکی از پانل ها و در واقع محصولات شرکت ماموت می‌باشد. ساختار و طراحی ۳ لایه ای این ساندویچ پانل بدین صورت می‌باشد که دو لایه ورق فلزی در برگیرنده لایه ۳ و یا همان لایه میانی که به صورت فوم مانند می باشد هستند. استفاده از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوارها و نمای ساختمان ها می باشد. و طرح ها، ابعاد و رنگ های متنوع و متفاوت آن زیبایی محصولات را تضمین مینماید. دو لایه ورق پانل های دیواری از جنس موادی به نام گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم می‌باشد.

ساندويچ پانل دیواری مناسب براي ديوارها و پارتيشن‌هاي داخلي در پروژه‌هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۶۶ سانتيمتر مي باشد. جنس ورق‌های این پانل ها معمولا به ۳ روش “دو رو ورق آلوزينگ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل” مي‌باشد که با ايجاد شيار روي آن‌ها استحكام فشاري را مي‌توان تا حد مطلوبي بالا برد.

زمینه کاربرد ساندویچ پانل دیواری

از ساندویچ پانل دیواری، برای پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی، دیوار و اتاق های عمل و آزمایشگاه ها، کانکس های پیش ساخته و ساختمان های ویلایی و سردخانه ها با ضخامت ۴ الي ۶ cm استفاده می شود. طرح های تولیدی ساندويچ پانل های دیواری برج پوشش به گونه ای است.كه در عرض از يك طرف داراي  تورفتگي وپانل در كنار يكديگر قرار ميگيرند. باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر مي شود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود. از  مدل های ساندویچ پانل می توان :صاف،شیادار،پیچ مخفی اشاره کرد.


نام کالا

شرح محصول

ساندویچ پانل دیواری ضخامت ۱۲.۵ سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت ۰.۵ دانسیته ۴۰

ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض ۱۶/۱ متر، مفيد ۱۴/۱ متر (ملاك محاسبه عرض ۱۶/۱ می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی بضخامت ۰.۵ ميليمتر ( از يكطرف ۲۵ ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي ۷ ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با ۱۲.۵ سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته ۲±۴۰ كيلو گرم در متر مكعب.

ساندویچ پانل دیواری ضخامت ۱۵ سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت ۰.۵ دانسیته ۴۰

ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض ۱۶/۱ متر، مفيد ۱۴/۱ متر (ملاك محاسبه عرض ۱۶/۱ می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی بضخامت ۰.۵ ميليمتر ( از يكطرف ۲۵ ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي ۷ ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با ۱۵ سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته ۲±۴۰ كيلو گرم در متر مكعب.Powered by Froala Editor

نظرات کاربران