رنگ آكريليك فاساد تكسچر الوان

دسته بندی

رنگ آکریلیک

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

رنگ آكريليك فاساد تكسچر الوان

دسته بندی
رنگ آکریلیک
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


رنگ آكريليك فاساد تكسچر الوان


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 7

قیمت:

نامشخص

رنگ آكريليك فاساد تكسچر الوان


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


رنگ آكريليك فاساد تكسچر الوان بر پايه آب بوده و برای رنگ آمیزی سریع، زیبا و بادوام کلیه سطوح (گچی، سیمانی، آجری، آردواز، كاغذ ديواري و چوبی ) داخل و خارج ساختمان ( منازل مسكوني و ويلايي، بيمارستانها، هتلها، تالارها، رستورانها، مراكز خريد و ...) مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت شستشوی بالا ، خشک شدن سریع ، سهولت اجرا و قابلیت اجرا بروی ضد زنگها و رنگهای روغنی، نداشتن بوی نا مطبوع و سازگاری با محیط زیست از ویژگی های این محصول می باشد.

پوشش تئوري:1.25 متر مربع در كيلوگرم

ميزان واقعي به سطح زير كار، ضخامت پوشش ، وسيله كاربرد و شرايط محيطي بستگي دارد.

زمان خشك شدن سطحي:حداكثر 1 ساعت

آماده سازی سطح:سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد بايد حتما با استفاده از برس تميز گردد)، ضروري است سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی  تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی شود تا سطحي قابل اعتماد براي اجرا حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد ، قبل از اعمال رنگ، از خشک بودن کامل سطح مطمئن شوید.

روش مصرف:الف) استفاده از سيلر استارت لاتكس و فاساد (ALCO - 3307 )، قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد. سيلر استارت لاتكس و فاساد با نفوذ در ترک های سطحی و پر کردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زیاد، علاوه بر ایجاد چسبندگی بسیار عالی برای اعمال رنگ نهائی، پوشش و نیز پایداری رنگ را افزایش می دهد. رنگ فاساد تكسچر آماده به مصرف بوده اما كاربر بنا به نياز مي تواند حداكثر تا 5 درصد وزني به آن آب اضافه نموده و با غلتك يا ماله طرح دلخواه را ايجاد نمايد .

ب) اعمال رنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود.

ج) الزاماً جهت ايجاد بافت زيبا بر روي سطح مي بايست اين رنگ با غلتك اجرا گردد.

د) رنگ تكسچر به تنهايي از دوام خوب و مناسبي برخوردار مي باشد اما جهت دوام بيشتر و تعيين براقيت آن ، مصرف كننده مي تواند يك دست لاك شايني با براقيت دلخواه بر روي آن استفاده نمايد.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران