رنگ آکریلیک سيليكون براي مصارف خارج از ساختمان الوان

دسته بندی

رنگ آکریلیک

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

رنگ آکریلیک سيليكون براي مصارف خارج از ساختمان الوان

دسته بندی
رنگ آکریلیک
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


رنگ آکریلیک سيليكون براي مصارف خارج از ساختمان الوان


phone

اطلاعات تماس

location

تهران منطقه 7

قیمت:

نامشخص

رنگ آکریلیک سيليكون براي مصارف خارج از ساختمان الوان


phone

اطلاعات تماس

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


رنگ آکریلیک سيليكون براي مصارف خارج از ساختمان با كيفيت بالا و بعنوان پوشش نهايي سطوح خارجي ( گچي ، سيماني ، آجري و ... ) قابل استفاده است . مقاومت اين رنگ در برابر تغييرات شديد دما و رطوبت و در برابر مواد قليايي‌موجود در مصالح بسيار بالا مي باشد . اين رنگ در محيطهاي مرطوب و نمناك استفاده مي شود و اين قابليت را به بتون مي دهد كه براحتي بتواند تنفس نمايد و به دليل خاصيت منحصر بفردش مانع از تاول زدن رنگ (تبله كردن رنگ) روي سطح مي شود. مقاومت اين رنگ در برابر شستشو و سايش فوق العاده بوده و در نوع خود بي نظير است. اين رنگ عموماً براي محيطهاي خارجي مرطوب و نمناك پيشنهاد مي گردد. قابليت تنفس، قدرت پوشش عالی، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجراء و قابليت رقیق شدن با آب، نداشتن بوي نامطبوع، مقاومت در برابر اشعه خورشيد و نور ماوراء بنفش و سازگاري با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد.

پوشش تئوري: 12  10 متر مربع در لیتر

ميزان واقعي بستگي به سطح زير كار، ضخامت پوشش و شرايط محيطي دارد.

زمان خشك شدن سطحي: حدود 1 ساعت

زمان اعمال لايه بعدي:حد اكثر 3 ساعت

زمان خشک شدن بستگي به جريان هوا، دمای محيط، ميزان رطوبت ، ضخامت و تعداد لايه ها دارد.

آماده سازی سطح:سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد بايد حتما با استفاده از برس تميز گردد ) همچنين سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی می بایستی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی بوده تا زمانیکه سطح قابل اعتماد حاصل شود . براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد و قبل از اعمال رنگ ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید.

روش مصرف: الف)استفاده از سيلر استارتر (ALCO-3308) ، قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد . زيرا سيلر استارتر با نفوذ در تركهاي سطحي و پر كردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زياد همانند سطوح گچ، سيمان، آجر، آردواز و ايرانيتهاي سيماني، علاوه بر ايجاد چسبندگي بسيار عالي براي اعمال رنگ نهايي ، پوشش و نيز پايداري رنگ را افزايش مي دهد.

ب)رنگ آكريليك سيليكوني مخصوص سطوح خارجي الوان را با مقدار مناسب آب مخلوط نموده و بر روی سطح اعمال نمائید . میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی ، میزان اختلاط آب به رنگ بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو 20  %  15   % ، با غلتک 10  %-5  % و با پیستوله 25  %-20  % میباشد . براي پوشش بهتركنج ها ، لبه ها ، نقاط دور از دسترس و خطوط جوش علاوه بر اسپري نمودن رنگ استفاده از برس يا غلتك بسيار توصيه مي شود.

ج)دماي مناسب جهت اجراي رنگ بين 10 تا 35 درجه سانتي گراد مي باشد. حد اکثر رطوبت نسبی برای اعمال رنگ 50 در صد می¬باشد. درهنگام اعمال دمای سطح باید حداقل 3 درجه سانتیگراد از نقطه شبنم بالاتر باشد.

د)پیشنهاد میگردد جهت اعمال از روش اسپری استفاده شود .

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران