رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان الوان

دسته بندی

رنگ آکریلیک

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان الوان

دسته بندی
رنگ آکریلیک
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان الوان


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 7

قیمت:

نامشخص

رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان الوان


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان با كيفيت بالا و بعنوان پوشش نهايي سطوح داخلي ( گچ ، سيمان، آجر و ... ) قابل استفاده است. مقاومت اين رنگ در برابر تغييرات شديد دما و رطوبت و در برابر مواد قليايي‌موجود در مصالح بسيار بالا مي باشد. اين رنگ در محيطهاي داخلي و مرطوب و نمناك استفاده مي شود و اين قابليت را به بتون مي دهد كه براحتي بتواند تنفس نمايد و بدليل خاصيت منحصر بفردش مانع از تاول زدن رنگ (تبله كردن رنگ) روي سطح مي شود. مقاومت اين رنگ در برابر شستشو و سايش فوق العاده بوده و در نوع خود بي نظير است. قدرت پوشش عالی، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجراء و قابليت رقیق شدن با آب، نداشتن بوي نامطبوع، مقاومت در برابر اشعه خورشيد و نور ماوراء بنفش و سازگاري با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد.

پوشش تئوريبراي ضخامت خشك 20 ميكرون 12-11 متر مربع در لیتر

ميزان واقعي بستگي به سطح زير كار، ضخامت پوشش، وسيله كاربرد و شرايط محيطي دارد.

زمان خشك شدن سطحي: حداكثر 1 ساعت

زمان اعمال لايه بعدي:حداقل 3 ساعت

زمان خشک شدن بستگي به جريان هوا، دمای محيط، ميزان رطوبت ، ضخامت و تعداد لايه ها دارد.


آماده سازی سطح:سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد بايد حتما با استفاده از برس تميز گردد ) همچنين سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی می بایستی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا  سطحي قابل اعتماد حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد و قبل از اعمال رنگ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید .

روش مصرف: الف)استفاده از سيلر استارتر ALCO-3308 قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد. زيرا سيلر استارتر با نفوذ در تركهاي سطحي و پر كردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زياد همانند سطوح گچ، سيمان، آجر، آردواز و ايرانيتهاي سيماني، علاوه بر ايجاد چسبندگي بسيار عالي براي اعمال رنگ نهايي ، پوشش و نيز پايداري رنگ را افزايش مي دهد.

ب) رنگ آكريليك سيليكون برای مصارف داخل ساختمان را با مقدار مناسب آب مخلوط نموده و بر روی سطح اعمال نمائید. میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد، ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی، میزان اختلاط آب به رنگ بر حسب درصد وزنی، با قلم مو20  %  15   % ، با غلتک 10  %-5  % و با پیستوله 25  %-20  % می باشد (پیشنهاد میگردد جهت اعمال از روش اسپری استفاده شود). براي پوشش بهتركنج ها، لبه ها، نقاط دور از دسترس، خطوط جوش استفاده از برس یا غلتک علاوه بر اسپري براي اين نقاط بسیار توصيه مي گردد. برای رسیدن به ضخامت مورد نظر در این نقاط، ممکن است به چند بار اعمال با برس یا غلتک نیاز باشد.

ج)اعمال رنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود.


Powered by Froala Editor

نظرات کاربران