دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیراز

دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیراز

دسته بندی
برق اضطراری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیراز متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد. قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شیراز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیراز

دیزل ژنراتور برق اضطراری ترکیبی از مولدهای الکتریکی بوده که برای تولید انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور های برق اضطراری برای کاربردهای متنوع در قیمت های مختلف برای ساختمان های اداری ، صنعتی و مسکونی صورت می گیرد. به طور معمول از سیستم برق اضطراری ژنراتور دیزلی در مکان هایی که برق رسانی با مشکل مواجه بوده و یا برای تداوم برقرسانی به سیستم پشتیبان نیاز است، استفاده می شود. قیمت دیزل ژنراتور جدا از هزینه سوخت دیزلی ، با توجه به افزایش قیمت ارز و همچنین رشد تکنولوژی ساخت آن در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. با این حال به دلیل اهمیت برق رسانی به مناطق مختلف و همچنین لزوم تداوم آن، خرید و فروش ژنراتور برق اضطراری دیزلی راهکاری مطمئن خواهد بود. چرا که در بسیاری از موارد خسارات ناشی از بی برقی در مکان هایی چون بیمارستان ها و بانک ها جبران ناپذیر خواهد بود. در ادامه انواع ژنراتورهای دیزلی و عوامل مؤثر بر قیمت آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

خرید دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور برق اضطراری

 

قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان در شیراز

خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در قیمت های متنوع همانطور که از نام آن مشخص است برای موارد ویژه ای صورت می گیرد. بنابراین در چنین حالتی قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است. وجود برند های متنوع در کنار ظرفیت ها و مدل های مختلف ژنراتور برق دیزلی را به یکی از کاربردی ترین کالاهای گران قیمت در صنعت تبدیل کرده است. در حال حاضر امکان خرید انواع دیزل ژنراتور در برند های ایرانی و چینی در ظرفیت ها و توان های مختلف وجود دارد. با این حال از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد.

قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان
خرید دیزل ژنراتور

سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در شیراز

عملکرد سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در دو قسمت موتور و ژنراتور صورت می گیرد. به این صورت که موتور با مصرف دیزل موجب تولید انرژی مکانیکی می شود. سپس ژنراتور این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ظرفیت و مشخصات هر دیزل ژنراتور متناسب با ویژگی های پروژه و کاربرد آن مشخص می شود. لازم به ذکر است که سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری در زمان قطعی برق به عنوان منبع تغذیه پشتیبان کاربرد دارد.

مشخصات فنی دیزل ژنراتور برق اضطراری

در زمان خرید دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان توجه به مشخصات فنی پایه از قبیل ظرفیت و توان در کنار حجم مخزن دیزلی و روغن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که هر یک از این موراد نقش تعیین کننده ای در نحوه عملکرد ژنراتور برق اضطراری دیزلی دارند.

قیمت انواع ژنراتور برق
ژنراتور برق دائم کار

قدرت دیزل ژنراتور (توان)

قدرت دیزل ژنراتور (توان) برق اضطراری مهم ترین ویژگی آن در زمان خرید است که در تعیین قیمت آن نیز نقش مهمی دارد. متناسب با قدرت سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان متشکل از موتور از ژنراتور ، قدرت و توان آن مشخص می شود. چرا که مقدار انرژی مکانیکی تولیدی توسط موتور دیزلی برای تبدیل به انرژی الکتریکی به ژنراتور منتقل می شود. بنابراین مشخصات فنی موتور و ژنراتور در تعیین ظرفیت دیزل ژنراتورها نقش اساسی دارند. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور برق اضطراری در توان های مختلف (۵ ، ۷.۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۵۰۰ کیلووات و 1 مگاوات) طبق نیاز مصرف کننده صورت می گیرد.ظرفیت دیزل ژنراتور متناسب با استاندارد در سه ردیف بهره برداری تعریف می شود:

  • ظرفیت اضطراری دیزل ژنراتور برقی

طراحی این نوع ژنراتورهای برق دیزلی به گونه ای است که تغذیه دائمی برق وجود داشته باشد. در چنین حالتی حداکثر ظرفیت دیزل ژنراتور برق اضطراری بدون اضافه بار و برای ساعت کاری پایین در نظر گرفته می شود.

  • ظرفیت قدرت اولیه دیزل ژنراتور

ظرفیت قدرت اولیه ژنراتور دیزلی بدون محدوديت در تعداد ساعت بهره برداری، با ميانگين كاركرد ۶۰ الی ۸۰۰ درصد ظرفيت نامی و با امكان اضافه بار ۱۰٪ به مدت يك ساعت، در هر ۱۲ ساعت كارکرد می باشد. این نوع ژنراتور به عنوان مولد برق در مناطق دوردست مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ظرفیت دائم کار دیزل ژنراتور برقی

در چنین حالتی عملکرد دیزل ژنراتور برقی به صورت دائمی و بدون وقفه است. ظرفیت دیزل ژنراتور بدون محدودیت بهره برداری، بارگذاری و اضافه بار ۱۰٪ به مدت یک ساعت در هر ۱۲ ساعت کارکرد می باشد.

استعلام قیمت دیزل ژنراتور
انواع دیزل ژنراتور

مصرف ژنراتور دیزلی

میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور برق اضطراری از مشخصاتی فنی است که بر اساس ظرفیت مخزن موتور، نوع دیزل و شرایط محیطی مشخص می شود. به طور معمول در ازای هر کیلووات ساعت میزان مصرف سوخت دیزلی ژنراتور برابر با ۲۱۰ گرم در نظر گرفته می شود. مخزن سوخت موتور دیزل ژنراتور بر اساس قدرت آن سایزهای مختلفی دارد که این خود موجب تفاوت ظرفیت انواع ژنراتورهای دیزلی می شود. 

 

حجم روغن دیزل ژنراتور

حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای تعیین کننده زمان دقیق تعویض روغن موتور آن است. عدم توجه به زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور مشکلات فراوانی در عملکرد آن از قبیل ساییدگی تجهیزات موتور، تولید صدای ناهنجار توسط موتور دیزلی و همچنین کاهش بازدهی آن می شود. به طور معمول اولین زمان تعویض روغن موتور دیزل ژنراتور دائم کار بایستی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت کارکرد باشد. این در حالی است که زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور برق اضطراری نباید بیشتر از ۲۰ ماه باشد.

خرید و فروش دیزل ژنراتور
خرید دیزل زنراتور برق اضطراری در ظرفیت های مختلف

وزن دیزل ژنراتور

وزن سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان از سری مواردی است که نقش به سزایی در تعیین قیمت آن دارد. چرا که در مواردی که لازم است ژنراتور دیزلی سیار و قابل حمل باشد، وزن کم تر آن یک مزیت به حساب می آید. این در حالی است که افزایش ظرفیت و توان دیزل ژنراتور رابطه مستقیمی با افزایش وزن آن دارد.

دیزل ژنراتور برق دائم کار در شیراز

دیزل ژنراتور دائم کار در زمان نبود برق به صورت دائمی و بدون وقفه در مناطق دور و یا حساس کار می کنند. این نوع دیزل ژنراتورها دارای موتورهایی با قدرت بالا بوده و عمدتا در مکان هایی چون دیتاسنتر بانک ها، ادارات و بیمارستان ها کاربرد دارند.

دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیراز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ارژن، دیزل ژنراتور برق اضطراری در زرقان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در صدرا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کربال، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کوار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آباده، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ارسنجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در استهبان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در رونیز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در اقلید، دیزل ژنراتور برق اضطراری در حسن آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سده، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بوانات، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سرچهان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در مزایجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در پاسارگاد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در پاسارگاد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جهرم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در خفر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سیمکان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کردیان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در خرم بید، دیزل ژنراتور برق اضطراری در مشهد مرغاب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در خنج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در محمله، دیزل ژنراتور برق اضطراری در داراب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جنت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در رستاق، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فورگ، دیزل ژنراتور برق اضطراری در رستم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سورنا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در زرین دشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ایزدخواست، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سپیدان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بیضا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در همایجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سروستان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کوهنجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فراشبند، دیزل ژنراتور برق اضطراری در دهرم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فسا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ششده و قره بلاغ، دیزل ژنراتور برق اضطراری در شیبکوه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نوبندگان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فیروزآباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در میمند، دیزل ژنراتور برق اضطراری در قیروکارزین، دیزل ژنراتور برق اضطراری در افزر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کازرون، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جره و بالاده، دیزل ژنراتور برق اضطراری در چنار شاهیجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در خشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کنارتخته و کمارج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کوهمره، دیزل ژنراتور برق اضطراری در گراش، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ارد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در لارستان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در اوز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بنارویه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بیرم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جویم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در صحرای باغ، دیزل ژنراتور برق اضطراری در لامرد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در اشکنان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در علامرودشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در مرودشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در درودزن، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سیدان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کامفیروز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ممسنی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در دشمن زیاری، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ماهور میلانی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در مهر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در اسیر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در گله دار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در وراوی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نی ریز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آباده طشک، دیزل ژنراتور برق اضطراری در پشتکوه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما