داربست مثلثی پارسیان قالب

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

داربست مثلثی پارسیان قالب

دسته بندی
داربست و اتصالات
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


داربست مثلثی پارسیان قالب


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 10

قیمت:

نامشخص

داربست مثلثی پارسیان قالب


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


این نوع داربست از فریم های مثلثی تشکیل شده اند که به صورت نر وماده  به یکدیگر متصل می شوند و در کفراژ بندی دال یا تیر و همچنین پل ها به کار می روند. این نوع داربست در سه ارتفاع ۵/0 و۷۵/0 و۱ متری تولید می شود که با قرار دادن سرجکهای قابل رگلاژ در قسمت بالای این داربستها برای هر ارتفاعی قابل تنظیم می باشد.عرض فریم های داربست مثلثی ۱۲۰ سانتی متر می باشد که می تواند دارای مقاطع افقی مثلثی یا چهار گوش باشد با بستن واحدهای مختلف داربست مثلثی به اشکال مثلث و مربع به مقاطعی با باربری های گوناگون دست خواهیم یافت.اجزاء تشکیل دهنده مجموعه کاملی از داربست های مثلثی عبارتند از:

فریم های اصلی، مهارمورب (قطری)،مهار افقی (ضلعی)،کفشک(پاشنه)،سرجک قابل تنظیم(پیچ تنظیم کوتاه)، پین داربست

مزایای استفاده از داربستهای مثلثی به شرح ذیل است:

  • سهولت و سرعت در باز و بسته شدن و عدم نیاز به آچار جهت بستن اتصالات
  • باربری بسیار زیاد در کفراژبندی دالهای بتنی به لحاظ داشتن عضوهای مورب ثابت
  • عدم نیاز به کارگر ماهر داربست بندی و مونتاژ قطعات توسط کارگر ساده

جهت کفراژ بندی تکراری و سقف های وسیع و سنکین بخصوص در ارتفاع بالا نظیر پل ها می توان از سیستم داربست مثلثی استفاده کرد و اتصالات این سیستم بدون  نیاز به آچار توسط کارگر ساده، باز وبسته می شوند.

باربری هر باکس مونتاژ شده را بر حسب فاصله از یکدیگر و آرایش چیدمان می توان تا ۱۴ تن بر متر مربع افزایش داد.                       در این نوع داربست پس از از قراردادن کفشکها به فاصله ۱۲۰ سانتیمتر از یکدیگر،مهارهای افقی که بوسیله پین داربست بهم متصل می شوند را نصب کرده و سپس در برخی از مقاطع، مهار مورب جهت جلوگیری از لوزی شدن پلان سیستم نصب می شود.                      

 پس از رسیدن  به ارتفاع مورد نظر سرجکهای قابل رگلاژ را در جای خود قرارداده و با استفاده از چهار تراش چوبی ، پروفیل ، لوله و سولجر می توان به تیر ریزی زیر سقف پرداخت و پس از تراز کردن سقف توسط پیچ سرجکها اقدام به فرش پانل ها برای اجراء قالب بندی سقف کرد و برای دکفراژ، باید ارتفاع سرجک را با شل کردن مهره ان ۱۰ سانتیمتر کم کرد که در این حالت پانل ها براحتی از زیر سقف خارج می شوند. باید توجه کرد این سیستم علاوه بر سادگی،دوام و ارزان بودن نسبت به داربست های سنتی بخاطر لوله های مورب با فاصله کم کاربرد چندانی در نما کاری سازه ندارد و به جای آن باید از داربست های چکشی استفاده نمود.


Powered by Froala Editor

نظرات کاربران