توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

دسته بندی

توری

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

دسته بندی
توری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز


location

تهران منطقه 4 - علم و صنعت

قیمت:

نامشخص

توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز


قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


توری سرندی رولی دارای بافت فولادی و به شکل زنجیر بافته شده می باشد. ضخامت این محصول بسته به نیاز مشتری متفاوت است. توری های سرندی بسته به نوع مفتول، ضخامت مفتول و جنس آن و نیز اندازه چشمه های توری، در انواع مختلفی تولید می شوند. علت پر طرفدار بودن این محصول در بازار مقاومت آن در برابر سایش و فرسودگی است که میزان این مقاومت، به مقدار کربن به کار رفته در مواد اولیه تولید توری بستگی دارد.

توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

توری سرندی رولی تولیدی توسط فولاد صنعت البرز در عرض های 1 تا 2.5 متری تولید می شود. طول این توری ها 10 الی 20 متر است که به صورت رول بسته بندی می شود.

قطر مفتول مورد استفاده در تولید توری سرندی فولاد صنعت البرز، 1 الی 2 میلیمتر بوده و جنس مفتول ها از آهن، گالوانیزه و استیل می باشد.

کاربرد توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

کاربرد اصلی توری سرندی رولی، ساخت سندهای صنعتی و الک های ریخته گری بوده و نوع آهنی آن که ضخیم تر از سایر انواع توری است،  در ساختمان سازی به صورت عمده جهت ساخت سرندهای ایستاده به کار می رود. نوع گالوانیزه توری سرندی رولی که به توری کرکره ای معروف است مصارف محافظتی و امنیتی دارد.

کاربرد کلی توری سرندی رولی تولیدی توسط فولاد صنعت البرز، در آسفالت سازی، صنایع دارویی، آرد سازی، معادن، صنایع غذایی و ... می باشد که به طور خاص، نوع آهنی آن که از سایر انواع آن ضخیم تر است، در ساختمان سازی، برای ساخت سرندهای ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد.

فرآیند تولید توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

توری سرندی رولی از مفتول هایی که از قبل در کارخانه به صورت فشرده، مقاوم در برابر سایش و نیز سخت شده در آمده اند، توسط دستگاه های اتوماتیک تهیه می گردند.

انواع توری سرندی رولی از نظر جنس مواد اولیه

توری سرندی رولی در انواع استیل، گالوانیزه، فولادی و مسوار تولید می شود.

استاندارد چشمه توری سرندی رولی

توری سرندی رولی بر حسب اندازه چشمه و قطر مفتول نیز به انواع مختلفی تقسیم می شود که اندازه چشمه ها طبق استاندارد و براساس قطر مفتول مورد استفاده، به صورت زیر تعیین می شود:

استاندارد اندازه چشمه بر حسب قطر مفتول

اندازه چشمه (mm)

قطر مفتول (mm)

7

1

8

1 و 1.2

10

1.2 و 1.5

12

1.2 و 1.5

15

1.5 و 2

20

1.5 و 2 و 2.5

قیمت توری سرندی رولی فولاد صنعت البرز

فروش توری های سرندی رولی تولیدی توسط فولاد صنعت البرز برحسب جرم بوده و هر یک متر مربع آن حدود 4 کیلوگرم جرم دارد. قیمت توری سرندی فولاد صنعت البرز متاثر از میزان موجود بودن کالا در بازار، ظرفیت تولید داخل کشور، قیمت ارز و میزان تقاضا، دائم در نوسان بوده و برای خرید این محصول، باید قیمت روز آن از نمایندگی ها و کارخانه تولیدی استعلام گردد.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران