توری حصاری ایران توری

دسته بندی

توری

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

توری حصاری ایران توری

دسته بندی
توری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


توری حصاری ایران توری


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 17

قیمت:

نامشخص

توری حصاری ایران توری


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


توری حصاریچیست؟ قبل از این که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم، ابتدا باید بدانیم که حصار چیست و چه کاربردی دارد. حصار ، فنس یا fence ساختاری است که با کمک آن محدوه ای از یک منطقه تحت پوشش قرار داده می شود. با استفاده از حصار در واقع مرزبندی های یک محدوده مثل باغ، زمین زراعی و .. مشخص می شود. معمولا برای حصار بندی از تخت های چوب، سیم، به شکل نرده یا شبکه استفاده می شود. یک حصار با یک دیوار متفاوت است و در تمام طول آن یک ساختار یک تکه ای وجود ندارد. برخی از انواع حصار ، توری های حصاری هستند.

انواع کاربرد توری حصاری چیست

این توری ها از تجهیزاتی است که معمولا با استفاده از سیم بافته می شوند. برای این که بتوانیم یک دیوار موقت اما مقاوم داشته باشیم ، جنس آن معمولا فولادی است. روکشی که برای این نوع از توری ها به کار می رود پلی اتیلن PVC یا گالوانیزه می باشد.

شکل ظاهری آن به صورت شبکه ای بافته شده و توری شکل است که اندازه حفره ها و شبکه ها، ارتفاع توری ها، بستگی به اندازه مورد نظر مشتری دارد. قطر مفتول به کار رفته نیز با توجه به نوع نیاز مشتری می تواند افزایش پیدا کند. طول هر فنس حصاری بر اساس نیاز می تواند تغییر کند. اما مبنا برای رول های آن پانزده متر است.

اگر در مناطق با رطوبت بالا زندگی می کنید باید از نوع ایرانی این نوع از توری ها استفاده کنید. دلیل این امر این است که توری ایرانی به حالت گالوانیزه گرم ساخته شده است و در برابر شرایط متفاوت و سخت آب و هوا از خود مقاومت بالاتری را نشان می دهد. در مقابل جنس چینی آن که از گالوانیزه سرد ساخته شده است نیز وجود دارد.

انوع دیگر محصولات چینی است ولی این محصولات چینی، از گالوانیزه سرد ساخته شده اند. در نتیجه کیفیت خوبی نداشته و همین باعث شده تا از لحاظ قیمتی نیز ارزان باشند. این ارزان بودن ممکن است خیلی از افراد را دچار انتخاب غلط کند.

انواع کاربردهای این نوع از محصولات به عنوان مثال شامل موارد زیر خواهد بود:

حصارکشاورزی برای حفظ احشام و چارپایان از حمله حیوانات وحشی

حصار صوتی برای کاهش آلودگی صوتی

حصار به عنوان مانع و برای کنترل جمعیت

حصار حریم خصوصی برای فراهم کردن امنیت و حریم خصوصی

حصار کشی ، جان پناه با استفاده از توری جان پناه

حصار موقت برای فراهم کردن ایمنی و جهت دهی حرکت، برای هر جایی که به طور موقت به کنترل دسترسی نیاز است. به ویژه برای سایت های ساخت و ساز و پروژه های ساختمانی این مورد استفاده می شود.

حصار به عنوان یک فضای محصور کننده، برای جلوگیری از ورود افراد متجاوز و دزد و یا جلوگیری از دور شدن کودکان و گم شدن حیوانات خانگی.

حصار تزئینی برای افزایش زیبایی، یک باغ، محوطه یا سایر دارایی ها

حصار مرزبندی، برای نشانه گذاری و مرزبندی قسمت های مختلف دارایی ها مثل زمین زراعی، باغ و ..

حصار دوزیستان، برای جلوگیری و محدود کردن حرکت دوزیستان و خزندگان، مثل لاک پشت، قورباغه، سوسمار، مار از این نوع از حصار استفاده می شود. جنس این نوع توری از ورقه های پلاستیکی و مواد مشابه می باشد.

حصار استخر

حصار برف

با استفاده از ترکیب فنس یا توری با سایر محصولات ساختمانی می توان از آن ها برای زیباسازی محیط و نیز دکوراسیون فضای خارجی ساختمان استفاده نمود. برای این منظور می توان توری چمنی یا فنس چمنی ار مثال زد. این محصول از ترکیب بافت پی وی سی که همان چمن مصنوعی می باشد، سیم مفتول گلوانیزه ضد زنگ یا همان توری ها استفاده می شود. این ترکیب به دلیل خواص خاص توری ها قابل شستشو می باشد. از این محصول برای زیبا سازی فضای اطراف ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی می توان ستفاده نمود. از آن جایی که همیشه سبز خواهد بود زیبایی ساختمان همیشگی است. نیاز به آبیاری وجود دارد، در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

تولید انواع توری حصاری فلزی

همان طور که بیان شد برای ساخت این نوع از محصولات از ماشین آلات مختلف مکانیزه بهره برده می شوند. البته در برخی از روش های ساخت ، دستگاه ها زیاد مدرن نبوده و نیازمند دخالت انسان خواهیم بود. سیم های مفتولی که در ساخت توری های حصاری به کار برده می شود، انواع مختلفی دارد.

توری ها از سه شکل مختلف تولید می شوند

از جنس فولاد سیاه

مفتول گالوانیزه گرم با روکش نقره ای رنگ زیبا

مفتول گالوانیزه گرم با روکش PVC

کاربرد و ویژگی های نوع اول

در مناطق خشک و بسیار گرم

مقاومت بالا در برابر زنگ زدن

عمر بالای بیست سال

کاربرد و ویژگی های نوع دوم

مقاومت بالاتر در برابر زنگ زدن

طول عمر بالاتر

مقاومت بالاتر در شرایط بسیار بد هوایی و نور خورشید

قیمت بالاتر نسبت به نوع قبلی

کاربرد و ویژگی های نوع سوم

طول عمر و دوام بسیار بالاتر از دو نوع قبلی

نسبت به دو نوع قبلی بسیار زیباست و در واقع یک محصول تزئینی و ظریف می باشد

نوع سوم یعنی توری با روکش پی وی سی زمانی کاربرد دارد که هدف استفاده از جنبه ی زیبایی در کنار سایر ویژگی های توری است. PVC یکی از محصولات پتروشیمی است. از آن جایی که این محصول نیز مقاومت بالایی دارد می توان با قرار دادن آن بر روی فولاد گالوانیزه علاوه بر مقاوم کردن آن در برابر آب و هوای بد و شرایط مختلف جوی، زیبایی را نیز فراهم نمود. این امکان وجود دارد تا شما رنگ دلخواه خود را با توجه به نیاز انتخاب نمایید. این نوع از رنگ ها در شرایط مختلف آب و هوایی تا مدت های طولانی بدون تغییر خواهند بود. در مقایسه با قیمت باید گفت که این نوع از محصولات از نوع دوم 20 درصد گران تر هستند.

مشخصات فنی توری حصاری

در جدول زیر می توانید مشخصات فنی محصولات را ملاحظه نمایید. بر اساس نوع نیاز و کاربردهایی که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مشخصه های اصلی توری ها که در زمان انتخاب باید به آن ها دقت نمایید شامل : جنس، ابعاد چشمه، ارتفاع مورد نیاز، قطر مفتولی که در ساخت توری ها به کار برده شده، می باشد. در نهایت باید طول مورد نیاز خود را مشخص نمایید که بر آن اساس میزان فنس خود را انتخاب کنید.

 

توری حصاری فنس

 

چشمه

ارتفاع

طول

سایز مفتول

3.5 الی 7.5 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

2.20 میلیمتر

3.5 الی 7.5 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

2.40 میلیمتر

3.5 الی 7.5 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

2.80 میلیمتر

3.5 الی 7.5 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

3 میلیمتر

3.5 الی 7.5 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

4 میلیمتر

 

توری حصاری با روکش PVC

 

چشمه

ارتفاع

طول

سایز مفتول

5 الی 7 سانتی متر

1 - 3 متر

سفارش مشتری

3 الی 4.5 میلیمتر

 

انواع فنس و قیمت فنس باغی

فنس یا توری انواع مختلف داشته و با استفاده از انواع مواد اولیه فلزی یا پی وی سی ساخته می شود. نوعی که در حصارکشی اطراف فضای باغ و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، نیازمند مقاومت بالا در برابر افراد و موجودات مزاحم می باشد. بنابراین از نوع فلزی این محصولات استفاده می شود. این توری ها در بازار با عنوان فنس باغی یا توری باغی شناخته می شوند.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران