تابلو برق بالابر در تهران

تابلو برق بالابر در تهران

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۴ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تابلو برق بالابر در تهران براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در تهران است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تهران x

تابلو برق بالابر

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

ماه صنعت انرژی

ماه صنعت انرژی

۴

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

تکین تابلو

تکین تابلو

۴

تهران

phone

******۰۲۱۷۶

ایرسا گستر نورآسا

ایرسا گستر نورآسا

۴

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در تهران

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در تهران

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در تهران

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در تهران

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در تهران در تهران، تابلو برق بالابر در تهران در آفتاب، تابلو برق بالابر در تهران در بومهن، تابلو برق بالابر در تهران در پردیس، تابلو برق بالابر در تهران در کن، تابلو برق بالابر در تهران در اسلام شهر، تابلو برق بالابر در تهران در چهاردانگه، تابلو برق بالابر در تهران در پاکدشت، تابلو برق بالابر در تهران در شریف آباد، تابلو برق بالابر در تهران در دماوند، تابلو برق بالابر در تهران در رودهن، تابلو برق بالابر در تهران در رباط کریم، تابلو برق بالابر در تهران در بوستان، تابلو برق بالابر در تهران در پرند، تابلو برق بالابر در تهران در صالح آباد، تابلو برق بالابر در تهران در گلستان، تابلو برق بالابر در تهران در نصیرآباد، تابلو برق بالابر در تهران در ری، تابلو برق بالابر در تهران در حسن آباد، تابلو برق بالابر در تهران در خاوران، تابلو برق بالابر در تهران در کهریزک، تابلو برق بالابر در تهران در شهریار، تابلو برق بالابر در تهران در اندیشه، تابلو برق بالابر در تهران در فيروزکوه، تابلو برق بالابر در تهران در ارجمند، تابلو برق بالابر در تهران در قدس، تابلو برق بالابر در تهران در لواسان، تابلو برق بالابر در تهران در فشم، تابلو برق بالابر در تهران در ملارد، تابلو برق بالابر در تهران در صفا دشت، تابلو برق بالابر در تهران در ورامین، تابلو برق بالابر در تهران در پیشوا، تابلو برق بالابر در تهران در جوادآباد، تابلو برق بالابر در تهران در قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما