تابلو برق بالابر در اهواز

تابلو برق بالابر در اهواز

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
تابلو برق بالابر در اهواز براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در اهواز است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
اهواز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو برق بالابر


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در اهواز

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در اهواز

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در اهواز

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در اهواز

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در اهواز، تابلو برق بالابر در حمیدیه، تابلو برق بالابر در آبادان، تابلو برق بالابر در اروندکنار، تابلو برق بالابر در امیدیه، تابلو برق بالابر در جایزان، تابلو برق بالابر در اندیکا، تابلو برق بالابر در آبژدان، تابلو برق بالابر در چلو، تابلو برق بالابر در اندیمشک، تابلو برق بالابر در الوار گرمسیری، تابلو برق بالابر در ایذه، تابلو برق بالابر در دهدز، تابلو برق بالابر در سوسن، تابلو برق بالابر در باغ ملک، تابلو برق بالابر در صیدون، تابلو برق بالابر در میداود، تابلو برق بالابر در باوی، تابلو برق بالابر در ویس، تابلو برق بالابر در بندر ماهشهر، تابلو برق بالابر در بندر امام خمینی، تابلو برق بالابر در بهبهان، تابلو برق بالابر در آغاجاری، تابلو برق بالابر در تشان، تابلو برق بالابر در زیدون، تابلو برق بالابر در خرمشهر، تابلو برق بالابر در مینو، تابلو برق بالابر در دزفول، تابلو برق بالابر در چغامیش، تابلو برق بالابر در سردشت، تابلو برق بالابر در شهیون، تابلو برق بالابر در دشت آزادگان، تابلو برق بالابر در بستان، تابلو برق بالابر در رامشیر، تابلو برق بالابر در مشراگه، تابلو برق بالابر در رامهرمز، تابلو برق بالابر در شادگان، تابلو برق بالابر در خنافره، تابلو برق بالابر در شوش، تابلو برق بالابر در شاوور، تابلو برق بالابر در فتح المبین، تابلو برق بالابر در شوشتر، تابلو برق بالابر در شعیبیه، تابلو برق بالابر در گتوند، تابلو برق بالابر در عقیلی، تابلو برق بالابر در لالی، تابلو برق بالابر در حتی، تابلو برق بالابر در مسجدسلیمان، تابلو برق بالابر در گلگیر، تابلو برق بالابر در هفتگل، تابلو برق بالابر در رغیوه، تابلو برق بالابر در هندیجان، تابلو برق بالابر در چم خلف عیسی، تابلو برق بالابر در هویزه، تابلو برق بالابر در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما