تابلو برق آسانسور مشهد

تابلو برق آسانسور مشهد

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
توضیحات قیمت
قیمت انواع تابلو برق سه فاز و فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته ، تعیین قیمت بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور می باشد. قیمت انواع مختلف تابلو اسانسور متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
مشهد x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو برق آسانسور


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو برق آسانسور در مشهد

تابلو برق آسانسور و تابلو فرمان آن دو قطعه اصلی برای عملکرد هماهنگ و درست تمامی قطعات آن هستند. خرید قطعات مختلف تابلو برق و فرمان آسانسور متناسب با نوع موتور، تعداد طبقات ساختمان، ظرفیت موتور و تعداد افراد قابل حمل توسط آن صورت می گیرد. قیمت تابلو برق سه فاز و تابلو فرمان اسانسور بر اساس نوع برد و قطعات کنترلی آن متغیر است. لازم به ذکر است که کیفیت تجهیزات کنترلی تابلو برق و فرمان آسانسور در کنار قیمت ، از عوامل تعیین کننده عملکرد آن می باشد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق و فرمان آسانسور

قیمت انواع تابلو آسانسور در مشهد

با توجه به تنوع بالای برندهای تولید کننده اسانسور در ایران، تابلو های فرمان آسانسور در انواع و قیمت های مختلف قابل خرید هستند. علاوه بر آن به دلیل وجود انواع تابلو فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته ، تعیین قیمت بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور خواهد بود. قیمت انواع مختلف تابلو اسانسور متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است. به همین دلیل در اکثر موارد لیست قیمت تابلو برق و فرمان آسانسور توسط تولیدکنندگان اصلی ارائه می شود. چرا که در این حالت قابلیت ها و همچنین نوع برد مورد استفاده در تابلو برق برای صدور فرمان و کنترل آسانسور توسط برندهای مربوط مشخص می شود.

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق انواع اسانسور

تابلو فرمان آسانسور در مشهد

تابلو فرمان آسانسور به عنوان مغز متفکر وظیفه کنترل و مدیریت عملکرد اجزای مختلف آن را بر عهده دارد. به طوری که تابلو کنترل آسانسور در هر لحظه درخواست های طبقات ، موقعیت و وضعیت آسانسور را بررسی و پردازش می کند. در واقع با فشار دادن دکمه روی شستی، فرمان مربوط از کابین به برد کنترلی موجود در تابلو برق سه فاز آسانسور ارسال و در آن جا پردازش می شود. تابلو برق وظیفه برق رسانی به مدار کنترلی و در نهایت موتور اسانسور را بر عهده دارد. 

انواع تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان آسانسور متناسب با برد کنترلی مورد نظر و نوع موتور در دو نوع دو سرعته و اینورتر ، طراحی و خریداری می شود. در ادامه انواع تابلو فرمان آسانسور عوامل مؤثر بر عملکرد و قیمت آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

قیمت تابلو فرمان آسانسور
قطعات تابلو فرمان انواع آسانسور

تابلو برق دو سرعته آسانسور

تابلو فرمان دو سرعته آسانسور برای موتور های شامل دو سیم پیچ کاربرد دارد. بنابراین با توجه به راه اندازی ناگهانی، سرعت موتور در ابتدا زیاد بوده و در ادامه کاهش می یابد. به همین دلیل با راه اندازی مستقیم موتور در این حالت، جریان راه اندازی آسانسور بالا بوده و طول عمر موتور نسبت به مدل های دیگر کم تر است. لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرمان دو سرعته آسانسور در مقایسه با داریو دار پایین تر می باشد.

تابلو برق آسانسور درایو دار

تابلو فرمان درایو دار آسانسور با وجود قیمت بالاتر نسبت به دو سرعته کاربرد بیشتری دارد. به دلیل وجود درایو در این مدل تابلو برق آسانسور ، امکان تنظیم سرعت و گشتاور موتور وجود دارد. کنترل ولتاژ، فرکانس و تغییر سطح از جمله وظایفی است که درایو تابلو اسانسور انجام می دهد. با توجه به این قابلیت ها راه اندازی ناگهانی در این مدل آسانسور اتفاق نمی افتد و به مسافران و کابین شوک وارد نمی شود. علاوه بر آن جریان راه اندازی موتور نیز چندان زیاد نخواهد بود. همانطور که پیش تر گفته شد مزایای تابلو فرمان آسانسور درایو دار نسبت به دو سرعته شامل سرعت بهینه، کاهش مصرف برق، قیمت مناسب، افزایش طول عمر موتور و کاهش استهلاک موتور می باشند.

قیمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار
تابلو فرمان آسانسور درایو دار

تابلو برق سه فاز آسانسور در مشهد

تابلو آسانسور به طور معمول برای عملکرد بهتر موتورها و مصرف بهینه برق ، در مدل های سه فاز خریداری می شود. توزیع برق سه فاز و تک فاز به قسمت های مختلف اسانسور از طریق این تابلو برق انجام می شود. در این تابلو برق ، سه فیوز  برای کنترل و حفاظت از فرآیند برقرسانی به اسانسور استفاده می شود. بنابراین قیمت انواع تابلو برق و فرمان سه فاز آسانسور ، بر اساس برند تجهیزات مورد استفاده و همچنین ظرفیت آن ها متغیر است. در بعضی موارد تابلو برق سه فاز به صورت مجزا از تابلو فرمان آسانسور در نظر گرفته شده و به فروش می رسد، با این حال در نمونه های یکپارچه تمامی قطعات مربوط به صورت یکجا و با قیمت بالاتر قابل خریداری هستند.

قیمت تابلو فرمان آسانسور
قطعات تابلو فرمان انواع آسانسور

کابل سه فاز تابلو آسانسور در مشهد

سطح مقطع کابل مورد استفاده برای برقرسانی از کنتور به تابلو برق آسانسور متناسب با ظرفیت آسانسور، توان موتور، راندمان موتور و سایر پارامترها مشخص می شود. به طوری که در اسانسور هایی با موتور ۵.۵ کیلووات و کم تر (تا ارتفاع ۶ طبقه برای جابه جایی ۴ تا ۶ مسافر) کابل ۵*۶ استفاده می شود. از طرفی برای موتورهای آسانسور با توان ۹.۵ و  ظرفیت جابه جایی ۱۰ نفر، از کابل سه فاز ۵*۱۰ استفاده می شود. لازم به ذکر است که از این ۵ رشته سیم ، سه رشته مربوط به فاز های تابلو برق (کنترل) آسانسور و دو رشته مربوط به سیم نول و ارت است.

تابلو برق آسانسور در مشهد، تابلو برق آسانسور در مشهد - احمد آباد، تابلو برق آسانسور در مشهد - رضویه، تابلو برق آسانسور در باخرز، تابلو برق آسانسور در باخرز - بالاولایت، تابلو برق آسانسور در بجستان، تابلو برق آسانسور در بجستان - یونسی، تابلو برق آسانسور در بردسکن، تابلو برق آسانسور در بردسکن - انابد، تابلو برق آسانسور در بردسکن - شهر آباد، تابلو برق آسانسور در تایباد، تابلو برق آسانسور در تایباد - میان ولایت، تابلو برق آسانسور در تخت جلگه، تابلو برق آسانسور در تخت جلگه - طاغنکوه، تابلو برق آسانسور در تربت جام، تابلو برق آسانسور در تربت جام - بوژگان، تابلو برق آسانسور در تربت جام - پائین جام، تابلو برق آسانسور در تربت جام - صالح آباد، تابلو برق آسانسور در تربت جام - نصرآباد، تابلو برق آسانسور در تربت حیدریه، تابلو برق آسانسور در تربت حیدریه - بایک، تابلو برق آسانسور در تربت حیدریه - جلگه رخ، تابلو برق آسانسور در تربت حیدریه - کدکن، تابلو برق آسانسور در جغتای، تابلو برق آسانسور در جغتای - هلالی، تابلو برق آسانسور در جوین، تابلو برق آسانسور در جوین - عطاملک، تابلو برق آسانسور در چناران، تابلو برق آسانسور در چناران - گلبهار، تابلو برق آسانسور در خلیل آباد، تابلو برق آسانسور در خلیل آباد - ششطراز، تابلو برق آسانسور در خواف، تابلو برق آسانسور در خواف - جلگه زوزن، تابلو برق آسانسور در خواف - سلامی، تابلو برق آسانسور در خواف - سنگان، تابلو برق آسانسور در خوشاب، تابلو برق آسانسور در خوشاب - مشکان، تابلو برق آسانسور در درگز، تابلو برق آسانسور در درگز - چاپشلو، تابلو برق آسانسور در درگز - لطف آباد، تابلو برق آسانسور در درگز - نوخندان، تابلو برق آسانسور در رشتخوار، تابلو برق آسانسور در رشتخوار - جنگل، تابلو برق آسانسور در زاوه، تابلو برق آسانسور در زاوه - سلیمان، تابلو برق آسانسور در سبزوار، تابلو برق آسانسور در سبزوار - داورزن، تابلو برق آسانسور در سبزوار - روداب، تابلو برق آسانسور در سبزوار - ششتمد، تابلو برق آسانسور در سرخس، تابلو برق آسانسور در سرخس - مرزداران، تابلو برق آسانسور در شانديز، تابلو برق آسانسور در شانديز - طرقبه، تابلو برق آسانسور در فریمان، تابلو برق آسانسور در فریمان - قلندرآباد، تابلو برق آسانسور در قوچان، تابلو برق آسانسور در قوچان - باجگیران، تابلو برق آسانسور در کاشمر، تابلو برق آسانسور در کاشمر - کوهسرخ، تابلو برق آسانسور در کلات، تابلو برق آسانسور در کلات - زاوین، تابلو برق آسانسور در گناباد، تابلو برق آسانسور در گناباد - کاخک، تابلو برق آسانسور در مه ولات، تابلو برق آسانسور در مه ولات - شادمهر، تابلو برق آسانسور در نیشابور، تابلو برق آسانسور در نیشابور - زبرخان، تابلو برق آسانسور در نیشابور - سر ولایت، تابلو برق آسانسور در نیشابور - میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما