تابلو برق آسانسور در ساری

تابلو برق آسانسور در ساری

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تعیین قیمت انواع تابلو برق سه فاز و تابلو فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور می باشد. قیمت انواع مختلف تابلو آسانسور در ساری متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ساری x

lift_banner

تابلو برق آسانسور

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ساری

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق آسانسور در ساری

تابلو برق آسانسور و تابلو فرمان آن دو قطعه اصلی برای عملکرد هماهنگ و درست تمامی قطعات آن هستند. خرید قطعات مختلف تابلو برق و فرمان آسانسور متناسب با نوع موتور، تعداد طبقات ساختمان، ظرفیت موتور و تعداد افراد قابل حمل توسط آن صورت می گیرد. قیمت تابلو برق سه فاز و تابلو فرمان اسانسور بر اساس نوع برد و قطعات کنترلی آن متغیر است. لازم به ذکر است که کیفیت تجهیزات کنترلی تابلو برق و فرمان آسانسور در کنار قیمت ، از عوامل تعیین کننده عملکرد آن می باشد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق و فرمان آسانسور

 

قیمت انواع تابلو آسانسور در ساری

با توجه به تنوع بالای برندهای تولید کننده اسانسور در ایران، تابلو های فرمان آسانسور در انواع و قیمت های مختلف قابل خرید هستند. علاوه بر آن به دلیل وجود انواع تابلو فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته ، تعیین قیمت بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور خواهد بود. قیمت انواع مختلف تابلو اسانسور متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است. به همین دلیل در اکثر موارد لیست قیمت تابلو برق و فرمان آسانسور در ساری توسط تولیدکنندگان اصلی ارائه می شود. چرا که در این حالت قابلیت ها و همچنین نوع برد مورد استفاده در تابلو برق برای صدور فرمان و کنترل آسانسور توسط برندهای مربوط مشخص می شود.

 

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق انواع اسانسور

 

تابلو فرمان آسانسور در ساری

تابلو فرمان آسانسور به عنوان مغز متفکر وظیفه کنترل و مدیریت عملکرد اجزای مختلف آن را بر عهده دارد. به طوری که تابلو کنترل آسانسور در هر لحظه درخواست های طبقات ، موقعیت و وضعیت آسانسور را بررسی و پردازش می کند. در واقع با فشار دادن دکمه روی شستی، فرمان مربوط از کابین به برد کنترلی موجود در تابلو برق سه فاز آسانسور ارسال و در آن جا پردازش می شود. تابلو برق وظیفه برق رسانی به مدار کنترلی و در نهایت موتور اسانسور را بر عهده دارد. 

 

تابلو برق آسانسور درایو دار در ساری

تابلو فرمان درایو دار آسانسور با وجود قیمت بالاتر نسبت به دو سرعته کاربرد بیشتری دارد. به دلیل وجود درایو در این مدل تابلو برق آسانسور ، امکان تنظیم سرعت و گشتاور موتور وجود دارد. کنترل ولتاژ، فرکانس و تغییر سطح از جمله وظایفی است که درایو تابلو اسانسور انجام می دهد. با توجه به این قابلیت ها راه اندازی ناگهانی در این مدل آسانسور اتفاق نمی افتد و به مسافران و کابین شوک وارد نمی شود. علاوه بر آن جریان راه اندازی موتور نیز چندان زیاد نخواهد بود. همانطور که پیش تر گفته شد مزایای تابلو فرمان آسانسور درایو دار نسبت به دو سرعته شامل سرعت بهینه، کاهش مصرف برق، قیمت مناسب، افزایش طول عمر موتور و کاهش استهلاک موتور می باشند.

 

قیمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار
تابلو فرمان آسانسور درایو دار

 

تابلو برق سه فاز آسانسور در ساری

تابلو آسانسور به طور معمول برای عملکرد بهتر موتورها و مصرف بهینه برق ، در مدل های سه فاز خریداری می شود. توزیع برق سه فاز و تک فاز به قسمت های مختلف اسانسور از طریق این تابلو برق انجام می شود. در این تابلو برق ، سه فیوز  برای کنترل و حفاظت از فرآیند برقرسانی به اسانسور استفاده می شود. بنابراین قیمت انواع تابلو برق و فرمان سه فاز آسانسور ، بر اساس برند تجهیزات مورد استفاده و همچنین ظرفیت آن ها متغیر است. در بعضی موارد تابلو برق سه فاز به صورت مجزا از تابلو فرمان آسانسور در نظر گرفته شده و به فروش می رسد، با این حال در نمونه های یکپارچه تمامی قطعات مربوط به صورت یکجا و با قیمت بالاتر قابل خریداری هستند.

 

قیمت تابلو فرمان آسانسور
قطعات تابلو فرمان انواع آسانسور

 

تابلو برق آسانسور در ساری، تابلو برق آسانسور در چهاردانگه، تابلو برق آسانسور در دودانگه، تابلو برق آسانسور در رودپی، تابلو برق آسانسور در کلیجان رستاق، تابلو برق آسانسور در میان دورود، تابلو برق آسانسور در آمل، تابلو برق آسانسور در امامزاده عبدالله، تابلو برق آسانسور در دابودشت، تابلو برق آسانسور در لاریجان، تابلو برق آسانسور در بابل، تابلو برق آسانسور در بابل کنار، تابلو برق آسانسور در بندپی شرقی، تابلو برق آسانسور در بندپی غربی، تابلو برق آسانسور در گتاب، تابلو برق آسانسور در لاله آباد، تابلو برق آسانسور در بابلسر، تابلو برق آسانسور در بابلسر بخش رودبست، تابلو برق آسانسور در بهنمیر، تابلو برق آسانسور در بهشهر، تابلو برق آسانسور در یانه سر، تابلو برق آسانسور در تنکابن، تابلو برق آسانسور در تنکابن بخش خرم آباد، تابلو برق آسانسور در نشتا، تابلو برق آسانسور در جویبار، تابلو برق آسانسور در گیل خوران، تابلو برق آسانسور در چالوس، تابلو برق آسانسور در کلاردشت، تابلو برق آسانسور در مرزن آباد، تابلو برق آسانسور در رامسر، تابلو برق آسانسور در سوادکوه، تابلو برق آسانسور در شیرگاه، تابلو برق آسانسور در عباس آباد، تابلو برق آسانسور در کلارآباد، تابلو برق آسانسور در فریدونکنار، تابلو برق آسانسور در فريدونکنار بخش دهفري، تابلو برق آسانسور در قائم شهر، تابلو برق آسانسور در کیاکلا، تابلو برق آسانسور در گلوگاه، تابلو برق آسانسور در کلباد، تابلو برق آسانسور در محمودآباد، تابلو برق آسانسور در سرخ رود، تابلو برق آسانسور در نکا، تابلو برق آسانسور در هزار جریب، تابلو برق آسانسور در نور، تابلو برق آسانسور در بلده، تابلو برق آسانسور در چمستان، تابلو برق آسانسور در نوشهر، تابلو برق آسانسور در کجور.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما