تابلو برق آسانسور در اهواز

تابلو برق آسانسور در اهواز

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت انواع تابلو برق سه فاز و فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته در اهواز ، تعیین قیمت بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور می باشد. قیمت انواع مختلف تابلو آسانسور در اهواز متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اهواز x

lift_banner

تابلو برق آسانسور

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اهواز

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق آسانسور در اهواز

تابلو برق آسانسور و تابلو فرمان آن دو قطعه اصلی برای عملکرد هماهنگ و درست تمامی قطعات آن هستند. خرید قطعات مختلف تابلو برق و فرمان آسانسور متناسب با نوع موتور، تعداد طبقات ساختمان، ظرفیت موتور و تعداد افراد قابل حمل توسط آن صورت می گیرد. قیمت تابلو برق سه فاز و تابلو فرمان اسانسور بر اساس نوع برد و قطعات کنترلی آن متغیر است. لازم به ذکر است که کیفیت تجهیزات کنترلی تابلو برق و فرمان آسانسور در کنار قیمت ، از عوامل تعیین کننده عملکرد آن می باشد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق و فرمان آسانسور

 

قیمت انواع تابلو آسانسور در اهواز

با توجه به تنوع بالای برندهای تولید کننده اسانسور در ایران، تابلو های فرمان آسانسور در انواع و قیمت های مختلف قابل خرید هستند. علاوه بر آن به دلیل وجود انواع تابلو فرمان آسانسور درایو دار و دو سرعته ، تعیین قیمت بر اساس تعداد طبقات و ظرفیت موتور خواهد بود. قیمت انواع مختلف تابلو اسانسور متناسب با قطعات کنترلی مورد استفاده و همچنین نوع فرمان های لازم برای عملکرد صحیح، متغیر است. به همین دلیل در اکثر موارد لیست قیمت تابلو برق و فرمان آسانسور توسط تولیدکنندگان اصلی ارائه می شود. چرا که در این حالت قابلیت ها و همچنین نوع برد مورد استفاده در تابلو برق برای صدور فرمان و کنترل آسانسور توسط برندهای مربوط مشخص می شود.

 

قیمت تابلو برق آسانسور
تابلو برق انواع اسانسور

 

تابلو فرمان آسانسور در اهواز

تابلو فرمان آسانسور به عنوان مغز متفکر وظیفه کنترل و مدیریت عملکرد اجزای مختلف آن را بر عهده دارد. به طوری که تابلو کنترل آسانسور در هر لحظه درخواست های طبقات ، موقعیت و وضعیت آسانسور را بررسی و پردازش می کند. در واقع با فشار دادن دکمه روی شستی، فرمان مربوط از کابین به برد کنترلی موجود در تابلو برق سه فاز آسانسور ارسال و در آن جا پردازش می شود. تابلو برق وظیفه برق رسانی به مدار کنترلی و در نهایت موتور اسانسور را بر عهده دارد. 

 

تابلو برق دو سرعته آسانسور در اهواز

تابلو فرمان دو سرعته آسانسور برای موتور های شامل دو سیم پیچ کاربرد دارد. بنابراین با توجه به راه اندازی ناگهانی، سرعت موتور در ابتدا زیاد بوده و در ادامه کاهش می یابد. به همین دلیل با راه اندازی مستقیم موتور در این حالت، جریان راه اندازی آسانسور بالا بوده و طول عمر موتور نسبت به مدل های دیگر کم تر است. لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرمان دو سرعته آسانسور در مقایسه با داریو دار پایین تر می باشد.

 

تابلو برق آسانسور درایو دار در اهواز

تابلو فرمان درایو دار آسانسور با وجود قیمت بالاتر نسبت به دو سرعته کاربرد بیشتری دارد. به دلیل وجود درایو در این مدل تابلو برق آسانسور ، امکان تنظیم سرعت و گشتاور موتور وجود دارد. کنترل ولتاژ، فرکانس و تغییر سطح از جمله وظایفی است که درایو تابلو اسانسور انجام می دهد. با توجه به این قابلیت ها راه اندازی ناگهانی در این مدل آسانسور اتفاق نمی افتد و به مسافران و کابین شوک وارد نمی شود. علاوه بر آن جریان راه اندازی موتور نیز چندان زیاد نخواهد بود. همانطور که پیش تر گفته شد مزایای تابلو فرمان آسانسور درایو دار نسبت به دو سرعته شامل سرعت بهینه، کاهش مصرف برق، قیمت مناسب، افزایش طول عمر موتور و کاهش استهلاک موتور می باشند.

 

قیمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار
تابلو فرمان آسانسور درایو دار

 

تابلو برق سه فاز آسانسور در اهواز

تابلو آسانسور به طور معمول برای عملکرد بهتر موتورها و مصرف بهینه برق ، در مدل های سه فاز خریداری می شود. توزیع برق سه فاز و تک فاز به قسمت های مختلف اسانسور از طریق این تابلو برق انجام می شود. در این تابلو برق ، سه فیوز  برای کنترل و حفاظت از فرآیند برقرسانی به اسانسور استفاده می شود. بنابراین قیمت انواع تابلو برق و فرمان سه فاز آسانسور ، بر اساس برند تجهیزات مورد استفاده و همچنین ظرفیت آن ها متغیر است. در بعضی موارد تابلو برق سه فاز به صورت مجزا از تابلو فرمان آسانسور در نظر گرفته شده و به فروش می رسد، با این حال در نمونه های یکپارچه تمامی قطعات مربوط به صورت یکجا و با قیمت بالاتر قابل خریداری هستند.

 

قیمت تابلو فرمان آسانسور
قطعات تابلو فرمان انواع آسانسور

 

کابل سه فاز تابلو آسانسور در اهواز

سطح مقطع کابل مورد استفاده برای برقرسانی از کنتور به تابلو برق آسانسور متناسب با ظرفیت آسانسور، توان موتور، راندمان موتور و سایر پارامترها مشخص می شود. به طوری که در اسانسور هایی با موتور ۵.۵ کیلووات و کم تر (تا ارتفاع ۶ طبقه برای جابه جایی ۴ تا ۶ مسافر) کابل ۵*۶ استفاده می شود. از طرفی برای موتورهای آسانسور با توان ۹.۵ و  ظرفیت جابه جایی ۱۰ نفر، از کابل سه فاز ۵*۱۰ استفاده می شود. لازم به ذکر است که از این ۵ رشته سیم ، سه رشته مربوط به فاز های تابلو برق (کنترل) آسانسور و دو رشته مربوط به سیم نول و ارت است.

تابلو برق آسانسور در اهواز، تابلو برق آسانسور در حمیدیه، تابلو برق آسانسور در آبادان، تابلو برق آسانسور در اروندکنار، تابلو برق آسانسور در امیدیه، تابلو برق آسانسور در جایزان، تابلو برق آسانسور در اندیکا، تابلو برق آسانسور در آبژدان، تابلو برق آسانسور در چلو، تابلو برق آسانسور در اندیمشک، تابلو برق آسانسور در الوار گرمسیری، تابلو برق آسانسور در ایذه، تابلو برق آسانسور در دهدز، تابلو برق آسانسور در سوسن، تابلو برق آسانسور در باغ ملک، تابلو برق آسانسور در صیدون، تابلو برق آسانسور در میداود، تابلو برق آسانسور در باوی، تابلو برق آسانسور در ویس، تابلو برق آسانسور در بندر ماهشهر، تابلو برق آسانسور در بندر امام خمینی، تابلو برق آسانسور در بهبهان، تابلو برق آسانسور در آغاجاری، تابلو برق آسانسور در تشان، تابلو برق آسانسور در زیدون، تابلو برق آسانسور در خرمشهر، تابلو برق آسانسور در مینو، تابلو برق آسانسور در دزفول، تابلو برق آسانسور در چغامیش، تابلو برق آسانسور در سردشت، تابلو برق آسانسور در شهیون، تابلو برق آسانسور در دشت آزادگان، تابلو برق آسانسور در بستان، تابلو برق آسانسور در رامشیر، تابلو برق آسانسور در مشراگه، تابلو برق آسانسور در رامهرمز، تابلو برق آسانسور در شادگان، تابلو برق آسانسور در خنافره، تابلو برق آسانسور در شوش، تابلو برق آسانسور در شاوور، تابلو برق آسانسور در فتح المبین، تابلو برق آسانسور در شوشتر، تابلو برق آسانسور در شعیبیه، تابلو برق آسانسور در گتوند، تابلو برق آسانسور در عقیلی، تابلو برق آسانسور در لالی، تابلو برق آسانسور در حتی، تابلو برق آسانسور در مسجدسلیمان، تابلو برق آسانسور در گلگیر، تابلو برق آسانسور در هفتگل، تابلو برق آسانسور در رغیوه، تابلو برق آسانسور در هندیجان، تابلو برق آسانسور در چم خلف عیسی، تابلو برق آسانسور در هویزه، تابلو برق آسانسور در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما