تابلو ارت در یزد

تابلو ارت در یزد

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در یزد ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در یزد (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

یزد x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

یزد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در یزد

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در یزد در یزد، تابلو ارت در یزد در زارچ، تابلو ارت در یزد در ابرکوه، تابلو ارت در یزد در بهمن، تابلو ارت در یزد در اردکان، تابلو ارت در یزد در خرانق، تابلو ارت در یزد در عقدا، تابلو ارت در یزد در بافق، تابلو ارت در یزد در بهاباد، تابلو ارت در یزد در اسفیچ، تابلو ارت در یزد در تفت، تابلو ارت در یزد در گاریزات، تابلو ارت در یزد در نیر، تابلو ارت در یزد در خاتم، تابلو ارت در یزد در مروست، تابلو ارت در یزد در صدوق، تابلو ارت در یزد در خضر آباد، تابلو ارت در یزد در طبس، تابلو ارت در یزد در دستگردان، تابلو ارت در یزد در دیهوک، تابلو ارت در یزد در مهریز، تابلو ارت در یزد در میبد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما