تابلو ارت در گرگان

تابلو ارت در گرگان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در گرگان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در گرگان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

گرگان x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

گرگان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در گرگان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در گرگان در گرگان، تابلو ارت در گرگان در بهاران، تابلو ارت در گرگان در آزادشهر، تابلو ارت در گرگان در چشمه ساران، تابلو ارت در گرگان در آق قلا، تابلو ارت در گرگان در وشمگیر، تابلو ارت در گرگان در بندرگز، تابلو ارت در گرگان در نوکنده، تابلو ارت در گرگان در ترکمن، تابلو ارت در گرگان در سیجوال، تابلو ارت در گرگان در رامیان، تابلو ارت در گرگان در فندرسک، تابلو ارت در گرگان در علی آباد، تابلو ارت در گرگان در کمالان، تابلو ارت در گرگان در کردکوی، تابلو ارت در گرگان در کلاله، تابلو ارت در گرگان در پیشکمر، تابلو ارت در گرگان در گالیکش، تابلو ارت در گرگان در لوه، تابلو ارت در گرگان در گمیشان، تابلو ارت در گرگان در گل دشت، تابلو ارت در گرگان در گنبدکاووس، تابلو ارت در گرگان در داشلی برون، تابلو ارت در گرگان در مراوه تپه، تابلو ارت در گرگان در گلی داغ، تابلو ارت در گرگان در مینودشت، تابلو ارت در گرگان در کوهسارات.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما