تابلو ارت در گرگان

تابلو ارت در گرگان

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در گرگان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در گرگان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
گرگان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

گرگان

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در گرگان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در گرگان، تابلو ارت در بهاران، تابلو ارت در آزادشهر، تابلو ارت در چشمه ساران، تابلو ارت در آق قلا، تابلو ارت در وشمگیر، تابلو ارت در بندرگز، تابلو ارت در نوکنده، تابلو ارت در ترکمن، تابلو ارت در سیجوال، تابلو ارت در رامیان، تابلو ارت در فندرسک، تابلو ارت در علی آباد، تابلو ارت در کمالان، تابلو ارت در کردکوی، تابلو ارت در کلاله، تابلو ارت در پیشکمر، تابلو ارت در گالیکش، تابلو ارت در لوه، تابلو ارت در گمیشان، تابلو ارت در گل دشت، تابلو ارت در گنبدکاووس، تابلو ارت در داشلی برون، تابلو ارت در مراوه تپه، تابلو ارت در گلی داغ، تابلو ارت در مینودشت، تابلو ارت در کوهسارات.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما