تابلو ارت در کیش

تابلو ارت در کیش

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در کیش ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در کیش (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

کیش x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

کیش

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در کیش

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در کیش در بندرعباس، تابلو ارت در کیش در تخت، تابلو ارت در کیش در فین، تابلو ارت در کیش در قلعه قاضی، تابلو ارت در کیش در ابوموسی، تابلو ارت در کیش در تنب، تابلو ارت در کیش در بستک، تابلو ارت در کیش در جناح، تابلو ارت در کیش در کوخرد، تابلو ارت در کیش در بشاگرد، تابلو ارت در کیش در گافروپارمون، تابلو ارت در کیش در گوهران، تابلو ارت در کیش در بندرلنگه، تابلو ارت در کیش در شیبکوه، تابلو ارت در کیش در کیش، تابلو ارت در کیش در پارسیان، تابلو ارت در کیش در کوشکنار، تابلو ارت در کیش در جاسک، تابلو ارت در کیش در لیردف، تابلو ارت در کیش در حاجی آباد، تابلو ارت در کیش در احمدی، تابلو ارت در کیش در فارغان، تابلو ارت در کیش در خمیر، تابلو ارت در کیش در رویدر، تابلو ارت در کیش در رودان، تابلو ارت در کیش در بیکاه، تابلو ارت در کیش در جغین، تابلو ارت در کیش در رودخانه، تابلو ارت در کیش در سیریک، تابلو ارت در کیش در بمانی، تابلو ارت در کیش در قشم، تابلو ارت در کیش در شهاب، تابلو ارت در کیش در هرمز، تابلو ارت در کیش در میناب، تابلو ارت در کیش در بندزرک، تابلو ارت در کیش در توکهور، تابلو ارت در کیش در سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما