تابلو ارت در کیش

تابلو ارت در کیش

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در کیش ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در کیش (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
کیش x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در کیش

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در بندرعباس، تابلو ارت در تخت، تابلو ارت در فین، تابلو ارت در قلعه قاضی، تابلو ارت در ابوموسی، تابلو ارت در تنب، تابلو ارت در بستک، تابلو ارت در جناح، تابلو ارت در کوخرد، تابلو ارت در بشاگرد، تابلو ارت در گافروپارمون، تابلو ارت در گوهران، تابلو ارت در بندرلنگه، تابلو ارت در شیبکوه، تابلو ارت در کیش، تابلو ارت در پارسیان، تابلو ارت در کوشکنار، تابلو ارت در جاسک، تابلو ارت در لیردف، تابلو ارت در حاجی آباد، تابلو ارت در احمدی، تابلو ارت در فارغان، تابلو ارت در خمیر، تابلو ارت در رویدر، تابلو ارت در رودان، تابلو ارت در بیکاه، تابلو ارت در جغین، تابلو ارت در رودخانه، تابلو ارت در سیریک، تابلو ارت در بمانی، تابلو ارت در قشم، تابلو ارت در شهاب، تابلو ارت در هرمز، تابلو ارت در میناب، تابلو ارت در بندزرک، تابلو ارت در توکهور، تابلو ارت در سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما