تابلو ارت در کرمانشاه

تابلو ارت در کرمانشاه

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در کرمانشاه ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در کرمانشاه (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
کرمانشاه x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


location

کرمانشاه

قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در کرمانشاه

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در کرمانشاه، تابلو ارت در بیلوار، تابلو ارت در فیروزآباد، تابلو ارت در کوزران، تابلو ارت در ماهیدشت، تابلو ارت در اسلام آباد غرب، تابلو ارت در حمیل، تابلو ارت در پاوه، تابلو ارت در باینگان، تابلو ارت در نوسود، تابلو ارت در ثلاث باباجانی، تابلو ارت در ازگله، تابلو ارت در جوانرود، تابلو ارت در کلاشی، تابلو ارت در دالاهو، تابلو ارت در گهواره، تابلو ارت در روانسر، تابلو ارت در شاهو، تابلو ارت در سرپل ذهاب، تابلو ارت در سنقر، تابلو ارت در کلیائی، تابلو ارت در صحنه، تابلو ارت در دینور، تابلو ارت در قصر شیرین، تابلو ارت در سومار، تابلو ارت در کنگاور، تابلو ارت در گیلانغرب، تابلو ارت در گوآور، تابلو ارت در هرسین، تابلو ارت در بیستون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما