تابلو ارت در کرمانشاه

تابلو ارت در کرمانشاه

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در کرمانشاه ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در کرمانشاه (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

کرمانشاه x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

کرمانشاه

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در کرمانشاه

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در کرمانشاه در کرمانشاه، تابلو ارت در کرمانشاه در بیلوار، تابلو ارت در کرمانشاه در فیروزآباد، تابلو ارت در کرمانشاه در کوزران، تابلو ارت در کرمانشاه در ماهیدشت، تابلو ارت در کرمانشاه در اسلام آباد غرب، تابلو ارت در کرمانشاه در حمیل، تابلو ارت در کرمانشاه در پاوه، تابلو ارت در کرمانشاه در باینگان، تابلو ارت در کرمانشاه در نوسود، تابلو ارت در کرمانشاه در ثلاث باباجانی، تابلو ارت در کرمانشاه در ازگله، تابلو ارت در کرمانشاه در جوانرود، تابلو ارت در کرمانشاه در کلاشی، تابلو ارت در کرمانشاه در دالاهو، تابلو ارت در کرمانشاه در گهواره، تابلو ارت در کرمانشاه در روانسر، تابلو ارت در کرمانشاه در شاهو، تابلو ارت در کرمانشاه در سرپل ذهاب، تابلو ارت در کرمانشاه در سنقر، تابلو ارت در کرمانشاه در کلیائی، تابلو ارت در کرمانشاه در صحنه، تابلو ارت در کرمانشاه در دینور، تابلو ارت در کرمانشاه در قصر شیرین، تابلو ارت در کرمانشاه در سومار، تابلو ارت در کرمانشاه در کنگاور، تابلو ارت در کرمانشاه در گیلانغرب، تابلو ارت در کرمانشاه در گوآور، تابلو ارت در کرمانشاه در هرسین، تابلو ارت در کرمانشاه در بیستون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما