تابلو ارت در کرمان

تابلو ارت در کرمان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در کرمان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در کرمان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

کرمان x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

کرمان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در کرمان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در کرمان در کرمان، تابلو ارت در کرمان در چترود، تابلو ارت در کرمان در راین، تابلو ارت در کرمان در شهداد، تابلو ارت در کرمان در گلباف، تابلو ارت در کرمان در ماهان، تابلو ارت در کرمان در انار، تابلو ارت در کرمان در بافت، تابلو ارت در کرمان در ارزوئیه، تابلو ارت در کرمان در بردسیر، تابلو ارت در کرمان در گلزار، تابلو ارت در کرمان در لاله زار، تابلو ارت در کرمان در نگار، تابلو ارت در کرمان در بم، تابلو ارت در کرمان در روداب، تابلو ارت در کرمان در نرماشیر، تابلو ارت در کرمان در جیرفت، تابلو ارت در کرمان در جبالبارز، تابلو ارت در کرمان در ساردوئیه، تابلو ارت در کرمان در رابر، تابلو ارت در کرمان در هنزا، تابلو ارت در کرمان در راور، تابلو ارت در کرمان در کوهساران، تابلو ارت در کرمان در رفسنجان، تابلو ارت در کرمان در فردوس، تابلو ارت در کرمان در کشکوئیه، تابلو ارت در کرمان در نوق، تابلو ارت در کرمان در رودبار جنوب، تابلو ارت در کرمان در جازموریان، تابلو ارت در کرمان در ریگان، تابلو ارت در کرمان در گنبکی، تابلو ارت در کرمان در زرند، تابلو ارت در کرمان در یزدان آباد، تابلو ارت در کرمان در سیرجان، تابلو ارت در کرمان در پاریز، تابلو ارت در کرمان در زیدآباد، تابلو ارت در کرمان در گلستان، تابلو ارت در کرمان در شهر بابک، تابلو ارت در کرمان در دهج، تابلو ارت در کرمان در عنبرآباد، تابلو ارت در کرمان در اسماعیلی، تابلو ارت در کرمان در جبالبارز جنوبی، تابلو ارت در کرمان در فهرج، تابلو ارت در کرمان در نگین کویر، تابلو ارت در کرمان در قلعه گنج، تابلو ارت در کرمان در چاه خداداد، تابلو ارت در کرمان در کوهبنان، تابلو ارت در کرمان در طغرالجرد، تابلو ارت در کرمان در کهنوج، تابلو ارت در کرمان در فاریاب، تابلو ارت در کرمان در منوجان، تابلو ارت در کرمان در آسمینون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما