تابلو ارت در همدان

تابلو ارت در همدان

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در همدان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در همدان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
همدان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

همدان

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در همدان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در همدان، تابلو ارت در شراء، تابلو ارت در اسدآباد، تابلو ارت در پیرسلیمان، تابلو ارت در بهار، تابلو ارت در صالح آباد، تابلو ارت در لالجین، تابلو ارت در تویسرکان، تابلو ارت در قلقل رود، تابلو ارت در رزن، تابلو ارت در سردرود، تابلو ارت در قروه درجزین، تابلو ارت در فامنین، تابلو ارت در پیشخور، تابلو ارت در کبودرآهنگ، تابلو ارت در شیرین سو، تابلو ارت در گل تپه، تابلو ارت در ملایر، تابلو ارت در جوکار، تابلو ارت در زند، تابلو ارت در سامن، تابلو ارت در نهاوند، تابلو ارت در خزل، تابلو ارت در زرین دشت، تابلو ارت در گیان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما