تابلو ارت در همدان

تابلو ارت در همدان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در همدان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در همدان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

همدان x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

همدان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در همدان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در همدان در همدان، تابلو ارت در همدان در شراء، تابلو ارت در همدان در اسدآباد، تابلو ارت در همدان در پیرسلیمان، تابلو ارت در همدان در بهار، تابلو ارت در همدان در صالح آباد، تابلو ارت در همدان در لالجین، تابلو ارت در همدان در تویسرکان، تابلو ارت در همدان در قلقل رود، تابلو ارت در همدان در رزن، تابلو ارت در همدان در سردرود، تابلو ارت در همدان در قروه درجزین، تابلو ارت در همدان در فامنین، تابلو ارت در همدان در پیشخور، تابلو ارت در همدان در کبودرآهنگ، تابلو ارت در همدان در شیرین سو، تابلو ارت در همدان در گل تپه، تابلو ارت در همدان در ملایر، تابلو ارت در همدان در جوکار، تابلو ارت در همدان در زند، تابلو ارت در همدان در سامن، تابلو ارت در همدان در نهاوند، تابلو ارت در همدان در خزل، تابلو ارت در همدان در زرین دشت، تابلو ارت در همدان در گیان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما