تابلو ارت در مشهد

تابلو ارت در مشهد

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در مشهد ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در مشهد (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

مشهد x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

مشهد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در مشهد

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در مشهد در مشهد، تابلو ارت در مشهد در احمد آباد، تابلو ارت در مشهد در رضویه، تابلو ارت در مشهد در باخرز، تابلو ارت در مشهد در بالاولایت، تابلو ارت در مشهد در بجستان، تابلو ارت در مشهد در یونسی، تابلو ارت در مشهد در بردسکن، تابلو ارت در مشهد در انابد، تابلو ارت در مشهد در شهر آباد، تابلو ارت در مشهد در تایباد، تابلو ارت در مشهد در میان ولایت، تابلو ارت در مشهد در تخت جلگه، تابلو ارت در مشهد در طاغنکوه، تابلو ارت در مشهد در تربت جام، تابلو ارت در مشهد در بوژگان، تابلو ارت در مشهد در پائین جام، تابلو ارت در مشهد در صالح آباد، تابلو ارت در مشهد در نصرآباد، تابلو ارت در مشهد در تربت حیدریه، تابلو ارت در مشهد در بایک، تابلو ارت در مشهد در جلگه رخ، تابلو ارت در مشهد در کدکن، تابلو ارت در مشهد در جغتای، تابلو ارت در مشهد در هلالی، تابلو ارت در مشهد در جوین، تابلو ارت در مشهد در عطاملک، تابلو ارت در مشهد در چناران، تابلو ارت در مشهد در گلبهار، تابلو ارت در مشهد در خلیل آباد، تابلو ارت در مشهد در ششطراز، تابلو ارت در مشهد در خواف، تابلو ارت در مشهد در جلگه زوزن، تابلو ارت در مشهد در سلامی، تابلو ارت در مشهد در سنگان، تابلو ارت در مشهد در خوشاب، تابلو ارت در مشهد در مشکان، تابلو ارت در مشهد در درگز، تابلو ارت در مشهد در چاپشلو، تابلو ارت در مشهد در لطف آباد، تابلو ارت در مشهد در نوخندان، تابلو ارت در مشهد در رشتخوار، تابلو ارت در مشهد در جنگل، تابلو ارت در مشهد در زاوه، تابلو ارت در مشهد در سلیمان، تابلو ارت در مشهد در سبزوار، تابلو ارت در مشهد در داورزن، تابلو ارت در مشهد در روداب، تابلو ارت در مشهد در ششتمد، تابلو ارت در مشهد در سرخس، تابلو ارت در مشهد در مرزداران، تابلو ارت در مشهد در شانديز، تابلو ارت در مشهد در طرقبه، تابلو ارت در مشهد در فریمان، تابلو ارت در مشهد در قلندرآباد، تابلو ارت در مشهد در قوچان، تابلو ارت در مشهد در باجگیران، تابلو ارت در مشهد در کاشمر، تابلو ارت در مشهد در کوهسرخ، تابلو ارت در مشهد در کلات، تابلو ارت در مشهد در زاوین، تابلو ارت در مشهد در گناباد، تابلو ارت در مشهد در کاخک، تابلو ارت در مشهد در مه ولات، تابلو ارت در مشهد در شادمهر، تابلو ارت در مشهد در نیشابور، تابلو ارت در مشهد در زبرخان، تابلو ارت در مشهد در سر ولایت، تابلو ارت در مشهد در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما