تابلو ارت در قزوین

تابلو ارت در قزوین

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در قزوین ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در قزوین (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

قزوین x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

قزوین

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در قزوین

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در قزوین در قزوین، تابلو ارت در قزوین در رودبار الموت، تابلو ارت در قزوین در رودبارشهرستان، تابلو ارت در قزوین در طارم سفلی، تابلو ارت در قزوین در کوهین، تابلو ارت در قزوین در آبیک، تابلو ارت در قزوین در بشاریات، تابلو ارت در قزوین در البرز، تابلو ارت در قزوین در زيبا شهر، تابلو ارت در قزوین در محمدیه، تابلو ارت در قزوین در بوئين زهرا، تابلو ارت در قزوین در آبگرم، تابلو ارت در قزوین در آوج، تابلو ارت در قزوین در دشتابی، تابلو ارت در قزوین در رامند، تابلو ارت در قزوین در شال، تابلو ارت در قزوین در تاکستان، تابلو ارت در قزوین در اسفرورین، تابلو ارت در قزوین در خرمدشت، تابلو ارت در قزوین در ضیاء آباد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما