تابلو ارت در شیراز

تابلو ارت در شیراز

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در شیراز ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در شیراز (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شیراز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در شیراز

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در شیراز، تابلو ارت در ارژن، تابلو ارت در زرقان، تابلو ارت در صدرا، تابلو ارت در کربال، تابلو ارت در کوار، تابلو ارت در آباده، تابلو ارت در ارسنجان، تابلو ارت در استهبان، تابلو ارت در رونیز، تابلو ارت در اقلید، تابلو ارت در حسن آباد، تابلو ارت در سده، تابلو ارت در بوانات، تابلو ارت در سرچهان، تابلو ارت در مزایجان، تابلو ارت در پاسارگاد، تابلو ارت در پاسارگاد، تابلو ارت در جهرم، تابلو ارت در خفر، تابلو ارت در سیمکان، تابلو ارت در کردیان، تابلو ارت در خرم بید، تابلو ارت در مشهد مرغاب، تابلو ارت در خنج، تابلو ارت در محمله، تابلو ارت در داراب، تابلو ارت در جنت، تابلو ارت در رستاق، تابلو ارت در فورگ، تابلو ارت در رستم، تابلو ارت در سورنا، تابلو ارت در زرین دشت، تابلو ارت در ایزدخواست، تابلو ارت در سپیدان، تابلو ارت در بیضا، تابلو ارت در همایجان، تابلو ارت در سروستان، تابلو ارت در کوهنجان، تابلو ارت در فراشبند، تابلو ارت در دهرم، تابلو ارت در فسا، تابلو ارت در ششده و قره بلاغ، تابلو ارت در شیبکوه، تابلو ارت در نوبندگان، تابلو ارت در فیروزآباد، تابلو ارت در میمند، تابلو ارت در قیروکارزین، تابلو ارت در افزر، تابلو ارت در کازرون، تابلو ارت در جره و بالاده، تابلو ارت در چنار شاهیجان، تابلو ارت در خشت، تابلو ارت در کنارتخته و کمارج، تابلو ارت در کوهمره، تابلو ارت در گراش، تابلو ارت در ارد، تابلو ارت در لارستان، تابلو ارت در اوز، تابلو ارت در بنارویه، تابلو ارت در بیرم، تابلو ارت در جویم، تابلو ارت در صحرای باغ، تابلو ارت در لامرد، تابلو ارت در اشکنان، تابلو ارت در علامرودشت، تابلو ارت در مرودشت، تابلو ارت در درودزن، تابلو ارت در سیدان، تابلو ارت در کامفیروز، تابلو ارت در کر، تابلو ارت در ممسنی، تابلو ارت در دشمن زیاری، تابلو ارت در ماهور میلانی، تابلو ارت در مهر، تابلو ارت در اسیر، تابلو ارت در گله دار، تابلو ارت در وراوی، تابلو ارت در نی ریز، تابلو ارت در آباده طشک، تابلو ارت در پشتکوه، تابلو ارت در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما