تابلو ارت در شهرکرد

تابلو ارت در شهرکرد

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در شهرکرد ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در شهرکرد (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهرکرد x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

شهرکرد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در شهرکرد

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در شهرکرد در شهرکرد، تابلو ارت در شهرکرد در بن، تابلو ارت در شهرکرد در سامان، تابلو ارت در شهرکرد در لاران، تابلو ارت در شهرکرد در اردل، تابلو ارت در شهرکرد در میانکوه، تابلو ارت در شهرکرد در بروجن، تابلو ارت در شهرکرد در بلداجی، تابلو ارت در شهرکرد در گندمان، تابلو ارت در شهرکرد در فارسان، تابلو ارت در شهرکرد در کوهرنگ، تابلو ارت در شهرکرد در بازفت، تابلو ارت در شهرکرد در دو آب صمصامی، تابلو ارت در شهرکرد در کیار، تابلو ارت در شهرکرد در ناغان، تابلو ارت در شهرکرد در لردگان، تابلو ارت در شهرکرد در خانمیرزا، تابلو ارت در شهرکرد در فلارد، تابلو ارت در شهرکرد در منج.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما